Зоряний образ у стилі Барбари Палвін

1. Наносимо тональну основу Alliance Perfect від L'Oréal Paris, яка ідеально адаптується до тону шкіри, а також забезпечує зволоження протягом усього дня.

2. Далі візьмемо коректор Alliance Perfect від L'Oréal Paris, який допоможе усунути темні кола під очима. Нанесемо його і на центральну частину обличчя, трохи виділяючи зони носа, підборіддя і центр чола.

3. Далі рум'яна. Наносимо на яблучка щік рум'яна Alliance Perfect від L'Oréal Paris відтінку 115, щоб зробити макіяж природним

4. Тепер переходимо до макіяжу очей. Беремо олівець Color Riche Le Khol від L'Oréal Paris відтінку 111 і прорисовуємо стрілку на верхній повіці. Можна не дуже старатися досягти ідеальної лінії, так як далі ми будемо її розтушовувати. Малюємо стрілку також прямо по внутрішньому контуру ока. Потім розтушовуємо за допомогою жорсткого пензлика.

5. Далі - тіні. Візьмемо тіні Color Riche від L'Oréal Paris відтінку Е2 натуральної гами. Бежево-коричневий відтінок тіней за допомогою жорсткого пензлика наносимо поверх стрілки спочатку на нижню, а після і на верхню повіку. Розтушовуємо. Бежево-кораловий відтінок наносимо на всю повіку, а під брову - найсвітліший з палетки. Виходить дуже м'який, димчастий макіяж, який підкреслює красу і виразність ваших очей.

6. Тепер туш. Mega Volume Miss Manga від L'Oréal Paris підходить просто ідеально. Унікальна формула з колагеном забезпечить ефект об'ємних вій. Профарбовуємо верхні і нижні вії з однаковою інтенсивністю.

7. І завершальний акорд - губи. Беремо помаду Caresse від L'Oréal Paris натурального відтінку 505 з перламутровою серцевиною. Колірні пігменти і перлинні частинки надають губам блиск і красивий відтінок.

Макіяж готовий! Погляди всіх оточуючих будуть прикуті тільки до вас!

схожі відео

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.