Зірковий образ у стилі Єви Лонгорії

Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, показує, як швидко і просто відтворити образ однієї з посланниць краси L'Oréal Paris - актриси Єви Лонгорії.

1. Наносимо тональну основу Infaillible від L'Oréal Paris, яка забезпечить ультрастійке покриття і зволоження на весь день. Її можна наносити пензлем або пальцями.

2. Для того, аби прибрати темні кола під очима, наносимо коректор Alliance Perfect від L'Oréal Paris на зону навколо очей.

3. Для того, щоб надати шкірі сатинового ефекту, а також ефекту легкої засмаги, змішаємо дві пудри - Infaillible від L'Oréal Paris та Glam Bronze від L'Oréal Paris. Наносимо їх на все обличчя за допомогою великого пензля.

4. Далі коректуємо овал обличчя, використовуючи найтемніший відтінок пудри Glam Bronze від L'Oréal Paris .

5. У цьому макіяжі дуже важливим є макіяж очей! Почнемо з тіней. Наносимо тіні Color Riche Quadro від L'Oréal Paris з палетки Е3, з'єднуючи коричневий і мідний відтінки, на рухому повіку. М'яко розтушовуємо пальцями. Найсвітліший відтінок наносимо під брову. Нижню повіку підкреслимо цим же коричневим тоном.

6. Тепер брови. Акуратно, не сильно натискаючи, підфарбуємо їх олівцем Color Riche le Sourcil від L'Oréal Paris, де це необхідно, надаючи їм чіткої форми. У цьому макіяжі вони повинні бути досконалі, як у самої Єви!

7. Переходимо до стрілок. Будемо використовувати лайнер Superliner Duo Precision від L'Oréal Paris. Із ним легко можна досягти такої товщини стрілки, яка пасує до вашої формі очей.

8. Олівцем для очей чорного кольору Color Riche Le Khol від L'Oréal Paris намалюємо стрілку по внутрішньому контуру нижніх повік. Розтушовуємо її невеликим пензлем.

9. Тепер туш. У Єви дуже довгі і гарні вії. Тому Ірина використовує туш Volume Million Lashes Exсess від L'Oréal Paris. Її спеціальна щіточка розділяє і фарбує кожну вію.

10 . Фінальний штрих - помада Color Riche з колекції Privee від L'Oréal Paris відтінку, який спеціально був розроблений для Єви. Помаду наносимо подушечкою пальця , щоб добитися максимальної натуральності.

Макіяж готовий!

схожі відео

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.