Яскравий макіяж з акцентом на очах і губах

Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, показує, як зробити літній макіяж з використанням яскравих новинок від L'Oréal Paris.

1. Почнемо з тональної основи. Використовуємо стійку тональну основу Infalliable від L'Oréal Paris. Наносимо її пальцями на все обличчя. Намагайтеся робити це легко, без натиску.

2. Зафіксуємо макіяж за допомогою компактної пудри з цієї ж серії. Використовуємо великий пензлик, щоб вийшло максимально легке покриття.

3. Тепер використовуємо рум'яна Альянс від L'Oréal Paris Perfect-ніжно рожевого відтінку 115. Їх можна нанести великим пензлем або за допомогою спеціального пензлика, який є в упаковці.

4. Переходимо до макіяжу очей. Використовуємо новинку від L'Oréal Paris – Super Liner Mat Matic сірого відтінку. Для максимальної виразності макіяжу крім стрілки покриваємо лайнером усю рухому повіку. Виходить красивий сірий матовий тон. Розтушовуємо пензлем, щоб покриття було максимально однорідним.

5. Далі тіні. Візьмемо палетку натуральних коричнево-бежевих відтінків N3 Колір Riche Quadro від L'Oreal Paris. Починаємо з класичного коричневого тону. Наносимо його пальцем поверх лайнера. Найсвітліший відтінок наносимо під брову. Це можна зробити пензлем або чистим пальцем.

6. Переходимо до стрілки на нижніх повіках. Візьмемо зелений олівець Color Riche відтінку 118 і акуратно намалюємо лінію на нижніх повіках, яку згодом розтушуємо тінями.

7. Ідеально підійде палетка Р2 тіней Color Riche Quadro від L'Oréal Paris. Набираємо пензлем темно-зелений відтінок і наносимо поверх стрілки.

8. Фінальний акорд у макіяжі очей – туш. Щоб вії були максимально об'ємними і подовженими у зовнішніх куточках очей, використовуємо туш Накладні Вії Крила Метелики від L'Oréal Paris.

9. Нарешті губи. Скористаємося новинкою – лаковою помадою Color Riche Екстраордінер від L'Oréal Paris. У цьому макіяжі губи можуть бути яскравими або нейтральними. Але влітку хочеться яскравих соковитих кольорів, тому Ірина обирає відтінок 401. Тут не потрібно нічого винаходити і використовувати пензлик, оскільки аплікатор цієї помади дуже зручний. Олії у складі зволожують губи і візуально роблять їх більш об'ємними.

схожі відео

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.