Як зробити вечірній макіяж з денного

Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, показує, як зробити макіяж з ефектом засмаги, а потім, як з легкістю трансформувати його в літній вечірній make-up.

Денний макіяж

1. Почнемо з тональної основи Alliance Perfect від L'Oréal Paris. Наносимо її пальцями на все обличчя. Головне правило – ретельно нанести засіб на все обличчя рівномірно, уникаючи ділянки навколо очей.

2. Далі використовуємо коректор, який допоможе приховати дрібні недоліки шкіри. У коректора Alliance Perfect від L'Oréal Paris дуже зручний пензлик-аплікатор. Ставимо крапочки навколо очей і розтушуємо їх пальцем, не розтягуючи ніжну шкіру навколо очей. Свіжий вигляд вам забезпечений!

3. Тепер рум'яна. Візьмемо рум'яна Alliance Perfect від L'Oréal Paris, які бездоганно адаптуються до тону шкіри. Сьогодні це відтінок 240 – золотисто-теракотовий. Наносимо рум'яна великим пензлем на вилиці. За допомогою пальця, попередньо промокнувши його вологою серветкою, наносимо їх на верхні повіки, створюючи ефект вологих повік, немов би ви нещодавно повернулися з моря. Обличчя сяє!

4. Далі – туш. У Ірини нова улюблениця – туш Об’єм Мільйона Вій від Кутюр L'Oréal Paris. Профарбовуємо як верхні, так і нижні вії.

5. Переходимо до губ. Візьмемо лакову помаду Color Riche Екстраордінер від L'Oréal Paris відтінку 601. Ірині подобається в цій помаді абсолютно все – і сам процес нанесення, який дуже зручний завдяки спеціальному аплікатору, відчуття м'якості на губах, ну і, звичайно ж, ідеальний глянцевий ефект.

З цього макіяжу можна легко зробити вечірній образ, кардинально нічого не змінюючи

Вечірній макіяж

1. Ще одна новинка – підводка Супер Лайнер від Кутюр L'Oréal Paris. Трохи натягуємо повіку, щоб лінія вийшла дуже тонкою і не розмазалася. Спочатку ніби намічаємо стрілочку, а потім діємо більш впевнено, виводячи кінчик у напрямку до скроні.

2. Переходимо до брів, адже їх підкреслити також необхідно, особливо в цьому типі макіяжу. Олівцем Color Riche le Sourcil від L'Oréal Paris додамо глибину кольору, а потім розчешемо спеціальною щіточкою на іншому кінці олівця.

3. Повернемося до туші, для вечірнього макіяжу можна фарбувати вії в декілька шарів, і додати погляду більше глибини.

4. Увечері також можна і потрібно зробити губи більш насиченими і яскравими. Тому промокнемо губи серветкою, щоб прибрати попередній макіяж. Відтінок 601 помади Color Riche Екстраордінер від L'Oréal Paris ніжно-рожевий, але в той же час насичений і дуже багатий. Наносимо помаду за допомогою аплікатора так само, як і минулого разу.

От і все, макіяж готовий.

схожі відео

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.