ВЕЧІРНИЙ МАКІЯЖ ДЛЯ ЧЕРВОНОЇ ДОРІЖКИ

Шаг 1. Очистимо шкіру обличчя

Підготуємо шкіру для подальшого нанесення макіяжу за допомогою Міцелярної води Абсолютна Ніжність від L'Oréal Paris. Цей засіб підходить також для чутливої шкіри очей та губ.

Шаг 2. Вирівнюємо тон шкіри

Як тональний засіб, котрий, окрім всього, чудово доглядає за шкірою, візьмемо тональну основу Alliance Perfect від L'Oréal Paris. Її можна наносити як спеціальним пензликом, так і пальцями. Для того щоб приховати темні кола під очима, а також дрібні недосконалості та сліди втоми, візьмемо коректор із цієї ж лінійки продуктів. Ставимо дрібні крапочки під очима та, якщо є така необхідність, у зоні середини лоба та крил носа. Після чого розтушовуємо.

Наступний крок - пудра. Візьмемо два відтінки - світлий та темний (за допомогою останнього ми зможемо скорегувати овал обличчя). Наносимо пудру за допомогою пухнастого пензлика. Для того щоб згодом макіяж тримався довше, трохи припудримо повіки. Промокальними плавними рухами обережно торкаємося зони верхньої повіки. Більш темним відтінком пудри підкреслюємо вилиці.

Шаг 4. Малюємо стрілку

І, нарешті, очі. Спочатку рекомендуємо промалювати стрілку чорним олівцем Color Riche 101 від L'Oréal Paris. Короткими пунктирними рухами почни промальовувати стрілку від середини верхньої повіки до зовнішнього кутка ока. Стрілка готова!

Шаг 5. Фіксуємо лайнером

Тепер можна зафіксувати результат за допомогою Super Liner Duo Precision від L'Oréal Paris. Промальовуємо стрілку, починаючи з внутрішнього кутка ока. Тут нашим помічником стане вже готова лінія, яку ми зробили раніше олівцем. Зачекай декілька секунд, нехай твоя стрілка підсохне. Знову беремо олівець і трохи підкреслюємо нижню повіку чітко по лінії росту вій. Після чого розтушовуємо контур за допомогою плаского маленького пензлика та додаємо макіяжу природності. Якщо в тебе немає спеціального пензлика, ти можеш розтушувати олівець за допомогою апплікатора з палетки тіней - результат буде анітрохи не гірше.

Шаг 6. Наносимо туш

Тепер вії. Візьмемо туш Накладні Вії Крила Метелика від L'Oréal Paris. Її спеціальна асиметрична щіточка допоможе розкрити очі, подовжуючи вії в напрямку зовнішнього краю ока. Таким чином ти отримаєш ефект накладних вій, котрий у цьому макіяжі просто необхідний.
Шаг 7. Фарбуємо губи

І, нарешті, фінальний штрих - губи. Класичний насичений червоний відтінок є в лінійці помад Color Riche 377 від L'Oréal Paris. Нанесемо помаду на губи без контурного олівця. Підправити та більш чітко обмалювати контур можна за допомогою пензлика.

Підправ дрібні погрішності за допомогою коректора Alliance Perfect від L'Oréal Paris та трішки розтушуй пальцями, якщо є така необхідність.

От і все, наш макіяж завершено!

схожі відео

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.