Вечірній макіяж очей в стилі нюд з Колор Ріш Ля Палет Нюд | L'Oréal Paris

Відкрийте для себе тисячу і один спосіб виконати макіяж з палеткою тіней Колор Ріш Ля Палет Нюд! У цьому відео Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, розкриває секрети створення вишуканого вечірнього образу з новою палеткою. Ключові елементи макіяжу в стилі нюд: яскраві губи і макіяж очей в ніжних відтінках.

Як зробити вечірній макіяж очей? Використовуйте відтінок тіней №2 в якості базового - нанесіть на всю верхню повіку до брови. Сірим кольором створіть трикутник, рухаючись від середини повіки до скронь. Тіні відтінку №7 нанесіть на кордон двох попередніх кольорів, розтушуйте. Для зовнішнього куточка нижньої повіки використовуйте відтінок №6 з палетки. Простягніть колір до внутрішнього куточка. Лайнером Перфект Слім намалюйте чорні графічні стрілки по всій лінії росту верхніх вій. Додайте віям спокусливий об`єм, пофарбувавши їх тушшю Обсяг Мільйона Вій Фаталь. Для губ виберіть кремовий блиск Глем Шайн яскравого червоного відтінку.

Вечірній макіяж в стилі нюд готовий!

схожі відео

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.