Трендовий матовий макiяж з новинкою моно-тiнi Color Riche

Для відтворення матового ньюд-макіяжу очей нам знадобиться один відтінок тіней Color Riche. Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, показує, як грамотно створити необхідний образ.

1. Щоб образ не вийшов занадто блідим, освіжимо його за допомогою рум'ян Alliance Perfect від L'Oréal Paris приємного рожевого кольору у відтінку № 140.

2. Переходимо до головного акценту – макіяжу очей у матових тонах. Наносимо матові тіні Color Riche у відтінку № 106 на всю рухому повіку. Розтушовуємо їх невеликим пухнастим пензлем у напрямку до брів. І потім трохи тіней наносимо на нижню повіку.

3. Оскільки відтінок тіней досить стриманий, вії краще зробити максимально об'ємними з тушшю Крила Метелика Інтенза. Трендовий матовий макіяж очей готовий!

4. Переходимо до макіяжу губ. Доповнимо матовий погляд такою ж помадою Color Riche ніжного ньюдового відтінку № 235. Наш образ готовий!

схожі відео

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.