Трендовий макіяж для рудоволосих

Як рудоволосі дівчата можуть підкреслити свою яскраву зовнішність за допомогою макіяжу показує Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні.

1. Почнемо з тональної основи Alliance Perfect від L'Oréal Paris, яка підлаштовується під тон обличчя і зволожує шкіру. Наносимо її пензлем.

2. Далі коректор Alliance Perfect від L'Oréal Paris: він допоможе скоректувати недоліки шкіри і темні кола під очима. Наносимо його на очі і центральну частину обличчя, щоб надати шкірі сяйва і свіжого вигляду.

3. Закріпимо результат пудрою Alliance Perfect від L'Oréal Paris: великим пензлем наносимо її на все обличчя, надаючи шкірі матовості.

4. Як рум'яна використовуємо бронзуючу пудру Glam Bronze від L'Oréal Paris. Змішавши всі три відтінки, наносимо її на яблучка щік. Золотий відтінок нанесемо на верхні повіки замість тіней.

5. Тепер стрілки. Рудий колір волосся і сіро-зелений колір очей добре підкреслить макіяж у синіх тонах. Синім олівцем Color Riche Le Khol від L'Oréal Paris відтінку 107 намалюємо жирну стрілку спочатку на верхній, а потім і на нижній повіці. Виходить дуже ефектно.

6. Далі тіні. Палетка Е8 Color Riche Quadro від L'Oréal Paris ідеально підходить до кольору олівця. Найяскравішим тоном з палетки зафіксуємо вже готову стрілку, трохи виходячи за межі, щоб зробити її сміливою і завершеною.

7. Тепер візьмемо туш Mega Volume Miss Manga від L'Oréal Paris. Щіточка конусоподібної форми дуже зручна.

8. Фінальний штрих: нанесемо ніжно-блакитний відтінок з палетки тіней на внутрішні куточки очей, щоб ще більше підкреслити їхній колір.

9. Переходимо до губ. Доповнимо виразний вечірній макіяж очей яскравими губами. Візажист не радить використовувати не яскраві натуральні кольори в цьому випадку. Блиск для губ з лаковим ефектом Shine Caresse від L'Oréal Paris відтінку 200 стане ще одним акцентом в цьому макіяжі. Блиск не липкий, дуже стійкий, і крім того, дуже добре наноситься завдяки спеціальному аплікатору у формі серця.

схожі відео

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.