Трендовий ляльковий макіяж від L'Oréal Paris

Модний ляльковий макіяж Бебі Долл допоможе дівчатам здійснити дитячу мрію стати схожими на ляльок.

Beauty-блогер Ліза Краснова пропонує за допомогою макіяжу перевтілитися в знайомий з дитинства ляльковий образ.

1. Для макіяжу очей будемо використовувати блакитні відтінки, а саме палетку Е8 тіней Color Riche Quadro від L'Oréal Paris. Найсвітліший відтінок наносимо як основу на рухомі повіки і під брову. Далі вбиваючими рухами наносимо блакитний колір.

2. Переходимо до підводки очей синім олівцем Color Riche Le Khol від L'Oréal Paris (відтінок 107). Обводимо верхні і нижні повіки і стрілку виводимо у напрямку до брови.

3. Фінальний штрих в макіяжі очей – виразні лялькові вії. В цьому нам допоможе туш Mega Volume Miss Manga від L'Oréal Paris.

4. Для макіяжу губ використаємо лакову помаду Color Riche Екстраордінер від L'Oréal Paris. Її формула немов створена для експериментів. Нам знадобиться два відтінки – яскраво-червоний під номером 301 та бежевий під номером 600. Червону помаду наносимо тільки на центральну частину. Решту поверхні губ покриваємо бежевою помадою і розтушовуємо, створюючи плавний перехід кольорів.

6. Ляльковий макіяж не обходиться без рожевих щічок. Нам знадобляться рум'яна Alliance Perfect від L'Oréal відтінку 115.

схожі відео

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.