Теплий макіяж в холодну погоду від L'Oréal Paris

З настанням холодів змінюються правила підбору кольорів - як у одязі, так і у мейкапі. Цей сезон не став виключенням. Сьогодні у тренді - теплий макіяж обличчя. У новому відео Ірина Старкова, офіційний візажист L’Oréal Paris в Україні, розповідає і показує, які кольори тіней та помади краще обрати для цього сезону. Дивіться, як всього у кілька етапів створити теплий макіяж в холодну погоду!

У нинішньому сезоні забудьте про напівпрозорі тони й віддайте перевагу насиченим відтінкам. Ключові елементи мейкапу: шоколадний макіяж очей, виразні вилиці та яскраві червоні губи. Використовуйте рум’яна теплого тону, щоб акцентувати увагу на вилицях. А зробити погляд глибоким та загадковим допоможуть тіні трьох різних відтінків: хакі, золотистого й бронзового. Тренд сезону - кольоровий олівець на внутрішній повіці. Обирайте колір, що пасуватиме до відтінку вашої райдужки, як це зробила візажист Ірина Старкова, підкресливши зелені очі моделі олівцем тону “хакі”. Останній штрих - червона помада з помаранчевим підтоном. Теплий макіяж в холодну погоду завершений!

схожі відео

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.