Сяючий золотий макіяж з новинкою моно-тіні Колор Ріш

Цей трендовий золотий макіяж очей легко відтворити за допомогою лише одного відтінку моно-тіней з палетки Color Riche від L'Oréal Paris. Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, пояснить, як створити правильний образ.

1. Почнемо з макіяжу очей. Наносимо тіні пальцями для більш насиченого кольору. Великим пензлем розтушовуємо у напрямку до брів. А маленьким пензлем щільно наносимо тіні уздовж нижньої повіки і в куточок ока.

2. Промальовуємо лайнером досить товсту стрілку оригінальної форми: кінчик стрілки повинен бути коротким і не дуже вигнутим вгору.

3. Профарбовуємо вії тушшю Об’єм Мільйона Вій від Кутюр. Маленька зручна щіточка з дрібними щетинками додасть об'єму без грудочок і склеювання. Наш макіяж очей готовий!

4. Переходимо до губ. Найкращим доповненням цього образу буде яскрава помада. Ірина використовує помаду Екстраордінер Color Riche від L'Oréal Paris у відтінку ""Фуксія"".

схожі відео

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.