Спокусливий макіяж до 14 лютого

Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, покаже, як створити неймовірно жіночний образ, і допоможе нам в цьому червона помада.

1. Попередньо вирівнюємо тон обличчя за допомогою тонального крему Alliance Perfect від L'Oréal Paris.

2. Освіжимо обличчя за допомогою рум'ян Alliance Perfect від L'Oréal Paris відтінку 160. Наносимо їх на яблучка щік і розтушовуємо до скронь. Також легко торкнемося пензлем з невеликою кількістю рум'ян підборіддя і бічних частин чола.

3. Переходимо до макіяжу очей. Ми скористаємося палеткою Е1 тіней Color Riche Quadro від L'Oréal Paris. Щоб стрілки були контрастнішими, нам потрібно трохи висвітлити тінями повіку. Для цього ми скористаємося світлим відтінком з палетки. Наносимо його на всю рухому повіку і як хайлайт на вилицю. Додаємо хайлайтів світлими тінями на внутрішньому куточку повіки і під бровою.

4. Більш темним відтінком з палетки – коричнево-золотистим – відтіняємо складку повіки і зовнішній куточок ока, зовсім трохи. Це додасть погляду глибини.

5. Переходимо до головного в макіяжі очей – стрілок. Будемо використовувати рідку підводку від L'Oréal Paris – Super Liner Perfect Slim. Тонкий фетровий аплікатор дозволить промальовувати дуже тонку лінію. Проводимо стрілку вздовж росту вій. І виводимо лінію вздовж зовнішнього куточка ока в напрямку до кінчика брови.

6. Ідеальним вибором для цього макіяжу очей буде нова туш Крила Метелика Інтенза від L'Oréal Paris. По-перше, тому, що чорні стрілки на очах можуть візуально перетягнути акцент з вій, а ця туш зробить вії максимально об'ємними і матово чорними. Також туш Крила Метелика Інтенза підніме вії в куточках очей, що дозволить красиво повторити лінію лайнера.

7. Переходимо до головного акценту нашого макіяжу – губ. Ідеальних червоних губ нам допоможе добитися універсальний безбарвний олівець для контуру губ Color Riche від L'Oréal Paris. Він не тільки зафіксує контур помади, але й вирівняє поверхню губ, щоб помада лягла ідеально рівно.

8. Ірина використовує матову червону помаду з колекції зіркових помад Color Riche від L'Oréal Paris відтінку Блейк Лайвлі. Це колекція з п'яти помад модних трендових відтінків червоного, кожна з яких була спеціально розроблена для зірок - посланців краси L'Oréal Paris. Це Єва Лонгорія, Джуліанна Мур, Дженніфер Лопес, Блейк Лайвлі і Лія Кебеде. Завдяки цьому в колекції є відтінок червоного, який підходить різним типам зовнішності. Так що можете бути впевнені: ви знайдете відповідний відтінок червоного в ексклюзивній колекції зіркових помад від Color Riche.

І от наш неймовірно жіночний макіяж до 14 лютого готовий!

схожі відео

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.