Секрети макіяжу: Три види стрілок

1. Тонка класична стрілка
Для такої стрілки чудово підійде лайнер Superliner Perfect Slim від L'Oréal Paris. Обережними рухами промалюйте тонку стрілку від самої основи лінії росту вій. Для того щоб стрілка вийшла максимально природною, працюйте саме кінчиком лайнера. Він дуже тонкий, що дозволяє з легкістю досягти натурального ефекту. Внутрішній кут ока промальовуйте саме по лінії росту вій. Для того щоб визначити напрям лінії стрілки, прикладіть лайнер до двох точок: зовнішнього кутка ока та до кінчика брови. Стрілка готова! Останній штрих - туш Накладні Вії Крила Метелика від - L'Oréal Paris. Її асиметрична щіточка створить ефект накладних вій.

2. Широка вечірня стрілка

Використовуйте лайнер Superliner Ultra Precision від L'Oréal Paris, який підходить для створення широкої вечірньої стрілки. В цьому випадку можна працювати більш сміливими рухами, профарбовуючи стрілку саме по лінії росту вій. Напрям стрілки в цьому випадку Ви можете визначати самостійно. Головне - окресліть спочатку нижню межу стрілки, а потім з'єднайте її плавною лінією, яка розширюється від центра ока до кінчика самої стрілки. Макіяж завершуйте тушшю Volume Million Lashes Exсess Noir від L'Oréal Paris, вона розділяє вії та надає їм об'єму. Трапляється так, що макіяж очей вуже майже готовий, а на етапі нанесення туші Ви його випадково пошкоджуєте. Виправити цю помилку можна за допомогою жорсткої щіточки для брів, яка виправить усі неточності. Це можливо не найкомфортніший, проте дуже ефективний спосіб підправити макіяж, не пошкоджуючи його.

3. Трендовий варіант стрілки

Цей варіант підходить тим, хто хоче проявити свою індивідуальність. Використовуйте лайнер Superliner Duo Precision від L'Oréal Paris, який ідеально підходить для створення як тонкої, так і широкої лінії. У цьому випадку головним секретом є саме спосіб нанесення: необхідно працювати лайнером, здійснюючи крупні, широкі мазки в горизонтальному напрямку, задіявши майже всю поверхню апплікатора. Так само промалюйте і нижню повіку. Тепер тонким лайнером Superliner Perfect Slim від L'Oréal Paris задайте бажаний напрям та довжину стрілки. усунути можливі погрішності допоможе Засіб для зняття макіяжу з очей від L'Oréal Paris: змочіть у ньому тонкий пензлик, зніміть залишок засобу серветкою, а потім обережно приберіть погрішності. Для того щоб профарбувати повіку по внутрішньому контуру, скористайтесь олівцем Color Riche Le Khol від L'Oréal Paris. Обережно, не сильно натискаючи, профарбуйте внутрішній контур нижньої повіки, заповнюючи всі пробіли. Для завершення макіяжу використовуйте туш Mega Volume Miss Manga, яка ідеально профарбує як верхні, так і нижні вії.

схожі відео

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.