Ранковий експрес-макіяж від L'Oréal Paris

Якщо ви вирішили поспати на 15 хвилин довше, але все одно хочете виглядати чудово, цей відео-урок спеціально для вас! Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, показує, як зробити ранковий макіяж за 5 хвилин. А можливо, ви встигнете і за дві!

Для початку скористайтеся тональним засобом 4 в 1 "Альянс Перфект Джініус». Він замінить вам базу, коректор, тональну основу і пудру - саме те, що потрібно для ранкового експрес-макіяжу! Далі візьміть світлі матові тіні «Колор Ріш». Нанесіть їх на все рухоме верхню повіку, а також на нижню. Такий макіяж очей допоможе створити ефект свіжого обличчя. Для брів використовуйте універсальну коричневу туш «Броу Артист». Вона миттєво додасть бровам інтенсивний колір і зафіксує їх форму.

У легкому ранковому макіяжі головний акцент - на вії. Тому інтенсивно фарбуйте їх тушшю «Обсяг мільйона вій Фелайн», яка зробить очі більш виразними.

Для макіяжу губ використовуйте помаду від Колор Ріш «Рожева симфонія» у відтінку Джуліанна. Потім освіжіть обличчя за рахунок нанесення невеликої кількості помади на яблучка щік в якості рум'ян.

Наш ранковий експрес-макіяж завершено!

схожі відео

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.