Правильний вечірній макіяж для жінок після 30 років

Часто жінки, яким лише 30, роблячи вечірній макіяж, припускаються певних помилок, які додають їм кілька років. Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні покаже, як цього уникнути.

1. Ми вже нанесли тональний крем. Тепер наше завдання – це надати шкірі здорового сяючого вигляду. Універсальним і незамінним помічником тут є коректор Alliance Perfect від L'Oréal Paris найсвітлішого відтінку. За його допомогою ми маскуємо сліди втоми під очима, а також використовуємо його на верхніх повіках. Це не тільки освіжить шкіру, але й послужить базою для тіней. Пройдемося також по носогубних складках, щоб створити ілюзію об'єму і приховати їх. Робимо легкий акцент на підборідді – це теж освіжить обличчя.

2. Далі використовуємо стійку пудру Infallible від L'Oréal Paris двох відтінків. Світліший тон наносимо на все обличчя, роблячи акценти на центрі лоба, ділянці носа і на центрі підборіддя. Далі беремо більш темний тон пудри: ним ми додамо скульптурності. Нанесемо пудру під вилицю: цей прийом візуально піднімає вилиці і звужує обличчя.

3. У моделі теплий кольоротип, тому Ірина наносить рум'яна Alliance Perfect від L'Oréal Paris персикового відтінку 160. Робимо невеликі акценти пензлем на яблучка щік і розтушовуємо до скронь.

4. Правильний макіяж очей починається з брів. Ми скористаємося олівцем для брів Color Riche le Sourcil від L'Oréal Paris відтінку 303 і повторимо природну форму брови, просто заповнюючи простір між волосками кольором. Потім розчешіть брови спеціальною щіточкою - це одночасно розтушує колір і надасть їм форми.

5. Гарна основа для вечірнього макіяжу – чорний олівець для очей Color Riche Le Khol від L'Oréal Paris. Зробимо товще обведення ока на верхніх повіках і максимально тонке на нижніх. Також акуратно промалюємо лінію на внутрішніх повіках . Використовуючи маленький жорсткий пензель, розтушуємо всі лінії. Пам'ятайте, що віковий макіяж не терпить жодних чітких жорстких ліній і кольорів. Бачите, очі виглядають яскраво, але не агресивно!

5. Далі використовуємо палетку тіней Е1 Color Riche Quadro від L'Oréal Paris. Наносимо бронзово-золотистий відтінок на верхню рухому повіку, акцентуючи колір на ділянці складки. Цим же кольором підкреслимо нижню повіку. Найсвітліший – золотисто-перламутровий відтінок з палетки - наносимо під брову.

6. Ми будемо використовувати туш, яка надає особливо інтенсивного об’єму віям – Mega Volume Collagene Black Smoke від L'Oréal Paris. В її основі матові пігменти і колаген, завдяки якому ми отримаємо інтенсивний оксамитовий об’єм і стильний матовий колір.

7. Вечірній макіяж вимагає максимально розкішних і насичених губ. Ми будемо використовувати лакову помаду Color Riche Екстраордінер від L'Oréal Paris відтінку 204. Вона надає губам щільного інтенсивного коралового кольору, а завдяки цінним оліям у складі наповнює колір глянцевим блиском.

Наш вечірній макіяж готовий!

схожі відео

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.