Новорічний макіяж від L'Oréal Paris

Напередодні Нового року кожна з нас мріє виглядати яскраво і блискуче. Тому Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, покаже, як зробити новорічний макіяж, який підійде кожній дівчині в новорічну ніч.

1. На попередньо підготовлену шкіру, на яку вже нанесено тональну основу Alliance Perfect від L'Oréal Paris, нанесемо рум'яна Alliance Perfect персикового відтінку 160. Спочатку на щоки, а потім на чоло і підборіддя, щоб ще більше освіжити обличчя.

2. Тепер переходимо до очей. Натуральна палетка Е1 тіней Color Riche Quadro від L'Oréal Paris буде ідеальною для нашої моделі, якій пасують всі теплі відтінки. Наносимо світлий відтінок на всю повіку і під брову. Далі пальцем наносимо теплий теракотово-коричневий відтінок і, якщо треба, підправимо макіяж пензликом. Цей же відтінок наносимо на нижню повіку, немов обрамляючи очі золотистим контуром.

3. Далі будемо малювати стрілки лайнером Superliner Perfect Slim від L'Oréal Paris з тонким фетровим аплікатором. Виходить дуже гарне поєднання чорного і теракотового. Робимо впевнені рухи: лінія буде дуже тоненькою і чіткою.

4. Для нижньої повіки візьмемо олівець Color Riche Le Khol від L'Oréal Paris відтінку 101, яким буде зручніше працювати. Промальовуємо контур проміж вій і розтушовуємо пензликом, щоб не було чіткої лінії.

5. Тепер туш Об’єм Мільйона Вій від Кутюр L'Oréal Paris. Завдяки їй вії стануть об'ємними, як нам потрібно. На щіточці велика кількість маленьких і м'яких щетинок, які надають об’єм кожній вії.

6. На завершення нашого макіяжу – помада Color Riche від L'Oréal Paris натурального відтінку 235 в теплій гамі. Нанесемо помаду пальцем – це дуже зручно і ефект виходить натуральним. Але це ще не все: зробимо образ більш святковим за допомогою блиску Glam Shine від L'Oréal Paris відтінку 157. Нанесемо його поверх помади.

Ось такий святковий і ніжний макіяж в нас вийшов. З наступаючим вас!

схожі відео

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.