Ніжний макіяж в бузкових тонах

Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, показує, як зробити трендовий макіяж у бузкових тонах.

1. Почнемо з рум'ян. Попередньо вирівнявши тон шкіри за допомогою ВВ-крему від L'Oréal Paris, нанесемо світло-рожеві рум'яна Alliance Perfect відтінку 115 від L'Oréal Paris на щоки і вилиці.

2. Візьмемо тіні Color Riche Quadro від L'Oreal Paris відтінку Е7. Почнемо з лавандового тону: пальцем наносимо його на всю рухому повіку досить інтенсивно, добиваючись насиченості кольору. За допомогою пензлика наносимо найсвітліший відтінок під брову і на внутрішні куточки очей.

3. Перейдемо до стрілки. У цьому макіяжі будемо використовувати не чорний олівець, а темно-сірий Color Riche Le Khol от L'Oréal Paris відтінку 111, щоб зробити погляд м’якшим. Зафіксуємо стрілку за допомогою найтемнішого фіолетового відтінку з палетки тіней. Візьмемо інший відтінок олівця під номером 114 – темно-фіолетовий. Ним намалюємо стрілку на нижніх повіках. Потім ніжно-бузковим відтінком тіней поставимо відблиски на внутрішніх куточках очей і трохи нанесемо поверх стрілки на нижніх повіках, пом'якшуючи контур.

4. Незважаючи на ніжні тони, вії зробимо вугільно-чорними і об'ємними. З цим завданням впорається туш Mega Volume Collagene Black Smoke від L'Oreal Paris. Наносимо рясно на верхні вії і не сильно стараючись на нижні.

5. Переходимо до губ. Губи зробимо дуже ніжними за допомогою практично прозорого блиску Glam Shine 6Н відтінку 004 з рожево-перламутровими часточками. М'яка текстура забезпечує максимальний комфорт і відчуття легкості, надаючи об’єму.

Макіяж готовий!

схожі відео

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.