Модний макіяж в стилі нюд з Колор Ріш Ля Палет Нюд | L'Oréal Paris

Хочете приміряти на себе оригінальний фешн-макіяж? Дивіться новий відео-урок! Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, показує, як зробити модний макіяж в стилі нюд. Ключові елементи трендового способу: бордовий акцент на нижньому столітті і вишневі губи.

Макіяж з палеткою тіней Колор Ріш Ля Палет Нюд - це можливість вибрати один або кілька кольорів з 10 нюдово-рожевих відтінків в матовому і шіммерному фініші. Зміксуйте відтінки №3 і №4 і нанесіть отриману комбінацію тіней на всю верхню повіку, доходячи до брови. Чорним лайнером Перфект Слім намалюйте активну графічну стрілку вздовж росту верхніх вій. Потім щільно нанесіть тіні бордового відтінку №10 на всю нижню повіку. Ще більше підкреслити макіяж очей допоможе чорна туш Обсяг Мільйона Вій Фаталь.

Завершальний етап fashion-макіяжу - нанесення помади Сексі Балм інтенсивного вишневого відтінку. Вона зволожить губи і подарує спокусливий стійкий колір.

Модний образ готовий!

схожі відео

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.