Макіяж з яскравою помаранчевої помадою від L'Oréal Paris

Як правильно створити макіяж з помаранчевою помадою? Яким повинен бути яскравий макіяж і як правильно підібрати до помади відтінок тонального крему, тіней, олівця та інших make-up засобів? Б'юті-блогер Ліза Краснова змінить ваше ставлення до помаранчевого відтінку в макіяжі і розповість про те, як разом з L'Oréal Paris просто і легко створити яскравий образ з помаранчевою помадою!Beauty-блоггер Ліза Краснова покаже, як зробити макіяж з ефектною помадою оранжевого відтінку.

1. У цьому макіяжі дуже важливий тон, тому ми будемо використовувати тональний крем Infallible від L'Oréal Paris. Він зробить шкіру ідеальною і триматиметься цілий день.

2. Оскільки яскрава помада може підкреслити недоліки на шкіри, використаємо коректор Alliance Perfect від L'Oréal Paris. За допомогою коректора приховаємо темні кола під очима, нанесемо трохи на крила носа, а також трохи над верхньою губою, щоб підкреслити форму.

3. Макіяж очей будемо робити в коричневій гамі. Для цього використовуємо палетку Е3 тіней Color Riche Quadro від L'Oréal Paris. Наносимо тіні пензликом, щоб отримати ефект димки на очах, добре розтушовуємо. До речі, тіні в коричневій гамі добре підкреслюють блакитні очі.

4. Підкреслимо лінію росту вій сірим олівцем Color Riche Le Khol від L'Oréal Paris відтінку 111 і виведемо лінію в легку стрілку.

5. Завершуємо макіяж очей тушшю Mega Volume Collagene Black Smoke від L'Oréal Paris.

6. У нашому макіяжі буде маленький секрет: використаємо найсвітліший відтінок тіней з палетки як хайлайтер. Наносимо тіні на верхню частину вилиць. Такий спосіб створить сяючий ефект і заощадить місце в косметичці.

7. А тепер – головна героїня нашого макіяжу – помаранчева помада Color Riche Экстраординер від L'Oréal Paris відтінку 204. Аплікатор помади дозволяє наносити навіть найяскравіший колір без олівця.

схожі відео

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.