Макіяж з акцентом на очі

Провідний візажист L'Oréal Paris розповідає, як створити денний макіяж у коричневій гамі, і ділиться маленькими хитрощами правильного нанесення косметики.

Крок 1. Очищуємо шкіру обличчя

Підготуємо шкіру обличчя за допомогою міцелярної води Абсолютна ніжність від L'Oréal Paris. Вона дбайливо очищає та освіжає шкіру.

Крок 2. Вирівнюємо тон

У цьому випадку замість класичного тонального крему ми наносимо BB крем Nude Magique від L'Oréal Paris світлого відтінку. Пігменти, що містяться в мікрокапсулах, розкриваються при нанесенні на шкіру та адаптуються до її тону. У результаті обличчя набуває рівного і красивого відтінку. Наносимо на всю поверхню обличчя, за винятком зони навколо очей. Щоб прибрати небажаний блиск, наносимо пудру Alliance Perfect на Т- зону: підборіддя, ніс, лоб.

Крок 3. Приховуємо сліди втоми

Для зони навколо очей ми будемо використовувати консилер Alliance Perfect від L'Oréal Paris, який допоможе замаскувати темні кола і водночас зволожить ніжну шкіру. Зручна щіточка-аплікатор забезпечить легке і точне нанесення. Трохи розтушуємо продукт пальцями. Висвітлимо центральну частину обличчя: зону підборіддя, носа і центр чола. Щоб зробити губи більш об'ємними і щоб помада довше трималася, нанесемо трохи консилера на контур губ по верхньому краю і знову розтушуємо пальцями.

Крок 4. -коригуємо форму брів

Наступний крок - окреслимо форму брів за допомогою олівця Color Riche Les Sourcil від L'Oréal Paris. У деяких місцях, де не вистачає насиченості, її необхідно додати. Наносимо олівець легкими рухами. За допомогою спеціальної щіточки трохи причеши брови, задаючи необхідну форму.

Крок 5. Наносимо рум'яна

У цьому випадку пропонуємо використовувати рум'яна Alliance Perfect від L'Oréal Paris, відтінок 140. Трохи виділяємо вилиці. Тепер пудрою на 2-3 тони темніше твоєї шкіри окреслимо контур обличчя.

Крок 6. Наносимо тіні

Саме час братися до макіяжу очей. Для цього візьмемо натуральну палітру тіней Color Riche Quadro N3 від L'Oréal Paris. Відтінок середньої тональності ми акуратно наносимо на рухому частину повік.

Крок 7. Робимо очі виразнішими

Для додання оку більшої виразності, візьмемо олівець для очей Color Riche відтінку 101 від L'Oréal Paris, за допомогою якого акуратно малюємо стрілку. Тут не потрібно робити чітку лінію, оскільки ми її все одно розтушуємо, щоб макіяж був більш природним.

Крок 8. Тіні

Далі наносимо поверх олівця найтемніший відтінок з палітри тіней Color Riche відтінку N3 і знову трохи розтушовуємо. Намагаємося торкатися лише зовнішньої межі стрілки.

Крок 9. Наносимо туш

Закінчимо макіяж очей нанесенням туші Volume Million Lashes від L'Oreal Paris, яка додасть віям необхідного об’єму, при цьому не склеюючи їх.

Крок 10. Наносимо помаду

Для завершення образу залишилося нанести помаду. Візьмемо відтінок Єви Лонгорії з колекції Privee. Наносимо пальцем – макіяж буде більш природним і протримається довше.

Отже, денний макіяж готовий!

схожі відео

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.