Макіяж в теплих і холодних тонах

Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, показує, як кольорова палітра може впливати на зміну вашого образу. Один і той же макіяж Ірина виконає в різних кольорових гамах – теплій і холодній.

1. На попередньо підготовлену шкіру за допомогою тонального крему Alliance Perfect від L'Oréal Paris наносимо рум'яна з цієї ж лінійки відтінку 115 – ніжно-рожевого холодного тону. Наносимо рум'яна на вилиці, використовуючи великий пензлик.

2. Тепер тіні. Візьмемо Color Riche Quadro від L'Oréal Paris відтінку Е5 і за допомогою аплікатора нанесемо на верхні повіки сірий сталевий тон. Після, розтушуємо його за допомогою світло-сірого перламутрового відтінку. Тепер за допомогою невеликого пензлика намагаємося досягти м'якого переходу кольору. Далі додамо виразності погляду за допомогою найтемнішого кольору з палетки – чорного. Наносимо його аплікатором, який знаходиться в упаковці тіней. Промальовуємо прямо по контуру верхніх і нижніх повік.

3. Беремо Super Liner Mat Matic від L'Oréal Paris чорного кольору і промальовуємо впевнену стрілку вздовж лінії вій.

4. Закінчуємо макіяж очей тушшю Об’єм Мільйона Вій Від Кутюр L'Oréal Paris. Профарбовуємо верхні і нижні вії. М'яка щіточка дозволяє захопити кожну вію і надати необхідний елегантний об’єм.

5. Фінальний штрих – губи. Найулюбленіша помада Ірини в цьому сезоні – Color Riche Екстраордінер від L'Oréal Paris. Беремо холодний ніжно-рожевий відтінок під номером 100. Наносимо в кілька шарів, щоб вийшло ідеальне глянцеве покриття.

6. Для цього ж макіяжу, тільки виконаного в теплій гамі, використовуємо тіні Color Riche Quadro від L'Oréal Paris відтінку Е3, олівець для контуру повік Color Riche Le Khol від L'Oréal Paris відтінку 102 і помаду Color Riche Екстраордінер від L'Oréal Paris відтінку 204.

Щоб показати, як по-різному виглядає однаковий макіяж в різних колірних гамах, Ірина виконала його на близнятах. Дівчатам з карими очима підходять як теплі, так і холодні відтінки. Не бійтеся експериментувати з L'Oréal Paris!

схожі відео

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.