Макіяж в стилі рок від L'Oréal Paris

Як створити макіяж для вечірки, щоб весь вечір залишатися яскравою і стильною? Які засоби вибрати і як правильно зробити make-up, щоб весь вечір відпочивати і не турбуватися про макіяж?

Б'юті-блогер Ліза Краснова розповідає про принципи макіяжу в стилі рок. 1. Щоб веселитися всю ніч і не переживати про макіяж, наносимо стійку тональну основу Infallible від L'Oréal Paris та закріплюємо її пудрою з цієї ж серії. Стійкість у цих продуктів - 24 години.

2. Щоб приховати дрібні недоліки на шкірі і втому очей, будемо використовувати коректор Alliance Perfect від L'Oréal Paris. За допомогою зручного аплікатора наносимо його на ділянку навколо очей і легко розтушовуємо безіменним пальцем. Крім того, що коректор приховує сліди втоми, він також зволожує шкіру.

3. Щоб скульптурувати овал обличчя, наносимо рум'яна. Ліза вибрала відтінок 140 рум'ян Alliance Perfect від L'Oréal Paris.

4. Розпочинаємо макіяж очей. Будемо використовувати Super liner Mat-Matic від L'Oréal Paris у красивому фіолетовому відтінку. Спочатку промальовуємо тонку стрілку по лінії росту вій на верхніх повіках. Потім візуально проводимо лінію від внутрішнього куточка ока до зовнішнього і ставимо крапку. Важливо, щоб наша лінія проходила по зіниці. Тепер з'єднуємо дві отримані лінії і зафарбовуємо всю внутрішню поверхню. Наша стрілка готова. Цей лайнер дає матове покриття і дуже стійкий ефект. Малюємо стрілку і на нижній повіці, після чого робимо макіяж другого ока.

5. Для завершення макіяжу очей використовуємо туш Накладні Вії Крила Метелика від L'Oréal Paris. Вона має незвичайну асиметричну щіточку, яка ідеально профарбовує вії у зовнішніх кутиках очей.

6. Перейдемо до фінального етапу – макіяжу губ. Будемо використовувати суперновинку від L'Oréal Paris – помаду з ексклюзивної колекції червоних відтінків Сolor Riche відтінку Джей Ло. В Україні представлено ще чотири матових відтінки, створених спеціально для посланниць краси L'Oréal Paris. Тепер нарешті кожна дівчина знайде свій відтінок червоного.

схожі відео

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.