Макіяж у стилі поп арт

Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, демонструє, як зробити макіяж в стилі поп-арт, який дозволить вам виділитися на будь-якій вечірці

1. Почнемо з тональної основи. Ірина використовує тональну основу Infaillible від L'Oréal Paris, яка забезпечить стійке покриття і красивий тон шкіри протягом усього дня. Візажист наносить тональну основу пензлем, але ви можете це робити пальцями.

2. Замаскуємо дрібні недоліки та темні кола під очима за допомогою коректора Alliance Perfect від L'Oréal Paris. Наносимо його також на ніс, підборіддя і центр чола.

3. Тепер пудра. Наносимо її за допомогою великого пухнастого пензля. Таким чином макіяж буде виглядати максимально натурально. Матуючи частинки в складі пудри Infaillible від L'Oréal Paris борються з жирним блиском, ознаками втоми і почервоніннями.

4. У цьому макіяжі замість рум’ян використаємо бронзуючи пудру Glam Bronze від L'Oréal Paris відтінку 202, спеціально створену для брюнеток. Наносимо її на щоки і скули.

5. Тепер - брови. За допомогою олівця Color Riche le Sourcil від L'Oréal Paris профарбуємо брови там, де це необхідно. Потім – причешемо їх щіточкою, яка розташована на протилежній стороні олівця.

6. Приступимо до нанесення тіней. Для цього типу макіяжу ідеально підійдуть тіні Color Riche Quadro від L'Oréal Paris відтінку P3. Наносимо на рухому повіку бірюзовий тон, а під брову - молочний з золотими часточками. Далі наносимо насичений синій на нижню повіку прямо по лінії росту вій і розтушуємо.

7. Тепер – стрілки. Візьмемо зелений олівець для очей Color Riche Le Khol від L'Oréal Paris і акуратно намалюємо стрілки на верхніх і нижніх повіках прямо по лінії росту вій.

8. І нарешті туш. Новинка Miss Manga від L'Oréal Paris з конусоподібною щіточкою ідеально профарбовує як нижні, так і верхні вії. Гнучка щіточка дозволяє нанести туш на кожну вію. Ви отримаєте ефект мегаоб'ємних вій

9. Тепер губи. У цьому макіяжі ми можемо зробити губи яскравими і насиченими, тому нанесемо блиск для губ з лаковим ефектом Shine Caresse від L'Oréal Paris відтінку 200. Його дуже зручно наносити за допомогою спеціального апплікатора у формі серця.

От і все! Макіяж у стилі поп-арт готовий!

схожі відео

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.