Макіяж smoky eyes в коричневих тонах

Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, показує техніку нанесення всіма улюбленого макіяжу smoky eyes.

1. Після тональної основи наносимо рум'яна Alliance Perfect від L'Oréal Paris відтінку 240, які прекрасно адаптуються до тону шкіри. Наносимо їх на вилиці за допомогою великого пензля.

2. Переходимо до брів. Красиво окреслені брови дуже важливі в цьому макіяжі. Промалюємо їх олівцем Color Riche le Sourcil від L'Oréal Paris, а потім розчешемо. Вибираючи олівець, Ірина радить орієнтуватися на колір волосся: брюнеткам взяти темно-коричневий олівець, а для блондинок підійде більш світлий тон.

3. Приступаємо до макіяжу очей. Беремо натуральну палітру тіней Color Riche Quadro від L'Oréal Paris відтінку Е4. Найтемніший відтінок з палетки наносимо на рухому повіку, рівномірно розтушуємо. Дуже важливо зробити це якісно, оскільки саме розтушовка розкриває красу цього макіяжу. Тепер ніжний перламутровий кавовий відтінок наносимо в центр рухомої повіки поверх попереднього шару. Так тіні виглядатимуть багатшими і колір заграє.

Щоб уникнути контрастності між світлим і темним відтінком, візьмемо теплий коричневий тон і плавно розтушуємо переходи. Найсвітліший відтінок нанесемо під брову і на внутрішні куточки очей: погляд буде сяяти!

4. Візьмемо найтонший лайнер, з яким найпростіше зробити ідеальну стрілку - Superliner Perfect Slim від L'Oréal Paris. Тонкий кінчик легко ковзає і не травмує ніжну шкіру. Починаємо малювати від внутрішнього куточка. Рухи повинні бути м'якими, але впевненими.

5. Щоб зробити нижню стрілку, візьмемо темно-коричневий олівець для очей Color Riche Le Khol від L'Oréal Paris. Промальовуємо досить інтенсивно. Олівець має ніжну текстуру, так що нанесення дуже комфортне. Потім розтушуємо стрілку пензлем.

6. Тепер туш. У цьому макіяжі вії повинні бути дуже об'ємними. Візьмемо туш Mega Volume Collagene Black Smoke від L'Oréal Paris. Мегащіточка покриває кожну вію, не створюючи грудочок. Насичені пігменти надають віям вугільно-чорного тону з матовим ефектом.

7. Фінальний штрих - помада. Color Riche від L'Oréal Paris відтінку 340 з перламутром ідеально поєднується з коричневим макіяжем очей. Тут дуже важливо взяти помаду натурального відтінку, щоб не перевантажити образ.

Макіяж готовий!

схожі відео

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.