Макіяж на співбесіду від L'Oréal Paris

Співбесіда на посаду Вашої мрії – один із найскладніших етапів в кар'єрі. Щоб виглядати бездоганно в цей день, beauty-блогер Ліза Краснова пропонує зробити макіяж в стилі Nude, але з невеличкими секретами.

1. Використовуємо Міцеллярну воду Абсолютна Ніжність від L'Oréal Paris. Вона чудово очистить шкіру і підготує її до подальшого макіяжу.

2. Тепер наносимо тональну основу Alliance Perfect від L'Oréal Paris. Вона прекрасно адаптується під відтінок Вашої шкіри і триматиметься вісім годин – рівно стільки, скільки триває робочий день.

3. Закріплюємо тональну основу пудрою Alliance Perfect від L'Oréal Paris. Приділяємо увагу ділянці Т-зони – це лоб, ніс і підборіддя.

4. Наносимо рум'яна Alliance Perfect від L'Oréal Paris відтінку 115 на яблучка щік. Обличчя відразу засяє!

5. Тепер переходимо до макіяжу очей. Світловолосим дівчатам, як вона сама, Ліза радить виділити очі трохи яскравіше, щоб не бути надто блідою. Для цього використовуйте новинку – палетку тіней Е1 Color Riche Quadro від L'Oréal Paris. Наносимо найсвітліший відтінок на всю повіку. Щоб додати погляду глибини, наносимо в складку повіки пензлем темніший відтінок. Додамо трохи кольору за допомогою коричневого олівця Color Riche Le Khol від L'Oréal Paris відтінку 102.

6. Завершуємо макіяж очей тушшю Накладні Вії Крила Метелика від L'Oréal Paris.

7. Фінальний штрих нашого ніжного макіяжу – помада з Ексклюзивної Колекції Color Riche відтінку Дутсен Крос.

схожі відео

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.