Макіяж для великих очей

Кожне обличчя по-своєму унікальне, і кожна з нас має свою індивідуальну форму очей. Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, показує один з варіантів макіяжу для великих очей.

1. Почнемо зі стрілок. Для цього використовуємо олівець Color Riche від L'Oréal Paris відтінку 101 і малюємо досить жирні стрілки на верхніх і нижніх повіках. Зверніть увагу, що для зменшення великих очей також потрібно промальовувати стрілку по внутрішньому контуру не тільки нижньої, але і верхньої повіки. Далі розтушовуємо пензлем, сміливо розтягуючи колір по рухомій верхній повіці. Це дозволить візуально надати глибину погляду. Дуже важливо залишити зону під бровою чистою, щоб знову око ніби не ""висунулося"" вперед.

2. Тепер використовуємо тіні Color Riche Quadro від L'Oréal Paris відтінку N3. Наносимо найтемніший тон з палетки на верхню повіку за допомогою пензлика, фіксуючи розтушовку і надаючи однорідності кольору. Наносимо також тіні поверх стрілки на нижніх повіках.

3. Тепер переходимо до туші. Туш Накладні Вії Крила Метелика від L'Oréal Paris підкреслить вії, візуально подовжуючи їх до зовнішніх куточків очей. Наносимо туш і на нижні вії.

4. Далі губи. Ірина буде використовувати новинку від L'Oréal Paris – помаду Color Riche Collection Exclusive відтінку Джуліанни Мур з ексклюзивної колекції червоних матових відтінків. Унікальна формула помади ідеально передає інтенсивність червоного матового кольору. Наносимо помаду і для чіткості контуру використовуємо також пензлик. У цій колекції кілька відтінків, які були спеціально розроблені для Посланниць краси L'Oréal Paris – Дженніфер Лопес, Єви Лонгорії, Лії Кебеде, Блейк Лайвлі і Джуліанни Мур.

Макіяж завершено!

схожі відео

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.