Макіяж для маленьких очей

Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, показує, як за допомогою макіяжу візуально збільшити невеликі очі, а також додати об’єму тонким губам.

1. Почнемо з тіней Color Riche Quadro від L'Oréal Paris відтінку Е2. Наносимо найсвітліший відтінок на всю рухому повіку за допомогою пальця для створення максимальної щільності кольору. Поверх світлого наносимо ніжний кораловий тон вже за допомогою пензлика, щоб злегка підкреслити форму очей. Погляд стає більш глибоким.

2. Переходимо до стрілки. Ірина вибрала Super Liner від Кутюр від L'Oréal Paris із супертонким і точним аплікатором, який дозволить зробити максимально тонку лінію біля самої основи росту вій. Акуратними рухами промальовуємо по контуру між вій. Така техніка дозволяє виділити очі, при цьому не обтяжуючи їх і не зменшуючи. Чітка жирна чорна стрілка категорично не рекомендується в макіяжі для маленьких очей.

3. Тепер візьмемо Super Liner Mat Matic від L'Oréal Paris сірого кольору. Набираємо достатню кількість на пензлик і злегка промальовуємо стрілочку на верхніх повіках, розтушовуючи, щоб не було чіткої лінії. Так ми візуально збільшимо очі.

4. Фіксуємо результат тушшю Об’єм Мільйона Вій від Кутюр від L'Oréal Paris. Акуратно профарбовуємо кожну вію. Вії об'ємні, але водночас розділені. З цією тушшю достатньо лише одного шару. Крім того, в цьому випадку надмірно профарбовані вії можуть також візуально зменшити очі.

5. Переходимо до губ. Для того щоб візуально збільшити губи, візьмемо коректор Alliance Perfect від L'Oréal Paris та промалюємо верхній і нижній контур губ. Зафіксуємо його за допомогою найсвітлішого тону з палетки тіней Color Riche Quadro Е2. Наносимо лакову помаду Color Riche Екстраордінер від L'Oréal Paris відтінку 102. Мікрокраплі олії, огортаючи поверхню губ, створюють ефект збільшувального скла, що дозволяє вловлювати світло і випромінювати колір зсередини. Губи стали візуально більш пухкими, чого ми й добивалися.

схожі відео

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.