Макіяж для корекції круглої форми обличчя

Продовжуємо цикл відеоуроків по корекції і моделювання овалу обличчя. Секрети макіяжу для корекції обличчя круглої форми розкриває Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні. За допомогою тональних засобів L'Oréal Paris вам з легкістю вдасться повторити цей макіяж в домашніх умовах.

Круглі обличчя зазвичай невеликі, тому корекція виконується не за рахунок затемнення, а за рахунок висвітлення. Це робиться для того, щоб не зменшити обличчя ще більше.

Будемо використовувати два кольори тональної основи Alliance Perfect від L'Oréal Paris. Перший - в тон шкіри, а другий на тон-півтора світліше основного.

Базовий колір наносимо на всю поверхню обличчя тонким шаром, а світлим покриваємо лише центральну частину: Т-зону, повіки, плавно розтушовуючи.

Якщо ви бачите, що цього методу недостатньо, продублюйте світлу зону коректором Alliance Perfect від L'Oréal Paris, який дасть більш щільне покриття. Наносимо його пальцями, легкими вбиваючими рухами, щоб розподілити максимально тонким шаром і не погіршити макіяж.

Далі трохи пудри Alliance Perfect від L'Oréal Paris. Також будемо використовувати два відтінки. Світлим покриваємо всю фронтальну частину обличчя, а більш темним (на один-півтора тони) надаємо рельєф овалу обличчя: підкреслюємо вилиці і ледь торкаємося чола.

Рум'яна Alliance Perfect від L'Oréal Paris відтінку 160 наносимо легкими рухами на вилиці поверх темної пудри, надаючи свіжого вигляду обличчю, а також трохи на верхню повіку як певний акцент.

Візьмемо палетку тіней Е1 Color Riche Quadro від L'Oréal Paris і нанесемо найсвітліший відтінок на верхню повіку. Використаємо один маленький секрет: змішаємо базову пудру і цей відтінок тіней, і акуратно пальчиком наносимо на всі виступаючі частини обличчя – лоб, ніс, підборіддя і вилиці, ніби підсвічуючи обличчя.

Тепер перейдемо до брів. Використовуємо олівець для брів Color Riche le Sourcil від L'Oréal Paris. Акуратно промальовуємо по лінії брів, добиваючись насиченості і заповнюючи можливі прогалини. Потім причісуємо щіточкою на іншому кінці олівця.

Тепер стрілки. Візьмемо лайнер Super Liner Mat-Matic від L'Oréal Paris темно-сірого відтінку і намалюємо стрілку на верхніх повіках. Не бійтеся трохи натискати: лайнер прекрасно наноситься, а лінія виходить насиченою. Крім того, лайнер дуже стійкий і протримається цілий день. Трохи підправимо і розтушуємо за допомогою пензлика. Тепер переходимо до нижніх повік: трохи промальовуємо по лінії росту вій і розтушовуємо.

Завершимо макіяж очей тушшю Об’єм Мільйона Вій від Кутюр від L'Oréal Paris. Щіточка з великою кількістю щетинок, а також формула на основі рідкого шовку надасть віям необхідного об’єму і допоможе зробити погляд ще більш виразним.

Тепер будемо використовувати новинку – прозорий універсальний олівець для губ Color Riche від L'Oréal Paris. Він підходить до будь-якого відтінку помади, не дозволяє їй розтікатися і пом'якшує губи. Мікрокраплі олії у формулі лакової помади Color Riche Екстраордінер від L'Oréal Paris розподіляються по поверхні кольорових пігментів, і ніби наближають колір, візуально збільшуючи губи, при цьому приховуючи будь-які недосконалості.

Макіяж готовий!

схожі відео

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.