Макіяж для фотосесії від L'OréalParis

Як створити яскравий макіяж, як з обкладинки модного журналу? Б'юті-блогер Ліза Краснова у відео уроці макіяжу показує, як легко створити яскравий і запам'ятовується образ для фотосесії за допомогою нових косметичних продуктів, які дарує нам L'Oreal Paris.
Дивимося і вчимося!
1. Попередньо підготуємо обличчя за допомогою тональної основи і пудри Alliance Perfect від L'Oréal Paris.

2. Тепер час робити макіяж очей. Будемо використовувати нову палетку S3 тіней Color Riche Quadro від L'Oréal Paris із соковитими яскравими відтінками, які допоможуть створити трендовий макіяж. Жовтий відтінок наносимо на рухому повіку пальцем і розтушовуємо по краю пензликом. Це, можливо, не найпопулярніший відтінок, але виглядає дуже класно і не робить погляд втомленим.

3. Тепер наносимо олівець Color Riche Le Khol від L'Oréal Paris відтінку 114. Обводимо олівцем верхні і нижні повіки, щоб було видно яскравий насичений колір. Олівець не подразнює чутливі очі і дуже легко наноситься.

4. Завершуємо макіяж очей тушшю Об’єм Мільйона Вій від L'Oréal Paris. У неї приголомшлива щіточка, яка прекрасно розділяє вії і додає об'єм.

5. Довершуємо образ помадою Color Riche Екстраордінер від L'Oréal Paris відтінку 601. Вона надає губам глянцевий блиск і є дуже стійкою.

схожі відео

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.