Макіяж для тонких губ від L'Oréal Paris

Гарний макіяж губ можливий з будь-якою формою!
Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, в новому ролику показує, як візуально збільшити тонкі губи, додати їм спокусливий обсяг.

Скористайтеся підказками з відео, щоб створити правильний макіяж для тонких губ!
Обведіть губи коректором Альянс Перфект для отримання лінії за межами контуру. Покрийте розтушований коректор світлими ньюдовими тінями Колор Ріш. Так ви досягнете світловідбиваючого ефекту і, отже, візуально збільшите тонкі губи.
Скорегуйте форму губ за допомогою олівця Колор Ріш від кутюр. Промалюйте галочку, а потім від двох верхніх точок проведіть прямі лінії до нижньої губи. Поставте дві крапки на нижній губі і з'єднайте їх. Промалюйте куточки губ. З'єднайте всі лінії між собою, надавши губам повноту. Розтушуйте олівець.

Для макіяжу маленьких тонких губ вибирайте помаду свіжого натурального відтінку з персиковим і рожевим подтоном на сатиновій або перламутровій основі. Надати спокусливу припухлість допоможе блиск Глем Шайн з мерехтливими частинками. Нанесіть блиск на центр губ і акуратно розподіліть до країв.

Наш макіяж для тонких губ завершено!

схожі відео

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.