Відео

Відео

Макіяж для ідеального Селфі від L'Oréal Paris

Макіяж для Селфі повинен бути ідеальним. У новому відео візажист Ірина Старкова, покаже, як за допомогою нового продукту від L'Oréal Paris правильно скульптурувати риси обличчя і створити бездоганний селф-макіяж.

Відео

НЕОРДИНАРНI БОРДОВI СМОУКI З НОВИНКОЮ МОНО-ТIНI COLOR RICHE

Лише один відтінок з палетки моно-тіней Color Riche допоможе створити неординарні бордові смоукі. Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, показує, як грамотно зробити такий макіяж. 1. Починаємо з макіяжу очей. Для початку малюємо широку стрілку чорним олівцем на верхніх повіках і тоншу на нижніх. Розтушовуємо її до стану легкої напівпрозорої димки. 2. На розтушований олівець наносимо моно-тіні бордового кольору у відтінку № 301 і розтушовуємо м'яким пензликом, щоб позбутися чітких країв. 3. Такий темний макіяж очей потребує максимально об'ємних вій. Скористаємося тушшю Крила Метелика Інтенза. Неординарні смоукі готові! 4. Переходимо до макіяжу губ. Наносимо сяючу помаду Color Riche у відтінку № 632 подушечками пальців, щоб надати натурального відтінку губам.

Відео

3 ОБРАЗИ З ВИКОРИСТАННЯМ ОДНОГО ВIДТIНКУ МОНО-ТIНЕЙ COLOR RICHE

Палітра представлена 12 відтінками, які втілені в 4 ефектах: матові, смоукі, ньюд і яскравий поп. Сяючий золотий, трендовий матовий ньюд або неординарні бордові смоукі - свіжі образи, які ви зможете відтворити, використовуючи лише один відтінок Color Riche від L'Oréal Paris.

Відео

ДЕННИЙ ТА ВЕЧІРНІЙ МАКІЯЖ ДЛЯ ОЧЕЙ ІЗ НАВИСЛИМИ ПОВІКАМИ

Основне завдання в цьому макіяжі – це візуально підняти складку повіки і зменшити ділянку над нею. Для цього Ірина використовує тіні з палетки натуральних відтінків Color Riche Quadro N3 від L'Oréal Paris. За допомогою найсвітлішого відтінку висвітлюємо всю ділянку верхньої повіки, місце під бровою, рухому повіку і внутрішній куточок ока. Далі створимо ілюзію, ніби складка верхньої повіки розташована вище, ніж насправді, а нависла над нею повіка – менша. Використовуємо натурально-коричневий тон з палетки на місці природної складки повіки і розтушовуємо його вгору в напрямку до брови. Правило дуже просте: затемнюючи ділянку, ми візуально віддаляємо і зменшуємо її, а висвітлюючи – ми візуально наближаємо і збільшуємо її. Гарненько розтушуємо все, щоб не було чітких ліній. Скористаємося лайнером Super Liner Mat-Matic від L'Oréal Paris, щоб промалювати контур ока. Лінію робимо дуже тонку. Якщо зробити дуже товсту підводку, то при відкритих очах нависла повіка перекриє весь світлий відтінок, який ми наносили, і око буде здаватися глибше посадженим. Далі використаємо туш Об’єм Мільйона Вій від Кутюр: маленька силіконова щіточка з великою кількістю дрібних щетинок дозволить максимально точно й акуратно нафарбувати кожну вію без склеювання і грудочок. Додамо натурального персикового тону губам за допомогою Glam Shine від L'Oréal Paris відтінку 401. І трохи рожевого тону як рум'яна за допомогою відтінку 140 Alliance Perfect від L'Oréal Paris. Наш денний макіяж готовий! Щоб перетворити макіяж на вечірній, беремо олівець для очей Color Riche Le Khol темно-синього відтінку 107 і промальовуємо внутрішній контур нижньої повіки. Далі з тієї ж палетки Color Riche Quadro N3 беремо світло-сірий відтінок і промальовуємо ним нижню повіку і внутрішній куточок ока Наносимо туш Об’єм Мільйона Вій від Кутюр другим шаром. Наш вечірній образ готовий!

Відео

Корекція вікових змін після 35 років за допомогою макияжу

1. Спочатку наносимо на обличчя стійку тональну основу Infallible від L'Oréal Paris. Її можна наносити будь-яким зручним способом: пальцями, спонжем або пензлем. Наносимо тональний крем на всю поверхню обличчя крім ділянки навколо очей, добиваючись рівного однорідного кольору шкіри. 2. Далі використовуємо коректор Alliance Perfect від L'Oréal Paris, щоб приховати дрібні недоліки шкіри і надати їй сяйва. Висвітлюємо зону навколо очей, маскуючи нерівності і недоліки. 3. Тепер зафіксуємо макіяж пудрою Infallible від L'Oréal Paris. Обов'язково вибирайте світліший відтінок. Дуже важливо не дуже затемнити обличчя, оскільки темніша пудра може візуально додати віку. 4. Освіжимо обличчя рум'янами Alliance Perfect від L'Oréal Paris ніжного персикового відтінку 160. Нанесемо їх на щоки і по крайової лінії росту волосся на лобі. 5. Тепер дуже важливий елемент в макіяжі – брови. Правильно окреслені брови візуально змінюють обличчя. Скорегуємо форму олівцем Color Riche le Sourcil від L'Oréal Paris відтінку 303, добиваючись максимальної симетрії. 6. Далі використовуємо тіні. На всю повіку пальцем наносимо світлі ванільні тіні з палетки Е1 Color Riche Quadro від L'Oréal Paris. Вони додадуть макіяжу очей красивого внутрішнього сяяння. 7. Сірим лайнером Суперлайнер Мат Матік промалюємо стрілку на верхніх повіках від куточка до куточка, а на нижніх повіках до третини ока. Тепер жорстким пензлем розтушуємо ці стрілки. Так ми додамо м'якості погляду. Тепер зафіксуємо результат сірими тінями. Колір став подвійно насиченим і стійким. На внутрішньому куточку ока використовуємо мідний колір і накладаємо його на рухому повіку як перехідний між ванільним і сірим. 8. Густо профарбовуємо вії тушшю Об’єм Мільйона Вій от Кутюр L'Oréal Paris. Вона має акуратну зручну щіточку, якою легко нафарбувати навіть найменші вії. В цьому випадку туш виконує функцію основного контуру очей. 9. На завершення нафарбуємо губи. З віком губи втрачають свій колір, а іноді й чіткість контуру. Тому олівцем Lip Liner Couture by Color Riche від L'Oréal Paris відтінку 302 окреслюємо форму губ. А щоб вони виглядали натурально, пензликом розтушуємо олівець по внутрішньому краю до центру губ. 10. Залишилася помада. Використовуйте помаду натуральних світлих відтінків. Ірина обрала помаду Color Riche від L'Oréal Paris приємного рожевого кольору. Вона додасть свіжості та молодості обличчю. Макіяж готовий!

Відео

ЕКСТАРОРДИНАРНЕ МАСЛО ДЛЯ ВОЛОССЯ ELSEVE ВІД L'OREAL PARIS

Екстарординарне масло для волосся Elseve від L'Oreal Paris - це поєднання шести цінних квіткових олій, що без обтяження зробить ваше волосся досконалим. Інтенсивно живить перед миттям, захищає під час укладання, відновлює волосся і додає розкішний блиск!

Відео

3 образи з використанням моно-тiней Колор Ріш

Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, розповідає, як зробити макіяж максимально різноманітним, використовуючи палітру моно-тіней Color Riche від L'Oréal Paris. Палітра представлена 12 відтінками, які втілені в 4 ефектах: матові, смоукі, ньюд і яскравий поп. Сяючий золотий, трендовий матовий ньюд або неординарні бордові смоукі - свіжі образи, які ви зможете відтворити, використовуючи лише один відтінок Color Riche від L'Oréal Paris.

Відео

Сяючий золотий макіяж з новинкою моно-тіні Колор Ріш

Цей трендовий золотий макіяж очей легко відтворити за допомогою лише одного відтінку моно-тіней з палетки Color Riche від L'Oréal Paris. Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, пояснить, як створити правильний образ. 1. Почнемо з макіяжу очей. Наносимо тіні пальцями для більш насиченого кольору. Великим пензлем розтушовуємо у напрямку до брів. А маленьким пензлем щільно наносимо тіні уздовж нижньої повіки і в куточок ока. 2. Промальовуємо лайнером досить товсту стрілку оригінальної форми: кінчик стрілки повинен бути коротким і не дуже вигнутим вгору. 3. Профарбовуємо вії тушшю Об’єм Мільйона Вій від Кутюр. Маленька зручна щіточка з дрібними щетинками додасть об'єму без грудочок і склеювання. Наш макіяж очей готовий! 4. Переходимо до губ. Найкращим доповненням цього образу буде яскрава помада. Ірина використовує помаду Екстраордінер Color Riche від L'Oréal Paris у відтінку ""Фуксія"".

Відео

Трендовий матовий макiяж з новинкою моно-тiнi Color Riche

Для відтворення матового ньюд-макіяжу очей нам знадобиться один відтінок тіней Color Riche. Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, показує, як грамотно створити необхідний образ. 1. Щоб образ не вийшов занадто блідим, освіжимо його за допомогою рум'ян Alliance Perfect від L'Oréal Paris приємного рожевого кольору у відтінку № 140. 2. Переходимо до головного акценту – макіяжу очей у матових тонах. Наносимо матові тіні Color Riche у відтінку № 106 на всю рухому повіку. Розтушовуємо їх невеликим пухнастим пензлем у напрямку до брів. І потім трохи тіней наносимо на нижню повіку. 3. Оскільки відтінок тіней досить стриманий, вії краще зробити максимально об'ємними з тушшю Крила Метелика Інтенза. Трендовий матовий макіяж очей готовий! 4. Переходимо до макіяжу губ. Доповнимо матовий погляд такою ж помадою Color Riche ніжного ньюдового відтінку № 235. Наш образ готовий!

Відео

Віковий макіяж для жінок після 40

Чим старшою стає жінка, тим простішим і легшим повинен бути її макіяж. Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, показує, як грамотно виконати макіяж для жінок після 40. Образ вийде ніжним і елегантним. 1. Почнемо з тону: будемо використовувати СС крем Nude Magique від L'Oréal Paris ніжно-фіолетового відтінку, щоб вирівняти тон обличчя, а також скоректувати відтінок шкіри, позбавити її тьмяності і зробити більш однорідною і сяючою. СС крем – це унікальний гібридний засіб, який має здатність до кольорокорекції і доглядає за шкірою. 2. Далі використовуємо коректор Alliance Perfect від L'Oréal Paris, який також є обов'язковим у макіяжі такого типу. Він допоможе приховати темні кола під очима, вирівняє тон, а також буде доглядати за ніжною зоною навколо очей. Нанесемо коректор також на зону носогубних складок, немов заповнюючи їх, а також навколо контуру губ і на підборіддя. Таким чином ми освітлюємо центральну частину обличчя і візуально робимо зморшки менш помітними. 3. Закріпимо результат пудрою Alliance Perfect від L'Oréal Paris, яка чудово адаптується до тону шкіри і, крім того, дозволить макіяжу триматися довше. 4. Тепер трохи освіжимо обличчя за допомогою рум'ян з цієї ж лінійки, відтінку 140. Наносимо на яблучка щік – обличчя стане свіжим, як після повноцінного відпочинку. 5. Перейдемо до макіяжу очей. Першим кроком буде корекція форми брів. Часто з віком брови рідшають і гірше ростуть. З цим допоможе впоратися олівець Color Riche le Sourcil від L'Oréal Paris. Ірина використовує 302 відтінок для блондинок, щоб не зробити брови надмірно темними. 6. Використовуємо нову палетку Е1 натуральних відтінків тіней Color Riche Quadro від L'Oréal Paris. Пальцем нанесемо світлий відтінок на всю повіку. Потім ніжно-теракотовий, щоб виділити зону над верхньою повікою – у цьому випадку зручніше працювати пензликом. Бежево-сірим відтінком намітимо стрілочку на верхній і нижній повіці. Щоб погляд був ще більш виразним, закріпимо стрілки олівцем Color Riche Le Khol від L'Oréal Paris відтінку 111. Не потрібно натискати, рухи повинні бути м'якими і впевненими. Варто уникати занадто яскравих або темних відтінків, адже макіяж має бути дуже ніжним. 7. Але от на туші можна не економити і наносити її в декілька шарів. Туш Об’єм Мільйона Вій додасть необхідного об’єму і не склеїть вії. 8. Завершальний етап – губи. Спочатку промалюємо контур прозорим олівцем Color Riche, який пом'якшить губи і запобіжить подальшому розтіканню помади. Будемо використовувати помаду Color Riche Caresse від L'Oréal Paris ніжного пастельного відтінку 02. Наносимо її пальцем для створення максимально натурального ефекту. Можна використовувати також спеціальний пензлик.

Відео

Виправлення помилок: Діловий макіяж

Повсякденний діловий макіяж - не така вже складна задача. Але не варто забувати про ряд типових помилок, які роблять дівчата, виконуючи діловий макіяж. Визначити і виправити помилки допоможе офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні Ірина Старкова.

Відео

Виправлення помилок: Вечірній макіяж

Ми починаємо цикл роликів, у яких розберемо найбільш поширені помилки в макіяжі. У цьому відео уроці Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, вкаже на типові помилки при виконанні вечірнього макіяжу, а також дасть рекомендації, як зробити вечірній макіяж ідеальним.

Відео

Чуттєвий макіяж на 8 березня

Ідеальний макіяж на 8 березня демонструє Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні. Ірина покаже, як зробити чуттєвий макіяж з акцентом на губах за допомогою помади глибокого гранатового кольору. Такий образ ідеально підійде для святкування 8 Березня і нікого не залишить байдужим. 1. Будемо використовувати стійкий тональний крем Infallible від L'Oréal Paris із щільним покриттям, оскільки насичений колір губ виграшно виглядає тільки на ідеально рівному, красивому тоні шкіри. 2. Для ділянки навколо очей використаємо коректор Infallible від L'Oréal Paris. Він має щільну покривальну здатність і допоможе усунути навіть сильні сліди втоми під очима. Також завдяки своїй стійкості він послужить хорошою базою під макіяж очей. 3. Зафіксуємо результат за допомогою стійкою пудри Infallible. Вона додасть шкірі оксамитовості та і матовості надовго. Пудру наносимо з акцентом на центральну частину обличчя: лоб, ніс і підборіддя, і лише трохи розтушовуємо до периферії. 4. Далі рум'яна. Будемо використовувати Alliance Perfect від L'Oréal Paris відтінку 200. Вони мають теплий бронзовий підтон. Наносимо рум'яна на вилиці і по нижньому контуру обличчя. 5. Для макіяжу брів використовуємо олівець Brow Artist Designer від L'Oréal Paris у відтінку 303. Заповнюємо брови кольором, просто повторюючи природну форму. І обов'язково скористаємося щіточкою, щоб розтушувати колір і зробити брови більш м'якими і природними. 6. Макіяж очей почнемо з олівця Color Riche Le Khol від L'Oréal Paris чорного кольору. Намалюємо товсту стрілку, продовжуючи її у зовнішньому куточку ока. Далі активно розтушуємо олівець пензлем, розтягуючи колір на всю рухому повіку. 7. Беремо палетку тіней Р2 Color Riche Quadro від L'Oréal Paris. Найсвітліший тон з палетки використаємо на рухомій повіці ближче до внутрішнього куточка ока і під бровою. Шоколадно-бордовим кольором промалюємо складку повіки і додамо кольору по лінії підводки очей. Світло-зеленим відтінком з палетки додамо кольоровий акцент по нижній лінії повіки. 8. Тепер використаємо туш Крила Метелика Інтенза від L'Oréal Paris. Вона надає інтенсивного об’єму і підкручує вії у зовнішніх куточках очей. Такий ефект досягається завдяки подвійній щіточці: одна сторона має зігнуте ребро для підкручування вій у куточках очей, а друга наносить максимальну кількість туші для інтенсивного об’єму. 9. Завершальний штрих макіяжу очей – олівець Color Riche глибокого зеленого відтінку 118. Ним промальовуємо лінію по нижній внутрішній повіці. 10. Головний акцент нашого макіяжу – насичений глибокий гранатовий відтінок помади Color Riche під номером 376. Наносимо помаду, повторюючи природну форму губ, а потім пензлем промальовуємо контур. Наш чуттєвий макіяж до 8 Березня готовий!

Відео

Спокусливий макіяж до 14 лютого

Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, покаже, як створити неймовірно жіночний образ, і допоможе нам в цьому червона помада. 1. Попередньо вирівнюємо тон обличчя за допомогою тонального крему Alliance Perfect від L'Oréal Paris. 2. Освіжимо обличчя за допомогою рум'ян Alliance Perfect від L'Oréal Paris відтінку 160. Наносимо їх на яблучка щік і розтушовуємо до скронь. Також легко торкнемося пензлем з невеликою кількістю рум'ян підборіддя і бічних частин чола. 3. Переходимо до макіяжу очей. Ми скористаємося палеткою Е1 тіней Color Riche Quadro від L'Oréal Paris. Щоб стрілки були контрастнішими, нам потрібно трохи висвітлити тінями повіку. Для цього ми скористаємося світлим відтінком з палетки. Наносимо його на всю рухому повіку і як хайлайт на вилицю. Додаємо хайлайтів світлими тінями на внутрішньому куточку повіки і під бровою. 4. Більш темним відтінком з палетки – коричнево-золотистим – відтіняємо складку повіки і зовнішній куточок ока, зовсім трохи. Це додасть погляду глибини. 5. Переходимо до головного в макіяжі очей – стрілок. Будемо використовувати рідку підводку від L'Oréal Paris – Super Liner Perfect Slim. Тонкий фетровий аплікатор дозволить промальовувати дуже тонку лінію. Проводимо стрілку вздовж росту вій. І виводимо лінію вздовж зовнішнього куточка ока в напрямку до кінчика брови. 6. Ідеальним вибором для цього макіяжу очей буде нова туш Крила Метелика Інтенза від L'Oréal Paris. По-перше, тому, що чорні стрілки на очах можуть візуально перетягнути акцент з вій, а ця туш зробить вії максимально об'ємними і матово чорними. Також туш Крила Метелика Інтенза підніме вії в куточках очей, що дозволить красиво повторити лінію лайнера. 7. Переходимо до головного акценту нашого макіяжу – губ. Ідеальних червоних губ нам допоможе добитися універсальний безбарвний олівець для контуру губ Color Riche від L'Oréal Paris. Він не тільки зафіксує контур помади, але й вирівняє поверхню губ, щоб помада лягла ідеально рівно. 8. Ірина використовує матову червону помаду з колекції зіркових помад Color Riche від L'Oréal Paris відтінку Блейк Лайвлі. Це колекція з п'яти помад модних трендових відтінків червоного, кожна з яких була спеціально розроблена для зірок - посланців краси L'Oréal Paris. Це Єва Лонгорія, Джуліанна Мур, Дженніфер Лопес, Блейк Лайвлі і Лія Кебеде. Завдяки цьому в колекції є відтінок червоного, який підходить різним типам зовнішності. Так що можете бути впевнені: ви знайдете відповідний відтінок червоного в ексклюзивній колекції зіркових помад від Color Riche. І от наш неймовірно жіночний макіяж до 14 лютого готовий!

Відео

Коригуємо вікові зміни після 35 років за допомогою макіяжу

Корекція вікових змін після 35 років за допомогою макияжу У цьому уроці Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, покаже, як за допомогою макіяжу приховати перші вікові зміни шкіри і зробити її сяючою. 1. Спочатку наносимо на обличчя стійку тональну основу Infallible від L'Oréal Paris. Її можна наносити будь-яким зручним способом: пальцями, спонжем або пензлем. Наносимо тональний крем на всю поверхню обличчя крім ділянки навколо очей, добиваючись рівного однорідного кольору шкіри. 2. Далі використовуємо коректор Alliance Perfect від L'Oréal Paris, щоб приховати дрібні недоліки шкіри і надати їй сяйва. Висвітлюємо зону навколо очей, маскуючи нерівності і недоліки. 3. Тепер зафіксуємо макіяж пудрою Infallible від L'Oréal Paris. Обов'язково вибирайте світліший відтінок. Дуже важливо не дуже затемнити обличчя, оскільки темніша пудра може візуально додати віку. 4. Освіжимо обличчя рум'янами Alliance Perfect від L'Oréal Paris ніжного персикового відтінку 160. Нанесемо їх на щоки і по крайової лінії росту волосся на лобі. 5. Тепер дуже важливий елемент в макіяжі – брови. Правильно окреслені брови візуально змінюють обличчя. Скорегуємо форму олівцем Color Riche le Sourcil від L'Oréal Paris відтінку 303, добиваючись максимальної симетрії. 6. Далі використовуємо тіні. На всю повіку пальцем наносимо світлі ванільні тіні з палетки Е1 Color Riche Quadro від L'Oréal Paris. Вони додадуть макіяжу очей красивого внутрішнього сяяння. 7. Сірим лайнером Суперлайнер Мат Матік промалюємо стрілку на верхніх повіках від куточка до куточка, а на нижніх повіках до третини ока. Тепер жорстким пензлем розтушуємо ці стрілки. Так ми додамо м'якості погляду. Тепер зафіксуємо результат сірими тінями. Колір став подвійно насиченим і стійким. На внутрішньому куточку ока використовуємо мідний колір і накладаємо його на рухому повіку як перехідний між ванільним і сірим. 8. Густо профарбовуємо вії тушшю Об’єм Мільйона Вій от Кутюр L'Oréal Paris. Вона має акуратну зручну щіточку, якою легко нафарбувати навіть найменші вії. В цьому випадку туш виконує функцію основного контуру очей. 9. На завершення нафарбуємо губи. З віком губи втрачають свій колір, а іноді й чіткість контуру. Тому олівцем Lip Liner Couture by Color Riche від L'Oréal Paris відтінку 302 окреслюємо форму губ. А щоб вони виглядали натурально, пензликом розтушуємо олівець по внутрішньому краю до центру губ. 10. Залишилася помада. Використовуйте помаду натуральних світлих відтінків. Ірина обрала помаду Color Riche від L'Oréal Paris приємного рожевого кольору. Вона додасть свіжості та молодості обличчю. Макіяж готовий!

Відео

Правильний вечірній макіяж для жінок після 30 років

Часто жінки, яким лише 30, роблячи вечірній макіяж, припускаються певних помилок, які додають їм кілька років. Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні покаже, як цього уникнути. 1. Ми вже нанесли тональний крем. Тепер наше завдання – це надати шкірі здорового сяючого вигляду. Універсальним і незамінним помічником тут є коректор Alliance Perfect від L'Oréal Paris найсвітлішого відтінку. За його допомогою ми маскуємо сліди втоми під очима, а також використовуємо його на верхніх повіках. Це не тільки освіжить шкіру, але й послужить базою для тіней. Пройдемося також по носогубних складках, щоб створити ілюзію об'єму і приховати їх. Робимо легкий акцент на підборідді – це теж освіжить обличчя. 2. Далі використовуємо стійку пудру Infallible від L'Oréal Paris двох відтінків. Світліший тон наносимо на все обличчя, роблячи акценти на центрі лоба, ділянці носа і на центрі підборіддя. Далі беремо більш темний тон пудри: ним ми додамо скульптурності. Нанесемо пудру під вилицю: цей прийом візуально піднімає вилиці і звужує обличчя. 3. У моделі теплий кольоротип, тому Ірина наносить рум'яна Alliance Perfect від L'Oréal Paris персикового відтінку 160. Робимо невеликі акценти пензлем на яблучка щік і розтушовуємо до скронь. 4. Правильний макіяж очей починається з брів. Ми скористаємося олівцем для брів Color Riche le Sourcil від L'Oréal Paris відтінку 303 і повторимо природну форму брови, просто заповнюючи простір між волосками кольором. Потім розчешіть брови спеціальною щіточкою - це одночасно розтушує колір і надасть їм форми. 5. Гарна основа для вечірнього макіяжу – чорний олівець для очей Color Riche Le Khol від L'Oréal Paris. Зробимо товще обведення ока на верхніх повіках і максимально тонке на нижніх. Також акуратно промалюємо лінію на внутрішніх повіках . Використовуючи маленький жорсткий пензель, розтушуємо всі лінії. Пам'ятайте, що віковий макіяж не терпить жодних чітких жорстких ліній і кольорів. Бачите, очі виглядають яскраво, але не агресивно! 5. Далі використовуємо палетку тіней Е1 Color Riche Quadro від L'Oréal Paris. Наносимо бронзово-золотистий відтінок на верхню рухому повіку, акцентуючи колір на ділянці складки. Цим же кольором підкреслимо нижню повіку. Найсвітліший – золотисто-перламутровий відтінок з палетки - наносимо під брову. 6. Ми будемо використовувати туш, яка надає особливо інтенсивного об’єму віям – Mega Volume Collagene Black Smoke від L'Oréal Paris. В її основі матові пігменти і колаген, завдяки якому ми отримаємо інтенсивний оксамитовий об’єм і стильний матовий колір. 7. Вечірній макіяж вимагає максимально розкішних і насичених губ. Ми будемо використовувати лакову помаду Color Riche Екстраордінер від L'Oréal Paris відтінку 204. Вона надає губам щільного інтенсивного коралового кольору, а завдяки цінним оліям у складі наповнює колір глянцевим блиском. Наш вечірній макіяж готовий!

Відео

Макіяж для корекції круглої форми обличчя

Продовжуємо цикл відеоуроків по корекції і моделювання овалу обличчя. Секрети макіяжу для корекції обличчя круглої форми розкриває Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні. За допомогою тональних засобів L'Oréal Paris вам з легкістю вдасться повторити цей макіяж в домашніх умовах. Круглі обличчя зазвичай невеликі, тому корекція виконується не за рахунок затемнення, а за рахунок висвітлення. Це робиться для того, щоб не зменшити обличчя ще більше. Будемо використовувати два кольори тональної основи Alliance Perfect від L'Oréal Paris. Перший - в тон шкіри, а другий на тон-півтора світліше основного. Базовий колір наносимо на всю поверхню обличчя тонким шаром, а світлим покриваємо лише центральну частину: Т-зону, повіки, плавно розтушовуючи. Якщо ви бачите, що цього методу недостатньо, продублюйте світлу зону коректором Alliance Perfect від L'Oréal Paris, який дасть більш щільне покриття. Наносимо його пальцями, легкими вбиваючими рухами, щоб розподілити максимально тонким шаром і не погіршити макіяж. Далі трохи пудри Alliance Perfect від L'Oréal Paris. Також будемо використовувати два відтінки. Світлим покриваємо всю фронтальну частину обличчя, а більш темним (на один-півтора тони) надаємо рельєф овалу обличчя: підкреслюємо вилиці і ледь торкаємося чола. Рум'яна Alliance Perfect від L'Oréal Paris відтінку 160 наносимо легкими рухами на вилиці поверх темної пудри, надаючи свіжого вигляду обличчю, а також трохи на верхню повіку як певний акцент. Візьмемо палетку тіней Е1 Color Riche Quadro від L'Oréal Paris і нанесемо найсвітліший відтінок на верхню повіку. Використаємо один маленький секрет: змішаємо базову пудру і цей відтінок тіней, і акуратно пальчиком наносимо на всі виступаючі частини обличчя – лоб, ніс, підборіддя і вилиці, ніби підсвічуючи обличчя. Тепер перейдемо до брів. Використовуємо олівець для брів Color Riche le Sourcil від L'Oréal Paris. Акуратно промальовуємо по лінії брів, добиваючись насиченості і заповнюючи можливі прогалини. Потім причісуємо щіточкою на іншому кінці олівця. Тепер стрілки. Візьмемо лайнер Super Liner Mat-Matic від L'Oréal Paris темно-сірого відтінку і намалюємо стрілку на верхніх повіках. Не бійтеся трохи натискати: лайнер прекрасно наноситься, а лінія виходить насиченою. Крім того, лайнер дуже стійкий і протримається цілий день. Трохи підправимо і розтушуємо за допомогою пензлика. Тепер переходимо до нижніх повік: трохи промальовуємо по лінії росту вій і розтушовуємо. Завершимо макіяж очей тушшю Об’єм Мільйона Вій від Кутюр від L'Oréal Paris. Щіточка з великою кількістю щетинок, а також формула на основі рідкого шовку надасть віям необхідного об’єму і допоможе зробити погляд ще більш виразним. Тепер будемо використовувати новинку – прозорий універсальний олівець для губ Color Riche від L'Oréal Paris. Він підходить до будь-якого відтінку помади, не дозволяє їй розтікатися і пом'якшує губи. Мікрокраплі олії у формулі лакової помади Color Riche Екстраордінер від L'Oréal Paris розподіляються по поверхні кольорових пігментів, і ніби наближають колір, візуально збільшуючи губи, при цьому приховуючи будь-які недосконалості. Макіяж готовий!

Відео

Як доглядати за шкірою в холодну пору року?

Коли на вулиці холод, сильний вітер і перепади температур, ваша шкіра відчуває стрес. В цей час їй потрібен особливий догляд. Використовуйте олію для обличчя Розкіш живлення від L'Oréal Paris. Це унікальний продукт, до складу якого входить вісім ефірних олій: олія лаванди, троянди, апельсина, розмарину, герані, ромашки, лавандіну та майорану. Вони мають захисні, живильні та заспокійливі властивості. А також мають дуже приємний аромат. Для пробудження, зволоження і надання шкірі тонусу зранку нанесіть по одній краплі олії на вилиці та лоб. Розподіліть олію, а потім активуйте ефект, трохи поплескуючи по шкірі. Спеціальна текстура сухої олії миттєво вбирається, не залишаючи жирної плівки на шкірі. Для відновлення шкіри ввечері зігрійте кілька крапель олії в долонях. Потім розподіліть олію по добре очищеній шкірі обличчя та шиї. Закріпіть ефект, легко натискаючи. Масло зволожує і живить шкіру. Вона виглядає більш пружною та еластичною. А для глибокого живлення шкіри нанесіть олію, а потім крем для обличчя Розкіш живлення від L'Oréal Paris. Тепер ваша шкіра готова навіть до найсуворішої погоди!

Відео

Новорічний макіяж від L'Oréal Paris

Напередодні Нового року кожна з нас мріє виглядати яскраво і блискуче. Тому Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, покаже, як зробити новорічний макіяж, який підійде кожній дівчині в новорічну ніч. 1. На попередньо підготовлену шкіру, на яку вже нанесено тональну основу Alliance Perfect від L'Oréal Paris, нанесемо рум'яна Alliance Perfect персикового відтінку 160. Спочатку на щоки, а потім на чоло і підборіддя, щоб ще більше освіжити обличчя. 2. Тепер переходимо до очей. Натуральна палетка Е1 тіней Color Riche Quadro від L'Oréal Paris буде ідеальною для нашої моделі, якій пасують всі теплі відтінки. Наносимо світлий відтінок на всю повіку і під брову. Далі пальцем наносимо теплий теракотово-коричневий відтінок і, якщо треба, підправимо макіяж пензликом. Цей же відтінок наносимо на нижню повіку, немов обрамляючи очі золотистим контуром. 3. Далі будемо малювати стрілки лайнером Superliner Perfect Slim від L'Oréal Paris з тонким фетровим аплікатором. Виходить дуже гарне поєднання чорного і теракотового. Робимо впевнені рухи: лінія буде дуже тоненькою і чіткою. 4. Для нижньої повіки візьмемо олівець Color Riche Le Khol від L'Oréal Paris відтінку 101, яким буде зручніше працювати. Промальовуємо контур проміж вій і розтушовуємо пензликом, щоб не було чіткої лінії. 5. Тепер туш Об’єм Мільйона Вій від Кутюр L'Oréal Paris. Завдяки їй вії стануть об'ємними, як нам потрібно. На щіточці велика кількість маленьких і м'яких щетинок, які надають об’єм кожній вії. 6. На завершення нашого макіяжу – помада Color Riche від L'Oréal Paris натурального відтінку 235 в теплій гамі. Нанесемо помаду пальцем – це дуже зручно і ефект виходить натуральним. Але це ще не все: зробимо образ більш святковим за допомогою блиску Glam Shine від L'Oréal Paris відтінку 157. Нанесемо його поверх помади. Ось такий святковий і ніжний макіяж в нас вийшов. З наступаючим вас!

Відео

Макіяж для корекції обличчя квадратної форми

Продовжуємо серію відео уроків з моделювання та корекції овалу обличчя. Макіяж для корекції квадратної форми обличчя демонструє Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні. За допомогою тональних засобів L'Oréal Paris вам з легкістю вдасться повторити цей макіяж удома.

Відео

Трендовий ляльковий макіяж від L'Oréal Paris

Модний ляльковий макіяж Бебі Долл допоможе дівчатам здійснити дитячу мрію стати схожими на ляльок. Beauty-блогер Ліза Краснова пропонує за допомогою макіяжу перевтілитися в знайомий з дитинства ляльковий образ. 1. Для макіяжу очей будемо використовувати блакитні відтінки, а саме палетку Е8 тіней Color Riche Quadro від L'Oréal Paris. Найсвітліший відтінок наносимо як основу на рухомі повіки і під брову. Далі вбиваючими рухами наносимо блакитний колір. 2. Переходимо до підводки очей синім олівцем Color Riche Le Khol від L'Oréal Paris (відтінок 107). Обводимо верхні і нижні повіки і стрілку виводимо у напрямку до брови. 3. Фінальний штрих в макіяжі очей – виразні лялькові вії. В цьому нам допоможе туш Mega Volume Miss Manga від L'Oréal Paris. 4. Для макіяжу губ використаємо лакову помаду Color Riche Екстраордінер від L'Oréal Paris. Її формула немов створена для експериментів. Нам знадобиться два відтінки – яскраво-червоний під номером 301 та бежевий під номером 600. Червону помаду наносимо тільки на центральну частину. Решту поверхні губ покриваємо бежевою помадою і розтушовуємо, створюючи плавний перехід кольорів. 6. Ляльковий макіяж не обходиться без рожевих щічок. Нам знадобляться рум'яна Alliance Perfect від L'Oréal відтінку 115.

Відео

Легендарні smoky eyes від L'Oréal Paris

Як правильно робити макіяж smoky eyes (смокі айс)? Чи можна зробити його швидко? Які засоби для цього потрібні? У цьому майстер-класі б'юті-блогер Ліза Краснова за допомогою косметики L'Oréal Paris доводить, що макіяж smoky eyes можна зробити за 2 хвилини.

Відео

Макіяж в стилі рок від L'Oréal Paris

Як створити макіяж для вечірки, щоб весь вечір залишатися яскравою і стильною? Які засоби вибрати і як правильно зробити make-up, щоб весь вечір відпочивати і не турбуватися про макіяж? Б'юті-блогер Ліза Краснова розповідає про принципи макіяжу в стилі рок. 1. Щоб веселитися всю ніч і не переживати про макіяж, наносимо стійку тональну основу Infallible від L'Oréal Paris та закріплюємо її пудрою з цієї ж серії. Стійкість у цих продуктів - 24 години. 2. Щоб приховати дрібні недоліки на шкірі і втому очей, будемо використовувати коректор Alliance Perfect від L'Oréal Paris. За допомогою зручного аплікатора наносимо його на ділянку навколо очей і легко розтушовуємо безіменним пальцем. Крім того, що коректор приховує сліди втоми, він також зволожує шкіру. 3. Щоб скульптурувати овал обличчя, наносимо рум'яна. Ліза вибрала відтінок 140 рум'ян Alliance Perfect від L'Oréal Paris. 4. Розпочинаємо макіяж очей. Будемо використовувати Super liner Mat-Matic від L'Oréal Paris у красивому фіолетовому відтінку. Спочатку промальовуємо тонку стрілку по лінії росту вій на верхніх повіках. Потім візуально проводимо лінію від внутрішнього куточка ока до зовнішнього і ставимо крапку. Важливо, щоб наша лінія проходила по зіниці. Тепер з'єднуємо дві отримані лінії і зафарбовуємо всю внутрішню поверхню. Наша стрілка готова. Цей лайнер дає матове покриття і дуже стійкий ефект. Малюємо стрілку і на нижній повіці, після чого робимо макіяж другого ока. 5. Для завершення макіяжу очей використовуємо туш Накладні Вії Крила Метелика від L'Oréal Paris. Вона має незвичайну асиметричну щіточку, яка ідеально профарбовує вії у зовнішніх кутиках очей. 6. Перейдемо до фінального етапу – макіяжу губ. Будемо використовувати суперновинку від L'Oréal Paris – помаду з ексклюзивної колекції червоних відтінків Сolor Riche відтінку Джей Ло. В Україні представлено ще чотири матових відтінки, створених спеціально для посланниць краси L'Oréal Paris. Тепер нарешті кожна дівчина знайде свій відтінок червоного.

Відео

Макіяж з яскравою помаранчевої помадою від L'Oréal Paris

Як правильно створити макіяж з помаранчевою помадою? Яким повинен бути яскравий макіяж і як правильно підібрати до помади відтінок тонального крему, тіней, олівця та інших make-up засобів? Б'юті-блогер Ліза Краснова змінить ваше ставлення до помаранчевого відтінку в макіяжі і розповість про те, як разом з L'Oréal Paris просто і легко створити яскравий образ з помаранчевою помадою!Beauty-блоггер Ліза Краснова покаже, як зробити макіяж з ефектною помадою оранжевого відтінку. 1. У цьому макіяжі дуже важливий тон, тому ми будемо використовувати тональний крем Infallible від L'Oréal Paris. Він зробить шкіру ідеальною і триматиметься цілий день. 2. Оскільки яскрава помада може підкреслити недоліки на шкіри, використаємо коректор Alliance Perfect від L'Oréal Paris. За допомогою коректора приховаємо темні кола під очима, нанесемо трохи на крила носа, а також трохи над верхньою губою, щоб підкреслити форму. 3. Макіяж очей будемо робити в коричневій гамі. Для цього використовуємо палетку Е3 тіней Color Riche Quadro від L'Oréal Paris. Наносимо тіні пензликом, щоб отримати ефект димки на очах, добре розтушовуємо. До речі, тіні в коричневій гамі добре підкреслюють блакитні очі. 4. Підкреслимо лінію росту вій сірим олівцем Color Riche Le Khol від L'Oréal Paris відтінку 111 і виведемо лінію в легку стрілку. 5. Завершуємо макіяж очей тушшю Mega Volume Collagene Black Smoke від L'Oréal Paris. 6. У нашому макіяжі буде маленький секрет: використаємо найсвітліший відтінок тіней з палетки як хайлайтер. Наносимо тіні на верхню частину вилиць. Такий спосіб створить сяючий ефект і заощадить місце в косметичці. 7. А тепер – головна героїня нашого макіяжу – помаранчева помада Color Riche Экстраординер від L'Oréal Paris відтінку 204. Аплікатор помади дозволяє наносити навіть найяскравіший колір без олівця.

Відео

Макіяж в теплих і холодних тонах

Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, показує, як кольорова палітра може впливати на зміну вашого образу. Один і той же макіяж Ірина виконає в різних кольорових гамах – теплій і холодній. 1. На попередньо підготовлену шкіру за допомогою тонального крему Alliance Perfect від L'Oréal Paris наносимо рум'яна з цієї ж лінійки відтінку 115 – ніжно-рожевого холодного тону. Наносимо рум'яна на вилиці, використовуючи великий пензлик. 2. Тепер тіні. Візьмемо Color Riche Quadro від L'Oréal Paris відтінку Е5 і за допомогою аплікатора нанесемо на верхні повіки сірий сталевий тон. Після, розтушуємо його за допомогою світло-сірого перламутрового відтінку. Тепер за допомогою невеликого пензлика намагаємося досягти м'якого переходу кольору. Далі додамо виразності погляду за допомогою найтемнішого кольору з палетки – чорного. Наносимо його аплікатором, який знаходиться в упаковці тіней. Промальовуємо прямо по контуру верхніх і нижніх повік. 3. Беремо Super Liner Mat Matic від L'Oréal Paris чорного кольору і промальовуємо впевнену стрілку вздовж лінії вій. 4. Закінчуємо макіяж очей тушшю Об’єм Мільйона Вій Від Кутюр L'Oréal Paris. Профарбовуємо верхні і нижні вії. М'яка щіточка дозволяє захопити кожну вію і надати необхідний елегантний об’єм. 5. Фінальний штрих – губи. Найулюбленіша помада Ірини в цьому сезоні – Color Riche Екстраордінер від L'Oréal Paris. Беремо холодний ніжно-рожевий відтінок під номером 100. Наносимо в кілька шарів, щоб вийшло ідеальне глянцеве покриття. 6. Для цього ж макіяжу, тільки виконаного в теплій гамі, використовуємо тіні Color Riche Quadro від L'Oréal Paris відтінку Е3, олівець для контуру повік Color Riche Le Khol від L'Oréal Paris відтінку 102 і помаду Color Riche Екстраордінер від L'Oréal Paris відтінку 204. Щоб показати, як по-різному виглядає однаковий макіяж в різних колірних гамах, Ірина виконала його на близнятах. Дівчатам з карими очима підходять як теплі, так і холодні відтінки. Не бійтеся експериментувати з L'Oréal Paris!

Відео

Макіяж для фотосесії від L'OréalParis

Як створити яскравий макіяж, як з обкладинки модного журналу? Б'юті-блогер Ліза Краснова у відео уроці макіяжу показує, як легко створити яскравий і запам'ятовується образ для фотосесії за допомогою нових косметичних продуктів, які дарує нам L'Oreal Paris. Дивимося і вчимося! 1. Попередньо підготуємо обличчя за допомогою тональної основи і пудри Alliance Perfect від L'Oréal Paris. 2. Тепер час робити макіяж очей. Будемо використовувати нову палетку S3 тіней Color Riche Quadro від L'Oréal Paris із соковитими яскравими відтінками, які допоможуть створити трендовий макіяж. Жовтий відтінок наносимо на рухому повіку пальцем і розтушовуємо по краю пензликом. Це, можливо, не найпопулярніший відтінок, але виглядає дуже класно і не робить погляд втомленим. 3. Тепер наносимо олівець Color Riche Le Khol від L'Oréal Paris відтінку 114. Обводимо олівцем верхні і нижні повіки, щоб було видно яскравий насичений колір. Олівець не подразнює чутливі очі і дуже легко наноситься. 4. Завершуємо макіяж очей тушшю Об’єм Мільйона Вій від L'Oréal Paris. У неї приголомшлива щіточка, яка прекрасно розділяє вії і додає об'єм. 5. Довершуємо образ помадою Color Riche Екстраордінер від L'Oréal Paris відтінку 601. Вона надає губам глянцевий блиск і є дуже стійкою.

Відео

Макіяж на співбесіду від L'Oréal Paris

Співбесіда на посаду Вашої мрії – один із найскладніших етапів в кар'єрі. Щоб виглядати бездоганно в цей день, beauty-блогер Ліза Краснова пропонує зробити макіяж в стилі Nude, але з невеличкими секретами. 1. Використовуємо Міцеллярну воду Абсолютна Ніжність від L'Oréal Paris. Вона чудово очистить шкіру і підготує її до подальшого макіяжу. 2. Тепер наносимо тональну основу Alliance Perfect від L'Oréal Paris. Вона прекрасно адаптується під відтінок Вашої шкіри і триматиметься вісім годин – рівно стільки, скільки триває робочий день. 3. Закріплюємо тональну основу пудрою Alliance Perfect від L'Oréal Paris. Приділяємо увагу ділянці Т-зони – це лоб, ніс і підборіддя. 4. Наносимо рум'яна Alliance Perfect від L'Oréal Paris відтінку 115 на яблучка щік. Обличчя відразу засяє! 5. Тепер переходимо до макіяжу очей. Світловолосим дівчатам, як вона сама, Ліза радить виділити очі трохи яскравіше, щоб не бути надто блідою. Для цього використовуйте новинку – палетку тіней Е1 Color Riche Quadro від L'Oréal Paris. Наносимо найсвітліший відтінок на всю повіку. Щоб додати погляду глибини, наносимо в складку повіки пензлем темніший відтінок. Додамо трохи кольору за допомогою коричневого олівця Color Riche Le Khol від L'Oréal Paris відтінку 102. 6. Завершуємо макіяж очей тушшю Накладні Вії Крила Метелика від L'Oréal Paris. 7. Фінальний штрих нашого ніжного макіяжу – помада з Ексклюзивної Колекції Color Riche відтінку Дутсен Крос.

Відео

Макіяж для великих очей

Кожне обличчя по-своєму унікальне, і кожна з нас має свою індивідуальну форму очей. Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, показує один з варіантів макіяжу для великих очей. 1. Почнемо зі стрілок. Для цього використовуємо олівець Color Riche від L'Oréal Paris відтінку 101 і малюємо досить жирні стрілки на верхніх і нижніх повіках. Зверніть увагу, що для зменшення великих очей також потрібно промальовувати стрілку по внутрішньому контуру не тільки нижньої, але і верхньої повіки. Далі розтушовуємо пензлем, сміливо розтягуючи колір по рухомій верхній повіці. Це дозволить візуально надати глибину погляду. Дуже важливо залишити зону під бровою чистою, щоб знову око ніби не ""висунулося"" вперед. 2. Тепер використовуємо тіні Color Riche Quadro від L'Oréal Paris відтінку N3. Наносимо найтемніший тон з палетки на верхню повіку за допомогою пензлика, фіксуючи розтушовку і надаючи однорідності кольору. Наносимо також тіні поверх стрілки на нижніх повіках. 3. Тепер переходимо до туші. Туш Накладні Вії Крила Метелика від L'Oréal Paris підкреслить вії, візуально подовжуючи їх до зовнішніх куточків очей. Наносимо туш і на нижні вії. 4. Далі губи. Ірина буде використовувати новинку від L'Oréal Paris – помаду Color Riche Collection Exclusive відтінку Джуліанни Мур з ексклюзивної колекції червоних матових відтінків. Унікальна формула помади ідеально передає інтенсивність червоного матового кольору. Наносимо помаду і для чіткості контуру використовуємо також пензлик. У цій колекції кілька відтінків, які були спеціально розроблені для Посланниць краси L'Oréal Paris – Дженніфер Лопес, Єви Лонгорії, Лії Кебеде, Блейк Лайвлі і Джуліанни Мур. Макіяж завершено!

Відео

Макіяж для маленьких очей

Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, показує, як за допомогою макіяжу візуально збільшити невеликі очі, а також додати об’єму тонким губам. 1. Почнемо з тіней Color Riche Quadro від L'Oréal Paris відтінку Е2. Наносимо найсвітліший відтінок на всю рухому повіку за допомогою пальця для створення максимальної щільності кольору. Поверх світлого наносимо ніжний кораловий тон вже за допомогою пензлика, щоб злегка підкреслити форму очей. Погляд стає більш глибоким. 2. Переходимо до стрілки. Ірина вибрала Super Liner від Кутюр від L'Oréal Paris із супертонким і точним аплікатором, який дозволить зробити максимально тонку лінію біля самої основи росту вій. Акуратними рухами промальовуємо по контуру між вій. Така техніка дозволяє виділити очі, при цьому не обтяжуючи їх і не зменшуючи. Чітка жирна чорна стрілка категорично не рекомендується в макіяжі для маленьких очей. 3. Тепер візьмемо Super Liner Mat Matic від L'Oréal Paris сірого кольору. Набираємо достатню кількість на пензлик і злегка промальовуємо стрілочку на верхніх повіках, розтушовуючи, щоб не було чіткої лінії. Так ми візуально збільшимо очі. 4. Фіксуємо результат тушшю Об’єм Мільйона Вій від Кутюр від L'Oréal Paris. Акуратно профарбовуємо кожну вію. Вії об'ємні, але водночас розділені. З цією тушшю достатньо лише одного шару. Крім того, в цьому випадку надмірно профарбовані вії можуть також візуально зменшити очі. 5. Переходимо до губ. Для того щоб візуально збільшити губи, візьмемо коректор Alliance Perfect від L'Oréal Paris та промалюємо верхній і нижній контур губ. Зафіксуємо його за допомогою найсвітлішого тону з палетки тіней Color Riche Quadro Е2. Наносимо лакову помаду Color Riche Екстраордінер від L'Oréal Paris відтінку 102. Мікрокраплі олії, огортаючи поверхню губ, створюють ефект збільшувального скла, що дозволяє вловлювати світло і випромінювати колір зсередини. Губи стали візуально більш пухкими, чого ми й добивалися.

Відео

Яскравий макіяж в стилі 20-х років

1. Для стійкого тону та ідеальної шкіри я вибрала тональну основу Infallible у відтінку 130 і пудру Infallible у відтінку 160. Краще обирати тональні засоби світліше власного відтінку шкіри, щоб надати обличчю драматичної блідості. 2. Для макіяжу очей варто вибрати максимально насичені металізовані відтінки, такі я знайшла в гамі тіней Color Riche Quadro N3. Я нанесла їх вологим пензлем вбиваючими рухами, надаючи очам круглу форму. А драматичних вій, відповідних тому часу, домоглася за допомогою двох шарів туші Mega Volume Collagene 24H Black Smoke. 3. Завершуємо образ нанесенням рум'ян Alliance Perfect відтінку 115 на яблучка щік і фінальний штрих - виключно красива лакова помада Color Riche Екстраордінер у винному відтінку 301. І не забудьте про блискуче плаття! Саме зараз паєтки і стрази будуть доречні, як ніколи. Сяйте!

Відео

Як зробити вечірній макіяж з денного

Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, показує, як зробити макіяж з ефектом засмаги, а потім, як з легкістю трансформувати його в літній вечірній make-up. Денний макіяж 1. Почнемо з тональної основи Alliance Perfect від L'Oréal Paris. Наносимо її пальцями на все обличчя. Головне правило – ретельно нанести засіб на все обличчя рівномірно, уникаючи ділянки навколо очей. 2. Далі використовуємо коректор, який допоможе приховати дрібні недоліки шкіри. У коректора Alliance Perfect від L'Oréal Paris дуже зручний пензлик-аплікатор. Ставимо крапочки навколо очей і розтушуємо їх пальцем, не розтягуючи ніжну шкіру навколо очей. Свіжий вигляд вам забезпечений! 3. Тепер рум'яна. Візьмемо рум'яна Alliance Perfect від L'Oréal Paris, які бездоганно адаптуються до тону шкіри. Сьогодні це відтінок 240 – золотисто-теракотовий. Наносимо рум'яна великим пензлем на вилиці. За допомогою пальця, попередньо промокнувши його вологою серветкою, наносимо їх на верхні повіки, створюючи ефект вологих повік, немов би ви нещодавно повернулися з моря. Обличчя сяє! 4. Далі – туш. У Ірини нова улюблениця – туш Об’єм Мільйона Вій від Кутюр L'Oréal Paris. Профарбовуємо як верхні, так і нижні вії. 5. Переходимо до губ. Візьмемо лакову помаду Color Riche Екстраордінер від L'Oréal Paris відтінку 601. Ірині подобається в цій помаді абсолютно все – і сам процес нанесення, який дуже зручний завдяки спеціальному аплікатору, відчуття м'якості на губах, ну і, звичайно ж, ідеальний глянцевий ефект. З цього макіяжу можна легко зробити вечірній образ, кардинально нічого не змінюючи Вечірній макіяж 1. Ще одна новинка – підводка Супер Лайнер від Кутюр L'Oréal Paris. Трохи натягуємо повіку, щоб лінія вийшла дуже тонкою і не розмазалася. Спочатку ніби намічаємо стрілочку, а потім діємо більш впевнено, виводячи кінчик у напрямку до скроні. 2. Переходимо до брів, адже їх підкреслити також необхідно, особливо в цьому типі макіяжу. Олівцем Color Riche le Sourcil від L'Oréal Paris додамо глибину кольору, а потім розчешемо спеціальною щіточкою на іншому кінці олівця. 3. Повернемося до туші, для вечірнього макіяжу можна фарбувати вії в декілька шарів, і додати погляду більше глибини. 4. Увечері також можна і потрібно зробити губи більш насиченими і яскравими. Тому промокнемо губи серветкою, щоб прибрати попередній макіяж. Відтінок 601 помади Color Riche Екстраордінер від L'Oréal Paris ніжно-рожевий, але в той же час насичений і дуже багатий. Наносимо помаду за допомогою аплікатора так само, як і минулого разу. От і все, макіяж готовий.

Відео

Яскравий макіяж з акцентом на очах і губах

Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, показує, як зробити літній макіяж з використанням яскравих новинок від L'Oréal Paris. 1. Почнемо з тональної основи. Використовуємо стійку тональну основу Infalliable від L'Oréal Paris. Наносимо її пальцями на все обличчя. Намагайтеся робити це легко, без натиску. 2. Зафіксуємо макіяж за допомогою компактної пудри з цієї ж серії. Використовуємо великий пензлик, щоб вийшло максимально легке покриття. 3. Тепер використовуємо рум'яна Альянс від L'Oréal Paris Perfect-ніжно рожевого відтінку 115. Їх можна нанести великим пензлем або за допомогою спеціального пензлика, який є в упаковці. 4. Переходимо до макіяжу очей. Використовуємо новинку від L'Oréal Paris – Super Liner Mat Matic сірого відтінку. Для максимальної виразності макіяжу крім стрілки покриваємо лайнером усю рухому повіку. Виходить красивий сірий матовий тон. Розтушовуємо пензлем, щоб покриття було максимально однорідним. 5. Далі тіні. Візьмемо палетку натуральних коричнево-бежевих відтінків N3 Колір Riche Quadro від L'Oreal Paris. Починаємо з класичного коричневого тону. Наносимо його пальцем поверх лайнера. Найсвітліший відтінок наносимо під брову. Це можна зробити пензлем або чистим пальцем. 6. Переходимо до стрілки на нижніх повіках. Візьмемо зелений олівець Color Riche відтінку 118 і акуратно намалюємо лінію на нижніх повіках, яку згодом розтушуємо тінями. 7. Ідеально підійде палетка Р2 тіней Color Riche Quadro від L'Oréal Paris. Набираємо пензлем темно-зелений відтінок і наносимо поверх стрілки. 8. Фінальний акорд у макіяжі очей – туш. Щоб вії були максимально об'ємними і подовженими у зовнішніх куточках очей, використовуємо туш Накладні Вії Крила Метелики від L'Oréal Paris. 9. Нарешті губи. Скористаємося новинкою – лаковою помадою Color Riche Екстраордінер від L'Oréal Paris. У цьому макіяжі губи можуть бути яскравими або нейтральними. Але влітку хочеться яскравих соковитих кольорів, тому Ірина обирає відтінок 401. Тут не потрібно нічого винаходити і використовувати пензлик, оскільки аплікатор цієї помади дуже зручний. Олії у складі зволожують губи і візуально роблять їх більш об'ємними.

Відео

Макіяж smoky eyes в коричневих тонах

Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, показує техніку нанесення всіма улюбленого макіяжу smoky eyes. 1. Після тональної основи наносимо рум'яна Alliance Perfect від L'Oréal Paris відтінку 240, які прекрасно адаптуються до тону шкіри. Наносимо їх на вилиці за допомогою великого пензля. 2. Переходимо до брів. Красиво окреслені брови дуже важливі в цьому макіяжі. Промалюємо їх олівцем Color Riche le Sourcil від L'Oréal Paris, а потім розчешемо. Вибираючи олівець, Ірина радить орієнтуватися на колір волосся: брюнеткам взяти темно-коричневий олівець, а для блондинок підійде більш світлий тон. 3. Приступаємо до макіяжу очей. Беремо натуральну палітру тіней Color Riche Quadro від L'Oréal Paris відтінку Е4. Найтемніший відтінок з палетки наносимо на рухому повіку, рівномірно розтушуємо. Дуже важливо зробити це якісно, оскільки саме розтушовка розкриває красу цього макіяжу. Тепер ніжний перламутровий кавовий відтінок наносимо в центр рухомої повіки поверх попереднього шару. Так тіні виглядатимуть багатшими і колір заграє. Щоб уникнути контрастності між світлим і темним відтінком, візьмемо теплий коричневий тон і плавно розтушуємо переходи. Найсвітліший відтінок нанесемо під брову і на внутрішні куточки очей: погляд буде сяяти! 4. Візьмемо найтонший лайнер, з яким найпростіше зробити ідеальну стрілку - Superliner Perfect Slim від L'Oréal Paris. Тонкий кінчик легко ковзає і не травмує ніжну шкіру. Починаємо малювати від внутрішнього куточка. Рухи повинні бути м'якими, але впевненими. 5. Щоб зробити нижню стрілку, візьмемо темно-коричневий олівець для очей Color Riche Le Khol від L'Oréal Paris. Промальовуємо досить інтенсивно. Олівець має ніжну текстуру, так що нанесення дуже комфортне. Потім розтушуємо стрілку пензлем. 6. Тепер туш. У цьому макіяжі вії повинні бути дуже об'ємними. Візьмемо туш Mega Volume Collagene Black Smoke від L'Oréal Paris. Мегащіточка покриває кожну вію, не створюючи грудочок. Насичені пігменти надають віям вугільно-чорного тону з матовим ефектом. 7. Фінальний штрих - помада. Color Riche від L'Oréal Paris відтінку 340 з перламутром ідеально поєднується з коричневим макіяжем очей. Тут дуже важливо взяти помаду натурального відтінку, щоб не перевантажити образ. Макіяж готовий!

Відео

Трендовий макіяж для рудоволосих

Як рудоволосі дівчата можуть підкреслити свою яскраву зовнішність за допомогою макіяжу показує Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні. 1. Почнемо з тональної основи Alliance Perfect від L'Oréal Paris, яка підлаштовується під тон обличчя і зволожує шкіру. Наносимо її пензлем. 2. Далі коректор Alliance Perfect від L'Oréal Paris: він допоможе скоректувати недоліки шкіри і темні кола під очима. Наносимо його на очі і центральну частину обличчя, щоб надати шкірі сяйва і свіжого вигляду. 3. Закріпимо результат пудрою Alliance Perfect від L'Oréal Paris: великим пензлем наносимо її на все обличчя, надаючи шкірі матовості. 4. Як рум'яна використовуємо бронзуючу пудру Glam Bronze від L'Oréal Paris. Змішавши всі три відтінки, наносимо її на яблучка щік. Золотий відтінок нанесемо на верхні повіки замість тіней. 5. Тепер стрілки. Рудий колір волосся і сіро-зелений колір очей добре підкреслить макіяж у синіх тонах. Синім олівцем Color Riche Le Khol від L'Oréal Paris відтінку 107 намалюємо жирну стрілку спочатку на верхній, а потім і на нижній повіці. Виходить дуже ефектно. 6. Далі тіні. Палетка Е8 Color Riche Quadro від L'Oréal Paris ідеально підходить до кольору олівця. Найяскравішим тоном з палетки зафіксуємо вже готову стрілку, трохи виходячи за межі, щоб зробити її сміливою і завершеною. 7. Тепер візьмемо туш Mega Volume Miss Manga від L'Oréal Paris. Щіточка конусоподібної форми дуже зручна. 8. Фінальний штрих: нанесемо ніжно-блакитний відтінок з палетки тіней на внутрішні куточки очей, щоб ще більше підкреслити їхній колір. 9. Переходимо до губ. Доповнимо виразний вечірній макіяж очей яскравими губами. Візажист не радить використовувати не яскраві натуральні кольори в цьому випадку. Блиск для губ з лаковим ефектом Shine Caresse від L'Oréal Paris відтінку 200 стане ще одним акцентом в цьому макіяжі. Блиск не липкий, дуже стійкий, і крім того, дуже добре наноситься завдяки спеціальному аплікатору у формі серця.

Відео

Ніжний макіяж в бузкових тонах

Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, показує, як зробити трендовий макіяж у бузкових тонах. 1. Почнемо з рум'ян. Попередньо вирівнявши тон шкіри за допомогою ВВ-крему від L'Oréal Paris, нанесемо світло-рожеві рум'яна Alliance Perfect відтінку 115 від L'Oréal Paris на щоки і вилиці. 2. Візьмемо тіні Color Riche Quadro від L'Oreal Paris відтінку Е7. Почнемо з лавандового тону: пальцем наносимо його на всю рухому повіку досить інтенсивно, добиваючись насиченості кольору. За допомогою пензлика наносимо найсвітліший відтінок під брову і на внутрішні куточки очей. 3. Перейдемо до стрілки. У цьому макіяжі будемо використовувати не чорний олівець, а темно-сірий Color Riche Le Khol от L'Oréal Paris відтінку 111, щоб зробити погляд м’якшим. Зафіксуємо стрілку за допомогою найтемнішого фіолетового відтінку з палетки тіней. Візьмемо інший відтінок олівця під номером 114 – темно-фіолетовий. Ним намалюємо стрілку на нижніх повіках. Потім ніжно-бузковим відтінком тіней поставимо відблиски на внутрішніх куточках очей і трохи нанесемо поверх стрілки на нижніх повіках, пом'якшуючи контур. 4. Незважаючи на ніжні тони, вії зробимо вугільно-чорними і об'ємними. З цим завданням впорається туш Mega Volume Collagene Black Smoke від L'Oreal Paris. Наносимо рясно на верхні вії і не сильно стараючись на нижні. 5. Переходимо до губ. Губи зробимо дуже ніжними за допомогою практично прозорого блиску Glam Shine 6Н відтінку 004 з рожево-перламутровими часточками. М'яка текстура забезпечує максимальний комфорт і відчуття легкості, надаючи об’єму. Макіяж готовий!

Відео

Макіяж у стилі поп арт

Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, демонструє, як зробити макіяж в стилі поп-арт, який дозволить вам виділитися на будь-якій вечірці 1. Почнемо з тональної основи. Ірина використовує тональну основу Infaillible від L'Oréal Paris, яка забезпечить стійке покриття і красивий тон шкіри протягом усього дня. Візажист наносить тональну основу пензлем, але ви можете це робити пальцями. 2. Замаскуємо дрібні недоліки та темні кола під очима за допомогою коректора Alliance Perfect від L'Oréal Paris. Наносимо його також на ніс, підборіддя і центр чола. 3. Тепер пудра. Наносимо її за допомогою великого пухнастого пензля. Таким чином макіяж буде виглядати максимально натурально. Матуючи частинки в складі пудри Infaillible від L'Oréal Paris борються з жирним блиском, ознаками втоми і почервоніннями. 4. У цьому макіяжі замість рум’ян використаємо бронзуючи пудру Glam Bronze від L'Oréal Paris відтінку 202, спеціально створену для брюнеток. Наносимо її на щоки і скули. 5. Тепер - брови. За допомогою олівця Color Riche le Sourcil від L'Oréal Paris профарбуємо брови там, де це необхідно. Потім – причешемо їх щіточкою, яка розташована на протилежній стороні олівця. 6. Приступимо до нанесення тіней. Для цього типу макіяжу ідеально підійдуть тіні Color Riche Quadro від L'Oréal Paris відтінку P3. Наносимо на рухому повіку бірюзовий тон, а під брову - молочний з золотими часточками. Далі наносимо насичений синій на нижню повіку прямо по лінії росту вій і розтушуємо. 7. Тепер – стрілки. Візьмемо зелений олівець для очей Color Riche Le Khol від L'Oréal Paris і акуратно намалюємо стрілки на верхніх і нижніх повіках прямо по лінії росту вій. 8. І нарешті туш. Новинка Miss Manga від L'Oréal Paris з конусоподібною щіточкою ідеально профарбовує як нижні, так і верхні вії. Гнучка щіточка дозволяє нанести туш на кожну вію. Ви отримаєте ефект мегаоб'ємних вій 9. Тепер губи. У цьому макіяжі ми можемо зробити губи яскравими і насиченими, тому нанесемо блиск для губ з лаковим ефектом Shine Caresse від L'Oréal Paris відтінку 200. Його дуже зручно наносити за допомогою спеціального апплікатора у формі серця. От і все! Макіяж у стилі поп-арт готовий!

Відео

Денний макіяж - трендовий ніжний

Як правильно зробити денний макіяж в ніжних відтінках показує Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні . 1. Підготуємо шкіру для подальшого нанесення макіяжу за допомогою м'якого вдосконалюючого тоніку Абсолютна Ніжність від L'Oréal Paris . 2. Далі ми будемо використовувати засіб нового покоління - ВВ крем. Він поєднує в собі властивості тонального крему і засобу, який доглядає за шкірою. Наносимо за допомогою пензля і акуратно розтушовуємо. 3. Виправляємо дрібні недоліки на шкірі та темні кола під очима за допомогою коректора Alliance Perfect від L'Oréal Paris. Спочатку ставимо крапочки, а потім розтушовуємо їх пальцями. 4. Тепер візьмемо пудру Alliance Perfect від L'Oréal Paris, яка ідеально адаптується під тон шкіри. Наносимо її великим пензлем. 5. Далі наносимо рум'яна Alliance Perfect від L'Oréal Paris з теракотовим відтінком номер 235 , щоб зробити тон шкіри трошки теплішим. 6. Злегка розчісуємо брови і профарбовуємо їх олівцем Color Riche le Sourcil від L'Oréal Paris, де це необхідно. Ірина рекомендує взяти світло-коричневий відтінок олівця під номером 302. 7. Переходимо до макіяжу очей. Тут будемо використовувати мікс палеток тіней Color Riche Quadro від L'Oréal Paris відтінків Е3 і Е2. Почнемо з тіней відтінку Е3. Бронзовий відтінок наносимо на всю рухому повіку за допомогою пальців. Далі палетка Е2: рожево-бежевий відтінок накладаємо по центру повіки, а найсвітліший - під брову . Ним же ставимо відблиски на внутрішні куточки ока. 8. Тепер стрілки. Будемо використовувати два відтінки олівця для очей Color Riche Le Khol від L'Oréal Paris. Темнішим відтінком 102 малюємо верхню стрілку, а відтінок 104 використовуємо для стрілки на нижній повіці. 9. Потім беремо тіні темно-коричневого відтінку з палетки Е3 і наносимо поверх стрілки, розтушовуючи, щоб вийшов нечіткий розмитий контур, а коричнево-теракотовий розтушуємо поверх нижньої стрілки. 10. І нарешті туш. Туш Накладні Вії Крила Метелика від L'Oréal Paris візуально збільшить очі. Профарбовуємо верхні і нижні вії з однаковою інтенсивністю 11. Тепер губи. У цьому випадку будемо використовувати олівець для губ Countour Parfait від L'Oréal Paris відтінку 641 для того, щоб отримати стійкіший результат. Потім візьмемо помаду з Лінійки Color Riche від L'Oréal Paris коралово-оранжевого відтінку 371 .Наносимо її, як показує Ірина на відео вище. Після можна скористатися пензликом, щоб контур вийшов ідеальним. Наш макіяж готовий!

Відео

Зірковий образ у стилі Єви Лонгорії

Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, показує, як швидко і просто відтворити образ однієї з посланниць краси L'Oréal Paris - актриси Єви Лонгорії. 1. Наносимо тональну основу Infaillible від L'Oréal Paris, яка забезпечить ультрастійке покриття і зволоження на весь день. Її можна наносити пензлем або пальцями. 2. Для того, аби прибрати темні кола під очима, наносимо коректор Alliance Perfect від L'Oréal Paris на зону навколо очей. 3. Для того, щоб надати шкірі сатинового ефекту, а також ефекту легкої засмаги, змішаємо дві пудри - Infaillible від L'Oréal Paris та Glam Bronze від L'Oréal Paris. Наносимо їх на все обличчя за допомогою великого пензля. 4. Далі коректуємо овал обличчя, використовуючи найтемніший відтінок пудри Glam Bronze від L'Oréal Paris . 5. У цьому макіяжі дуже важливим є макіяж очей! Почнемо з тіней. Наносимо тіні Color Riche Quadro від L'Oréal Paris з палетки Е3, з'єднуючи коричневий і мідний відтінки, на рухому повіку. М'яко розтушовуємо пальцями. Найсвітліший відтінок наносимо під брову. Нижню повіку підкреслимо цим же коричневим тоном. 6. Тепер брови. Акуратно, не сильно натискаючи, підфарбуємо їх олівцем Color Riche le Sourcil від L'Oréal Paris, де це необхідно, надаючи їм чіткої форми. У цьому макіяжі вони повинні бути досконалі, як у самої Єви! 7. Переходимо до стрілок. Будемо використовувати лайнер Superliner Duo Precision від L'Oréal Paris. Із ним легко можна досягти такої товщини стрілки, яка пасує до вашої формі очей. 8. Олівцем для очей чорного кольору Color Riche Le Khol від L'Oréal Paris намалюємо стрілку по внутрішньому контуру нижніх повік. Розтушовуємо її невеликим пензлем. 9. Тепер туш. У Єви дуже довгі і гарні вії. Тому Ірина використовує туш Volume Million Lashes Exсess від L'Oréal Paris. Її спеціальна щіточка розділяє і фарбує кожну вію. 10 . Фінальний штрих - помада Color Riche з колекції Privee від L'Oréal Paris відтінку, який спеціально був розроблений для Єви. Помаду наносимо подушечкою пальця , щоб добитися максимальної натуральності. Макіяж готовий!

Відео

Зоряний образ у стилі Барбари Палвін

1. Наносимо тональну основу Alliance Perfect від L'Oréal Paris, яка ідеально адаптується до тону шкіри, а також забезпечує зволоження протягом усього дня. 2. Далі візьмемо коректор Alliance Perfect від L'Oréal Paris, який допоможе усунути темні кола під очима. Нанесемо його і на центральну частину обличчя, трохи виділяючи зони носа, підборіддя і центр чола. 3. Далі рум'яна. Наносимо на яблучка щік рум'яна Alliance Perfect від L'Oréal Paris відтінку 115, щоб зробити макіяж природним 4. Тепер переходимо до макіяжу очей. Беремо олівець Color Riche Le Khol від L'Oréal Paris відтінку 111 і прорисовуємо стрілку на верхній повіці. Можна не дуже старатися досягти ідеальної лінії, так як далі ми будемо її розтушовувати. Малюємо стрілку також прямо по внутрішньому контуру ока. Потім розтушовуємо за допомогою жорсткого пензлика. 5. Далі - тіні. Візьмемо тіні Color Riche від L'Oréal Paris відтінку Е2 натуральної гами. Бежево-коричневий відтінок тіней за допомогою жорсткого пензлика наносимо поверх стрілки спочатку на нижню, а після і на верхню повіку. Розтушовуємо. Бежево-кораловий відтінок наносимо на всю повіку, а під брову - найсвітліший з палетки. Виходить дуже м'який, димчастий макіяж, який підкреслює красу і виразність ваших очей. 6. Тепер туш. Mega Volume Miss Manga від L'Oréal Paris підходить просто ідеально. Унікальна формула з колагеном забезпечить ефект об'ємних вій. Профарбовуємо верхні і нижні вії з однаковою інтенсивністю. 7. І завершальний акорд - губи. Беремо помаду Caresse від L'Oréal Paris натурального відтінку 505 з перламутровою серцевиною. Колірні пігменти і перлинні частинки надають губам блиск і красивий відтінок. Макіяж готовий! Погляди всіх оточуючих будуть прикуті тільки до вас!

Відео

Денний макіяж Дутсен Крос

Як створити образ посланниці краси L'Oréal Paris, шикарної моделі Дутсен Крос, демонструє Ірина Старкова - офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні. Це натуральний, природний та ніжний макіяж. 1. Нанесемо тональну основу Alliance Perfect від L'Oréal Paris на все обличчя та м'яко розтушуємо. Після цього зафіксуємо результат пудрою з цієї ж лінійки. М'якою, пухнастою щіточкою наносимо пудру на все обличчя та зону навколо очей. Пудра дуже ніжна, так що не бійтеся перестаратись. 2. Тепер рум'яна. На щоки наносимо трохи рум'ян Alliance Perfect від L'Oréal Paris рожевого відтінку 115 для надання свіжості. 3. Підкреслюємо брови олівцем Color Riche le Sourcil від L'Oréal Paris світло-коричневого відтінку № 302, після чого розчісуемо спеціальною щіточкою. В цьому типі макіяжу брови мають бути дуже натуральними. 4. Вії в цьому випадку єдиний акцент на фоні ніжного, наче не нафарбованого обличчя. Але, водночас, потрібно не перестаратись. Ідеальним вибором для натурального макіяжу стане туш Telescopic від L'Oréal Paris. Пласкі зубчики на щіточці розділяють вії, створюючи ефект натурального макіяжу. 5. Фінальний штрих - помада Color Riche з колекції Privee від L'Oréal Paris відтінку, котрий був спеціально сворений для Дутцен Крос. Ніжно-рожевий колір помади пасуватиме буквально до будь-якого тону обличчя та надасть вишуканості образу. От і все! Макіяж завершено. Вам вдасться втілити це вдома за допомогою косметики L'Oréal Paris без зайвих зусиль! Адже ви цього варті!

Відео

Макіяж в стилі нюд

Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, показує як зробити модний макіяж нюд, або макіяж без макіяжу 1. Використовуємо гібридний засіб - СС крем світло-фіолетового відтінку. Наносимо його тонким шаром для досягнення максимально натурального ефекту. 2. Далі рум'яна. Рум'яна Alliance Perfect від L'Oréal Paris ніжно-рожевого відтінку 115 чудово освіжають обличчя. Наносимо їх пензликом легкими рухами на щоки і вилиці. Ефект буде дуже натуральним! 3. Перейдемо до макіяжу очей. Будемо використовувати палетку тіней Color Riche Quadro від L'Oréal Paris Е2. Наносимо на всю повіку бежево-кораловий відтінок. Ірина радить наносити тіні пальцем. Такий спосіб нанесення забеспечить максимальну рівномірність покриття. Замість стрілки профарбуемо нижню повіку цим же відтінком тіней. 4. Трохи підкреслимо брови. Скористаємося олівцем для брів Color Riche le Sourcil від L'Oréal Paris світло-коричневого відтінку 302. Слідкуйте за тим, щоб усі лінії були м'якими і добре розтушованими. Жодних чітких акцентів. Для цього добре прочешіть брови спеціальною щіточкою, розташованою на протилежній стороні олівця 5. На центральну частину обличчя (ніс , чоло і підборіддя), а також на вилиці наносимо пудру Glam Bronze від L'Oréal Paris . Тут важлива міра. В іншому випадку замість чистої сяючої шкіри можна отримати шкіру з жирним блиском. 6. Тепер туш. Візьмемо Volume Million Lashes від L'Oréal Paris, яка зробить вії об'ємними і підкреслить очі. 7. Завершальним кроком буде помада. Візьмемо помаду Caresse від L'Oréal Paris, відтінку 02. Завдяки невагомій текстурі помада ледь відчувається на губах, окрім того вона чудово зволожує і доглядає. Наносьте помаду пальцем. Вона буде виглядати природно навіть без чіткого контуру. От і все! Наш макіяж готовий !

Відео

Святковий макіяж від L'Oréal Paris

Урок святкового яскравого макіяжу від офіційного візажиста L'Oreal Paris в Україні Ірини Старковой. L'Oreal Paris знає, як наповнити ваше життя святковим настроєм!

Відео

Секрети макіяжу: Три види стрілок

1. Тонка класична стрілка Для такої стрілки чудово підійде лайнер Superliner Perfect Slim від L'Oréal Paris. Обережними рухами промалюйте тонку стрілку від самої основи лінії росту вій. Для того щоб стрілка вийшла максимально природною, працюйте саме кінчиком лайнера. Він дуже тонкий, що дозволяє з легкістю досягти натурального ефекту. Внутрішній кут ока промальовуйте саме по лінії росту вій. Для того щоб визначити напрям лінії стрілки, прикладіть лайнер до двох точок: зовнішнього кутка ока та до кінчика брови. Стрілка готова! Останній штрих - туш Накладні Вії Крила Метелика від - L'Oréal Paris. Її асиметрична щіточка створить ефект накладних вій. 2. Широка вечірня стрілка Використовуйте лайнер Superliner Ultra Precision від L'Oréal Paris, який підходить для створення широкої вечірньої стрілки. В цьому випадку можна працювати більш сміливими рухами, профарбовуючи стрілку саме по лінії росту вій. Напрям стрілки в цьому випадку Ви можете визначати самостійно. Головне - окресліть спочатку нижню межу стрілки, а потім з'єднайте її плавною лінією, яка розширюється від центра ока до кінчика самої стрілки. Макіяж завершуйте тушшю Volume Million Lashes Exсess Noir від L'Oréal Paris, вона розділяє вії та надає їм об'єму. Трапляється так, що макіяж очей вуже майже готовий, а на етапі нанесення туші Ви його випадково пошкоджуєте. Виправити цю помилку можна за допомогою жорсткої щіточки для брів, яка виправить усі неточності. Це можливо не найкомфортніший, проте дуже ефективний спосіб підправити макіяж, не пошкоджуючи його. 3. Трендовий варіант стрілки Цей варіант підходить тим, хто хоче проявити свою індивідуальність. Використовуйте лайнер Superliner Duo Precision від L'Oréal Paris, який ідеально підходить для створення як тонкої, так і широкої лінії. У цьому випадку головним секретом є саме спосіб нанесення: необхідно працювати лайнером, здійснюючи крупні, широкі мазки в горизонтальному напрямку, задіявши майже всю поверхню апплікатора. Так само промалюйте і нижню повіку. Тепер тонким лайнером Superliner Perfect Slim від L'Oréal Paris задайте бажаний напрям та довжину стрілки. усунути можливі погрішності допоможе Засіб для зняття макіяжу з очей від L'Oréal Paris: змочіть у ньому тонкий пензлик, зніміть залишок засобу серветкою, а потім обережно приберіть погрішності. Для того щоб профарбувати повіку по внутрішньому контуру, скористайтесь олівцем Color Riche Le Khol від L'Oréal Paris. Обережно, не сильно натискаючи, профарбуйте внутрішній контур нижньої повіки, заповнюючи всі пробіли. Для завершення макіяжу використовуйте туш Mega Volume Miss Manga, яка ідеально профарбує як верхні, так і нижні вії.

Відео

Макіяж з акцентом на очі

Провідний візажист L'Oréal Paris розповідає, як створити денний макіяж у коричневій гамі, і ділиться маленькими хитрощами правильного нанесення косметики. Крок 1. Очищуємо шкіру обличчя Підготуємо шкіру обличчя за допомогою міцелярної води Абсолютна ніжність від L'Oréal Paris. Вона дбайливо очищає та освіжає шкіру. Крок 2. Вирівнюємо тон У цьому випадку замість класичного тонального крему ми наносимо BB крем Nude Magique від L'Oréal Paris світлого відтінку. Пігменти, що містяться в мікрокапсулах, розкриваються при нанесенні на шкіру та адаптуються до її тону. У результаті обличчя набуває рівного і красивого відтінку. Наносимо на всю поверхню обличчя, за винятком зони навколо очей. Щоб прибрати небажаний блиск, наносимо пудру Alliance Perfect на Т- зону: підборіддя, ніс, лоб. Крок 3. Приховуємо сліди втоми Для зони навколо очей ми будемо використовувати консилер Alliance Perfect від L'Oréal Paris, який допоможе замаскувати темні кола і водночас зволожить ніжну шкіру. Зручна щіточка-аплікатор забезпечить легке і точне нанесення. Трохи розтушуємо продукт пальцями. Висвітлимо центральну частину обличчя: зону підборіддя, носа і центр чола. Щоб зробити губи більш об'ємними і щоб помада довше трималася, нанесемо трохи консилера на контур губ по верхньому краю і знову розтушуємо пальцями. Крок 4. -коригуємо форму брів Наступний крок - окреслимо форму брів за допомогою олівця Color Riche Les Sourcil від L'Oréal Paris. У деяких місцях, де не вистачає насиченості, її необхідно додати. Наносимо олівець легкими рухами. За допомогою спеціальної щіточки трохи причеши брови, задаючи необхідну форму. Крок 5. Наносимо рум'яна У цьому випадку пропонуємо використовувати рум'яна Alliance Perfect від L'Oréal Paris, відтінок 140. Трохи виділяємо вилиці. Тепер пудрою на 2-3 тони темніше твоєї шкіри окреслимо контур обличчя. Крок 6. Наносимо тіні Саме час братися до макіяжу очей. Для цього візьмемо натуральну палітру тіней Color Riche Quadro N3 від L'Oréal Paris. Відтінок середньої тональності ми акуратно наносимо на рухому частину повік. Крок 7. Робимо очі виразнішими Для додання оку більшої виразності, візьмемо олівець для очей Color Riche відтінку 101 від L'Oréal Paris, за допомогою якого акуратно малюємо стрілку. Тут не потрібно робити чітку лінію, оскільки ми її все одно розтушуємо, щоб макіяж був більш природним. Крок 8. Тіні Далі наносимо поверх олівця найтемніший відтінок з палітри тіней Color Riche відтінку N3 і знову трохи розтушовуємо. Намагаємося торкатися лише зовнішньої межі стрілки. Крок 9. Наносимо туш Закінчимо макіяж очей нанесенням туші Volume Million Lashes від L'Oreal Paris, яка додасть віям необхідного об’єму, при цьому не склеюючи їх. Крок 10. Наносимо помаду Для завершення образу залишилося нанести помаду. Візьмемо відтінок Єви Лонгорії з колекції Privee. Наносимо пальцем – макіяж буде більш природним і протримається довше. Отже, денний макіяж готовий!

Відео

Ранковий експрес-макіяж

Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris Україна, показує, як зробити ранковий макіяж швидко, якісно і красиво. Витративши всього кілька хвилин, ти зможеш зробити легкий і природний make-up, замаскувати недоліки і підкреслити достоїнства своєї зовнішності. Крок 1. Ставимо крапочки коректором (косметичний засіб для усунення різних недоліків шкіри) Alliance Perfect від L'Oréal Paris навколо очей ближче до перенісся і під бровою. Потім просто розтушуємо його пальцем. Таким чином ми прибираємо темні кола під очима і сліди втоми. Крок 2. Обов'язково наносимо невелику кількість пудри Alliance Perfect від L'Oréal Paris для кращої фіксації макіяжу протягом усього дня. Не забуваємо про зону верхніх повік. Крок 3. Ти можеш використовувати один із найкращих відтінків рум'ян - 115 Alliance Perfect. Він дуже освіжає обличчя і допомагає трохи скульптурувати контур. Наносимо рум'яна на вилиці, трохи на лоб і підборіддя. Крок 4. Тепер беремося до макіяжу очей. У палетці тіней Е2 Color Riche Quadro беремо бежево-кораловий тон і наносимо на рухому частину повік. Тіні бежевого відтінку плавно розтушовуємо уздовж верхньої повіки. А найсвітліший відтінок наносимо під брову. Крок 5. Тепер підкреслимо очі за допомогою чорного олівця Color Riche. Малюємо акуратну тонку стрілку, яку далі слід трохи розтушувати пензликом. Потім можна продублювати лінію за допомогою тіней. Натуральні коричневі відтінки з палетки Е4 Color Riche Quadro стануть гарним вибором. Крок 6. Тепер брови. За допомогою олівця для брів спочатку розчешіть брови, а в разі необхідності додайте глибини кольору. Крок 7. Фінальним акордом макіяжу очей стане туш: Mega Volume Collagene Black Smoke від L'Oréal Paris надає мега-об’єму віям. За допомогою ватної палички прибираємо можливі огріхи. Крок 8. Залишилися тільки губи. Обирай помаду або блиск для губ в м'яких спокійних натуральних відтінках. Такі ти знайдеш у колекції Collection Prive від L'Oréal Paris. Наносячи помаду подушечками пальців, можна досягти максимальної натуральності в макіяжі. Крок 9. Для того щоб обличчя сяяло красою, додай трохи відблисків трохи вище лінії вилиць за допомогою найсвітлішого відтінку пудри Glam Bronze від L'Oréal Paris. Обличчя будет ніби світитися зсередини! От і все! Лише десять хвилин, і ти - сама досконалість!

Відео

ВЕЧІРНИЙ МАКІЯЖ ДЛЯ ЧЕРВОНОЇ ДОРІЖКИ

Шаг 1. Очистимо шкіру обличчя Підготуємо шкіру для подальшого нанесення макіяжу за допомогою Міцелярної води Абсолютна Ніжність від L'Oréal Paris. Цей засіб підходить також для чутливої шкіри очей та губ. Шаг 2. Вирівнюємо тон шкіри Як тональний засіб, котрий, окрім всього, чудово доглядає за шкірою, візьмемо тональну основу Alliance Perfect від L'Oréal Paris. Її можна наносити як спеціальним пензликом, так і пальцями. Для того щоб приховати темні кола під очима, а також дрібні недосконалості та сліди втоми, візьмемо коректор із цієї ж лінійки продуктів. Ставимо дрібні крапочки під очима та, якщо є така необхідність, у зоні середини лоба та крил носа. Після чого розтушовуємо. Наступний крок - пудра. Візьмемо два відтінки - світлий та темний (за допомогою останнього ми зможемо скорегувати овал обличчя). Наносимо пудру за допомогою пухнастого пензлика. Для того щоб згодом макіяж тримався довше, трохи припудримо повіки. Промокальними плавними рухами обережно торкаємося зони верхньої повіки. Більш темним відтінком пудри підкреслюємо вилиці. Шаг 4. Малюємо стрілку І, нарешті, очі. Спочатку рекомендуємо промалювати стрілку чорним олівцем Color Riche 101 від L'Oréal Paris. Короткими пунктирними рухами почни промальовувати стрілку від середини верхньої повіки до зовнішнього кутка ока. Стрілка готова! Шаг 5. Фіксуємо лайнером Тепер можна зафіксувати результат за допомогою Super Liner Duo Precision від L'Oréal Paris. Промальовуємо стрілку, починаючи з внутрішнього кутка ока. Тут нашим помічником стане вже готова лінія, яку ми зробили раніше олівцем. Зачекай декілька секунд, нехай твоя стрілка підсохне. Знову беремо олівець і трохи підкреслюємо нижню повіку чітко по лінії росту вій. Після чого розтушовуємо контур за допомогою плаского маленького пензлика та додаємо макіяжу природності. Якщо в тебе немає спеціального пензлика, ти можеш розтушувати олівець за допомогою апплікатора з палетки тіней - результат буде анітрохи не гірше. Шаг 6. Наносимо туш Тепер вії. Візьмемо туш Накладні Вії Крила Метелика від L'Oréal Paris. Її спеціальна асиметрична щіточка допоможе розкрити очі, подовжуючи вії в напрямку зовнішнього краю ока. Таким чином ти отримаєш ефект накладних вій, котрий у цьому макіяжі просто необхідний. Шаг 7. Фарбуємо губи І, нарешті, фінальний штрих - губи. Класичний насичений червоний відтінок є в лінійці помад Color Riche 377 від L'Oréal Paris. Нанесемо помаду на губи без контурного олівця. Підправити та більш чітко обмалювати контур можна за допомогою пензлика. Підправ дрібні погрішності за допомогою коректора Alliance Perfect від L'Oréal Paris та трішки розтушуй пальцями, якщо є така необхідність. От і все, наш макіяж завершено!

Відео

За що українки люблять тональний крем Альянс Перфект

Команда L'Oréal Paris вирішила дізнатися в українок, за що вони люблять тональний крем Альянс Перфект. В результаті ми ризикнули і зняли ролик не зі знаменитостями, а зі звичайними дівчатами, які описали свої відчуття після використання Альянс Перфект. Що з цього вийшло, дивіться прямо зараз!

Відео

Дівчата України діляться враженнями про серію Elseve Фібрологія!

Серія засобів по догляду за волоссям Elseve Фібрологія вже майже рік на ринку. За цей час тисячі дівчат встигли оцінити ефективність засобів. Як змінилося їх волосся після застосування Elseve Фібрологія ви можете дізнатися з відео-ролика!

Відео

Екстраординарна олія Розкіш Живлення від L'Oréal Paris

Відео

Унікальна молекула Філоксан від L'Oréal Paris

Чи може наука може дати більше, ніж природа?

Відео

Екстраординарна олія для волосся Elseve від L'Oréal Paris

Екстраординарна олія для волосся Elseve від L'Oréal Paris - це поєднання шести цінних квіткових олій, що без обтяження зробить ваше волосся досконалими. Інтенсивно живить перед миттям, захищає під час укладання, відновлює волосся і додає розкішний блиск!

Відео

Інновація Elseve Фібрологія для надання густоти волоссю від L'Oréal Paris

Нове рішення для надання густоти вашому волоссю від L'Oréal Paris - Elseve Фібрологія. З кожним миттям волосся стає більш густим, пишним та розкішним!

Відео

L'Oréal Paris ELSEVE Повне Відновлення Посічених Кінчиків

З проблемою посічених кінчиків волосся стикається практично кожна жінка. L'Oréal Paris знайшов дійсно ефективне рішення.

Відео

L'Oréal Paris ELSEVE Сила Аргініну

L'Oreal Paris надав можливість усім бажаючим пройти діагностику волосся у Києві. Результати та відгуки дівчат у відео!

Відео

Модний весільний макіяж від L’Oreal Paris

У новому відео офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні Ірина Старкова показує, як виконати модний весільний макіяж, який підкреслить святковий настрій і доповнить образ нареченої в цей незабутній день! Адже весільний мейк-ап дійсно відіграє важливу роль ;-) Косметика, використана у відео: 1. Матуючий тональний крем Інфелібл 2. Коректор Інфелібл 3. Стійка пудра Інфелібл 4. Рум'яна для обличчя Альянс Перфект 120 5. Туш для брів Броу Артист Плампер 6. Моно-тіні Колор Ріш 406 7. Моно-тіні Колор Ріш 206 8. Лайнер Суперлайнер Мат Матік 9. Моно-тіні Колор Ріш 204 10. Туш Об'єм Мільйона Вій Фелайн 11. Стійкий блиск для губ Глем Шайн 504 Вчитися з L'Oréal Paris легко!

Відео

Макіяж для випускного в олівцевої техніці

Вечірній макіяж в олівцевої техніці - це ідеальний макіяж на випускний! У новому відео уроці Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, відкриває секрети макіяжу в олівцевої техніці і показує, як правильно розставити акценти: сяючий макіяж очей, лакові губи і скульптурний рум'янець. В результаті ви отримаєте трендовий вечірній макіяж, який також може стати вашим ідеальним макіяжем для випускного! Косметика, використана у відео: 1. Олівець для очей Color Riche Le Khol 101 2. Стійкі моно-тіні для повік Color Riche 204 3. Тіні для повік Color Riche Quadro Е2 4. Олівець для очей Color Riche Le Khol 107 5. Стійкі моно-тіні для повік Color Riche 405 6. Туш для вій Крила Метелики Інтенза 7. Рум'яна для обличчя Alliance Perfect 140 8. Помада для губ Color Riche Екстраордінер 600 Вчитися з L'Oréal Paris легко!

Відео

Уроки макіяжу: трендові техніки нанесення губної помади

L'Oréal Paris представляє новий цикл відео, в яких Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, ділиться секретами, як правильно створити макіяж губ, використовуючи три модні техніки нанесення помади за допомогою оновленої колекції Color Riche. Омбре на губах, щільне нанесення помади з контурним олівцем і ефект зацілованих губ. Не пропустіть! Вчитися з L'Oréal Paris легко!

Відео

Ультрамодний макіяж губ в техніці омбре

Ультрамодний макіяж «омбре на губах» (ombre lips) підходить абсолютно всім дівчатам, робить губи спокусливими і, звичайно, виглядає дуже оригінально! Офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні Ірина Старкова демонструє макіяж в техніці омбре, використовуючи нову помаду Color Riche в трьох колірних комбінаціях: ягідних, бордових і рожевих. Погодьтеся, зробити такий макіяж і отримати соковиті пухкі губи дуже просто! Косметика, використана у відео: 1. Прозорий лайнер Color Riche 2. Помада Color Riche 135 3. Помада Color Riche 136 4. Помада Color Riche 335 5. Помада Color Riche 230 6. Помада Color Riche 228 7. Помада Color Riche 226 Вчитися з L'Oréal Paris легко!

Відео

Макіяж з ефектом зацілованих губ

Трендовий макіяж з ефектом зацілованих губ виглядає дуже ніжно і спокусливо одночасно. Цей зухвалий макіяж буде вдало виглядати з помадою Color Riche в яскравих ягідних, рожевих або коралових тонах. У новому відео уроці Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, демонструє техніку, яка допоможе вам легко і просто виконати макіяж з ефектом зацілованих губ - наймодніший і сміливий макіяж цього літа. Дивимося і вчимося! ;-) Косметика, використана у відео: 1. Помада Color Riche 293 2. Помада Color Riche 371 3. Помада Color Riche 376 Вчитися з L'Oréal Paris легко!

Відео

Правильна техніка нанесення макіяжу: використовуємо помаду з контурним олівцем

Макіяж губ, в якому використовується правильна техніка нанесення помади з контурним олівцем, здатний додати особливу елегантність і шарм будь-якому образу. У цьому відео уроці офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні Ірина Старкова показує, як за допомогою контурного олівця можна легко зробити ідеальний контур губ і підібрати правильний колір помади. Особливо вдало такий макіяж губ виглядає з трендовим ньюдовим відтінком, з богемною червоною помадою або в витончених рожевих тонах. Знайдіть свій ідеальний колір. Вчитися з L'Oréal Paris легко! Косметика, використана у відео: 1. Контурний олівець Color Riche 377 2. Помада Color Riche 377 3. Контурний олівець Color Riche 302 4. Помада Color Riche 640 5. Контурний олівець Color Riche 285 6. Помада Color Riche 131

Відео

Фарбування волосся з легкістю з Casting Crème Gloss (для пофарбованого менше 3х місяців тому волосся)

Фарба для волосся Casting Crème Gloss від L'Oreal Paris дозволяє з легкістю отримати модний колір волосся в домашніх умовах. Дивіться навчальне відео, як правильно фарбувати волосся, якщо попереднє фарбування було проведено менше 3х місяців тому. В результаті ви отримаєте насичений модний колір волосся повний сяючих переливів. Обов'язково проведіть тест на схильність до алергії за 48 годин до фарбування. Перед фарбуванням волосся намочіть, але не мийте. Після ретельно відіжміть - це забезпечить інтенсивність і однорідність кольору вашого волосся. У коробці ви знайдете все, що потрібно для фарбування: крем для фарбування, молочко, бальзам «Живлення та Блиск», пару захисних рукавичок для фарбування і інструкцію по застосуванню. Уважно прочитайте інструкцію перед фарбуванням. Відкрийте кришку флакона з молочком, видавіть весь вміст тюбика з кремом для фарбування у флакон з молочком, ретельно закрийте і енергійно збовтайте для отримання однорідної суміші. Якщо ваше волосся вже було пофарбоване менш 3-х місяців тому, то нанесіть суміш на корені і залиште на 15 хвилин для дії. Фарбу наносити просто і приємно, так як текстура крему не тече і не розтікається. Після нанесення залиште на 15 хвилин. Через 15 хвилин розподіліть суміш, що залишилася на всю довжину волосся і кінчики. Ретельно помасажуйте волосся для кращого вбирання і рівномірного розподілу суміші і залиште ще на 5 хвилин для дії. Змивайте фарбу великою кількістю води, поки вона не стане прозорою. Після фарбування нанесіть достатню кількість спеціального бальзаму «Живлення та Блиск» на всю довжину волосся від коренів до кінчиків, він відновить волосся, роблячи його більш гладким і сяючим. Залиште його на 2 хвилини для дії і змийте. Змінюйся з легкістю з Casting Crème Gloss від L'Oreal Paris!

Відео

Фарбування волосся з Casting Crème Gloss (для нефарбованого і пофарбованого більше 3х місяців тому волосся)

Як правильно пофарбувати волосся в домашніх умовах? Фарба для волосся Casting Crème Gloss від L'Oreal Paris дозволить отримати ідеальний результат - модний колір волосся з сяючими переливами, при цьому волосся залишиться неймовірно м'яким на дотик. Навчальне відео демонструє, як правильно пофарбувати нефарбоване або фарбоване більше 3х місяців назад волосся. Обов'язково проведіть тест на схильність до алергії за 48 годин до фарбування. Щоб забезпечити інтенсивність і однорідність кольору вашого волосся перед фарбуванням волосся намочіть, але не мийте, потім ретельно відіжміть. У коробці є все, що потрібно для домашнього фарбування: крем для фарбування, молочко, бальзам «Живлення та Блиск», пара захисних рукавичок і інструкція із застосування. Не забудьте уважно прочитати інструкцію перед фарбуванням. Відкрийте кришку флакона з молочком, видавіть у флакон весь вміст тюбика з кремом для фарбування, щільно закрийте і енергійно збовтайте для отримання однорідної суміші. Якщо ваше волосся не фарбоване або фарбоване більш 3-х місяців тому, нанесіть фарбу на всю довжину волосся. Нанесіть суміш, розділяючи волосся прикореневої зони носиком аплікатора, і масажними рухами розподіліть фарбу. Після нанесення на прикореневу зону розподіліть суміш по всій довжині. Після повного нанесення ретельно помасажуйте волосся для кращого вбирання і рівномірного розподілу суміші. Залиште на 20 хвилин після повного нанесення суміші для дії. Змивайте фарбу за допомогою великої кількості води, поки вона не стане прозорою. Після фарбування нанесіть достатню кількість спеціального бальзаму «Живлення та Блиск» на всю довжину волосся від коренів до кінчиків, він відновить волосся, роблячи його більш гладким і сяючим. Залиште його на 2 хвилини для дії і змийте. Результат - насичений колір повний сяючих переливів. Волосся сяюче-сяюче і неймовірно м'яке на дотик. Змінюйся з легкістю з Casting Crème Gloss від L'Oreal Paris!

Відео

Як зробити колір свого волосся бездоганним з Casting Crème Gloss

Змінюйся з легкістю з Casting Crème Gloss від L'Oreal Paris!

Відео

Нестандарні способи використання помади в макіяжі

У новому відео офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні Ірина Старкова показує літній трендовий макіяж з використанням помади в якості рум'ян, в макіяжі губ і навіть в макіяжі очей! Такий мейк-ап буде актуальний як у місті, так і на пляжному відпочинку ;-) Косметика, використана у відео: 1. Матуючий тональний крем Інфелібл 2. Коректор Альянс Перфект 3. Моно-тіні Колор Ріш 206 4. Моно-тіні Колор Ріш 204 5. Туш Об'єм Мільйона Вій Від Кутюр 6. Помада Колор Ріш 131 Вчитися з L'Oréal Paris легко!

Відео

Літній макіяж з коралової помадою від L'Oreal Paris

Коралова помада - відмінний варіант для літнього макіяжу. Навіть якщо ви просто вирушили на прогулянку, ця яскрава помада на губах освіжить ваше обличчя і створить безтурботний літній образ. Дивіться інструкцію від L'Oreal Paris зі створення цього літнього образу;-) Косметика, використана у відео: 1. Матуючий тональний крем Інфелібл 2. Коректор Альянс Перфект 3. Рум'яна Альянс Перфект 200 4. Тіні Колор Ріш 206 5. Туш Обсяг Мільйона Вій екстрачорний 6. Помада Колор Ріш 373 Вчитися з L'Oréal Paris легко!

Відео

L’Oreal Paris Ревіталіфт Лазер х3

Відкрийте для себе антивіковий догляд нового покоління - серію REVITALIFT ЛАЗЕР х3. Ревіталіфт Лазер х3 від Л'Ореаль Париж настільки ефективний, що 85% опитаних жінок України відмовилися від процедури лазерної корекції зморшок. У дослідженні брало участь 150 жінок України. Активні інгредієнти активізують процеси природного відновлення шкіри. Насичені, але нежирні текстури обволікають шкіру, дозволяючи активним інгредієнтам працювати, відновлюючи шкіру.

Відео

L’Oreal Paris Elseve Розкіш 6 олій

Гарне волосся - це розкіш. Зустрічайте новинку: шампунь "Elseve Розкіш 6 олій" від L'Oreal Paris! Наш перший шампунь з 6 цінних квіткових мікроолій, який робить волосся блискучим, надає йому шовковистість і забезпечує слухняність. Живильна сила 6 цінних олій для шовковистого, блискучого, слухняного волосся.

Відео

Трендовий осінній макіяж з акцентом на брови та яскраві губи

Осінній макіяж 2015 року має свої тренди - це яскраві губи та акцент на брови. У новому відео уроці Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, показує, як створити простий і стильний осінній макіяж з акцентом на губи і брови, а також промальовувати вилиці. Косметика, використана у відео: 1. Рум'яна Альянс Перфект - тон 200. 2. Туш для брів Броу Артист Плампер - універсальний коричневий тон. 3. Туш Об'єм Мільйона Вій Фелайн - чорна. 4. Кремовий блиск для губ Глем Шайн - тон 106.

Відео

Стильний макіяж «Погляд кішки»

Сексуальний макіяж «Погляд кішки» нескладно повторити самостійно. Дивіться новий відео урок від L'Oréal Paris. Наш офіційний візажист Ірина Старкова демонструє яскравий і спокусливий макіяж «Погляд кішки», такий популярний серед голлівудських зірок. Основними елементами цього модного образу є графічний макіяж очей, ньюдові кремові губи і рівний матовий тон обличчя. Косметика, використана у відео: 1. Матуючий тональний крем Інфелібл. 2. Коректор Інфелібл. 3. Стійка пудра Інфелібл. 4. Рум'яна Альянс Перфект - тон 120. 5. Туш для брів Броу Артист Плампер - універсальний коричневий тон. 6. Моно тіні Колор Ріш - тон 306. 7. Олівець для очей Колор Ріш - чорний. 8. Моно тіні Колор Ріш - тон 305. 9. Моно тіні Колор Ріш - тон 306. 10. Туш Об'єм Мільйона Вій Фелайн - чорна. 11. Кремовий блиск для губ Глем Шайн - тон 102.

Відео

Вишукана колекція червоних і коралових відтінків помад Колор Ріш

Таємничі, гіпнотичні, привабливі ... L'Oréal Paris представляє червоні і коралові відтінки Color Riche, зволожуючої помади з комплексом цінних олій, екстрактом аргану, квітів камелії і лотоса. Це не просто помада - це спокуса кольором. Це Color Riche.

Відео

Вишукана колекція рожевих і ягідних відтінків помад Колор Ріш

Вабливі, пристрасні, спокусливі ... L'Oréal Paris представляє рожеві та ягідні відтінки Color Riche, зволожуючої помади з комплексом цінних олій, екстрактом аргану, квітів камелії і лотоса. Це не просто помада - це спокуса кольором. Це Color Riche.

Відео

Вишукана колекція нюд і рожевих відтінків помад Колор Ріш

Чуттєві, витончені, спокусливі ... L'Oréal Paris представляє рожеві і нюд відтінки Color Riche, зволожуючої помади з комплексом цінних олій, екстрактом аргану, квітів камелії і лотоса. Це не просто помада - це спокуса кольором. Це Color Riche.

Відео

Макіяж з фешн стрілками від L’Oréal Paris

У новому відео Ірина Старкова, офіційний візажист L’Oréal Paris в Україні, демонструє нестандартний фешн-макіяж з акцентованими стрілками незвичайної форми і трендовими матовими губами, який допоможе тобі підкорити оточуючих будь-де!

Відео

Корекція форми брів за допомогою макіяжу

Останнім трендом макіяжу є виразні брови. У новому відео Ірина Старкова, офіційний візажист L’Oréal Paris в Україні, розповідає, як зробити ідеальні брови для кожного типу обличчя, використовуючи зірковий продукт туш для брів Броу Артіст, та продемонструє декілька способів корекції брів за допомогою засобів L’Oréal Paris.

Відео

Відновлення волосся із Elseve «Повне Відновлення 5»

Заради краси нашому волоссю часом доводиться нелегко! Посланниця краси L'Oréal Paris Світлана Ходченкова рекомендує гаму Elseve «Повне Відновлення 5».

Відео

Новорічний екстравагантний образ Wild від L'ORÉAL PARIS

У цьому відео Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, поділиться секретами створення виразного макіяжу очей у поєднанні з матовими червоними губами і сяючим тоном обличчя.

Відео

Новорічний екстравагантний образ Fatal від L'ORÉAL PARIS

Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, розповість, як зробити димчасті стрілки, матові губи і насичені брови для твого фатального образу!

Відео

Новорічний екстравагантний образ Gold від L'ORÉAL PARIS

Ірина Старкова, офіційний візажист відомого французького бренду в Україні, розповість, як створити святковий образ із золотим мейкапом очей, нюдовимі губами і золотим рум'янцем.

Відео

Теплий макіяж в холодну погоду від L'Oréal Paris

З настанням холодів змінюються правила підбору кольорів - як у одязі, так і у мейкапі. Цей сезон не став виключенням. Сьогодні у тренді - теплий макіяж обличчя. У новому відео Ірина Старкова, офіційний візажист L’Oréal Paris в Україні, розповідає і показує, які кольори тіней та помади краще обрати для цього сезону. Дивіться, як всього у кілька етапів створити теплий макіяж в холодну погоду! У нинішньому сезоні забудьте про напівпрозорі тони й віддайте перевагу насиченим відтінкам. Ключові елементи мейкапу: шоколадний макіяж очей, виразні вилиці та яскраві червоні губи. Використовуйте рум’яна теплого тону, щоб акцентувати увагу на вилицях. А зробити погляд глибоким та загадковим допоможуть тіні трьох різних відтінків: хакі, золотистого й бронзового. Тренд сезону - кольоровий олівець на внутрішній повіці. Обирайте колір, що пасуватиме до відтінку вашої райдужки, як це зробила візажист Ірина Старкова, підкресливши зелені очі моделі олівцем тону “хакі”. Останній штрих - червона помада з помаранчевим підтоном. Теплий макіяж в холодну погоду завершений!

Відео

Виправлення помилок: макіяж Smoky Eyes від L'Oréal Paris

Ірина Старкова продовжує виправляти типові помилки дівчат у макіяжі! Наш новий випуск - про Смоукі айз. Косметика, використана у відео: 1. Підводка для повік Суперлайнер Перфект Слім - чорний. 2. Кремовий блиск для губ Глем Шайн - тон 110 3. Рум'яна Альянс Перфект - тон 200. 4. Моно тіні Колор Ріш - тон 100. 5. Моно тіні Колор Ріш - тон 106.

Відео

Чому українки вибирають тональний крем Альянс Перфект від L'Oréal Paris

Інноваційна формула тонального крему Альянс Перфект від L'Oréal Paris зробить ваш макіяж ідеальним і елегантним, приховає всі недосконалості шкіри, до того ж - вона абсолютно не помітний на обличчі і не створює без ефекту маски! Рівний без розлучень тон, ідеально адаптується до відтінку шкіри. До складу флюїду входячи матуючі, зволожуючі і захисні компоненти, які піклуються про красу і здоров'я вашої шкіри протягом усього дня!

Відео

Зимовий макіяж від L'Oréal Paris

У новому відео офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, Ірина Старкова, розповідає секрети чарівного зимового образу і демонструє техніку виконання мерехтливо макіяжу очей, блискучих губ і морозного рум'янцю.

Відео

Стрілки для великих очей від L'Oréal Paris

Для дівчат з великими виразними очима важливо підібрати ідеальну товщину стрілки. Секрети стрілок для великих очей і кілька варіантів макіяжу вже в новому відео від L'Oréal Paris!

Відео

Стрілки для близько посаджених очей від L'Oréal Paris

Малюючи стрілки для близько посаджених очей важливо не звузити відстань, а спробувати розширити його. Як правильно визначити посадку очей і підкреслити свій погляд стрілками, розповідає Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні.

Відео

Стрілки для навислої повіки від L'Oréal Paris

У макіяжі очей з навислою повікою головним завданням є зміщення акценту зі складки століття в його контур. Про особливості такого макіяжу для власниць очей з навислим століттям дізнайтеся в нашому новому відео!

Відео

Стрілки для невеликих очей від L'Oréal Paris

Як створити чарівний образ з використанням стрілок в макіяжі невеликих очей? Розповідає і показує офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні - Ірина Старкова.

Відео

Сміливий макіяж до 14 лютого

До свята 14 лютого так важливо виглядати чарівно і спокусливо. Сміливий і романтичний мейкап з акцентованими очима і матовим макіяжем губ демонструє Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні.

Відео

Трендовий макіяж в монохромній техніці від L'Oréal Paris

У новому випуску Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, демонструє модну в цьому сезоні монохромну техніку макіяжу з акцентованими очима і ніжним ньюдовим мейкапом губ.

Відео

Макіяж до 8 березня від L'Oréal Paris

Ірина Старкова презентує розкішний мейкап до 8 березня! Спокусливий і фатальний образ підкорить оточуючих і не залишить байдужим жодного чоловіка!

Відео

Скульптурний макіяж очей від L'Oréal Paris

У цьому відео Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, демонструє cкульптурний макіяж очей від L'Oréal Paris, виконаний за допомогою акцентованого макіяжу очей і нюдових губ.

Відео

Виправлення помилок: макіяж для навислих повік від L'Oréal Paris

У новому відео Ірина Старкова поділиться секретами повсякденного макіяжу для навислих повік і розповість про найпоширеніші помилки дівчат при виконанні такого макіяжу.

Відео

Як пофарбувати волосся з Preference (для нефарбованого та фарбованого більше 3х місяців тому волосся)

Відео

Як пофарбувати волосся з Preference (для пофарбованого менше 3х місяців назад волосся)

Спробуйте преміальну якість фарбування з "Преферанс" від L'Oréal Paris! Колоранти Preference більш об'ємні в порівнянні з класичними. Вони довше утримуються в структурі волосся. Тому колір залишається насиченим, а волосся блискучими до 8 тижнів (згідно інструментальному тесту). Як пофарбувати волосся з Preference (для волосся пофарбованого менше 3-х місяців тому)? В упаковці фарби є все необхідне для процесу фарбування: інструкція, що виявляє крем, гель-фарба, бальзам-підсилювач кольору і рукавички. Перед початком процедури намочіть волосся (Не мийте!). Накиньте на плечі рушник і надіньте рукавички. Приготуйте суміш: перелийте гель-фарбу у флакон з виявляючим кремом, збовтайте. Нанесіть суміш на відрослі корені волосся. Розділіть волосся на пасма однакового розміру за допомогою кінчика аплікатора. Залиште фарбу на 20 хвилин для впливу. Потім фарбувальну суміш нанесіть на всю довжину волосся. Для кращого результату розчешіть волосся. Зачекайте ще 10 хвилин і промийте волосся. Нанесіть бальзам-підсилювач кольору на дві хвилини, після чого змийте його і висушіть волосся. Результат фарбування - рівномірний, насичений і стійкий колір!

Відео

Техніки нанесення рум'ян виходячи з форми обличчя від L'Oréal Paris

У новому відео офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні представить чотири універсальні техніки нанесення рум'ян для різних форм обличчя. Дивимося і вчимося разом!

Відео

Нова ексклюзивна колекція помад Колор Ріш «Рожева Симфонія» від L'Oréal Paris

У новій серії роликів Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, продемонструє ніжний образ з використанням нової ексклюзивної колекції помад Колор Ріш "Рожева Симфонія"

Відео

Денний макіяж з використанням рожевої помади Колор Ріш «Рожева Симфонія» від L'Oréal Paris.

В даному ролику Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, показує, як створити ніжний денний макіяж з використанням рожевого відтінку нової ексклюзивної колекції помад Колор Ріш "Рожева Симфонія".

Відео

Вечірній макіяж з використанням рожевої помади Колор Ріш «Рожева Симфонія» від L'Oréal Paris

В даному ролику Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, продемонструє вишуканий вечірній макіяж з акцентованими очима і рожевим мейкапом губ.

Відео

Ексклюзивна колекція рожевих помад Колор Ріш «Рожева Симфонія» від L’Oréal Paris

Зустрічайте розкішну новинку цієї весни - ексклюзивну колекцію рожевих помад Колор Ріш «Рожева Симфонія» від L'Oreal Paris!

Відео

Макіяж на випускний від L'Oréal Paris

В даному ролику Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, продемонструє повітряний макіяж для випускного з ніжним макіяжем очей і сяючими ньюдовими губами.

Відео

Нова колекція від Casting Crème Gloss Сяюча Принцеса!

Колір, перед яким неможливо встояти. Природній, насичений, повний яскравих переливів. Сяй, #якпринцеса із Casting Crème Gloss від L'Oréal Paris!

Відео

Скульптурний макіяж очей для переможниці конкурсу # Мій_Скульптурний_Погляд від L'Oréal Paris

Чудові новини! Пропонуємо вам довгоочікуване відео з переможницею конкурсу від L'Oréal Paris. Чарівний скульптурний макіяж очей і ніжний образ - дивимося та насолоджуємося!

Відео

Beauty-блогери тестують нову туш Крила Метелики Скульпт від L'Oréal Paris

Приєднуйся до відомих beauty-блогерів та тестуй туш Крила Метелики Скульпт! Дівчата вже спробували новинку та поділилися своїми відгуками про наш перший скульптор для вій. Спробуй і ти;-)

Відео

Літній денний макіяж з Alliance Perfect Genius від L'Oréal Paris

Легкий дневной макияж с Альянс Перфект Джиниус – идеальное решение для знойного летнего дня! Ирина Старкова, официальный визажист L'Oréal Paris в Украине демонстрирует выполнение такого мейкапа с нежной сияющей кожей и персиковым макияжем глаз.

Відео

Матові, сяючі та кремові блиски Glam Shine від L'Oréal Paris

Матові, сяючі та кремові блиски Glam Shine для створення неперевершених образів. Шовкова текстура блиску і формула з гіалуроновою кислотою дарують губам зволоження і відчуття комфорту. Унікальний кінчик аплікатора дозволяє профарбувати чіткий контур, а увігнута сторона аплікатора створена спеціально для зручного профарбовування нижньої губи.

Відео

Яскравий літній макіяж з рожевим блиском Glam Shine від L'Oréal Paris

Яскравий літній макіяж з блиском Glam Shine - ідеальне рішення для вечірки на пляжі! Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, демонструє виконання такого макіяжу з акцентами на бузковий макіяж очей і карамельні губи.

Відео

Макіяж для тонких губ від L'Oréal Paris

Гарний макіяж губ можливий з будь-якою формою! Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, в новому ролику показує, як візуально збільшити тонкі губи, додати їм спокусливий обсяг. Скористайтеся підказками з відео, щоб створити правильний макіяж для тонких губ! Обведіть губи коректором Альянс Перфект для отримання лінії за межами контуру. Покрийте розтушований коректор світлими ньюдовими тінями Колор Ріш. Так ви досягнете світловідбиваючого ефекту і, отже, візуально збільшите тонкі губи. Скорегуйте форму губ за допомогою олівця Колор Ріш від кутюр. Промалюйте галочку, а потім від двох верхніх точок проведіть прямі лінії до нижньої губи. Поставте дві крапки на нижній губі і з'єднайте їх. Промалюйте куточки губ. З'єднайте всі лінії між собою, надавши губам повноту. Розтушуйте олівець. Для макіяжу маленьких тонких губ вибирайте помаду свіжого натурального відтінку з персиковим і рожевим подтоном на сатиновій або перламутровій основі. Надати спокусливу припухлість допоможе блиск Глем Шайн з мерехтливими частинками. Нанесіть блиск на центр губ і акуратно розподіліть до країв. Наш макіяж для тонких губ завершено!

Відео

Нова помада-догляд Sexy Balm від L'Oreal Paris!

Спробуйте WOW-ефект на своїх губах!

Відео

Літній макіяж з сяючим блиском Glam Shine від L'Oréal Paris

Літній макіяж з сяючим блиском Glam Shine допоможе вам створити яскравий спокусливий образ. Дивіться майстер-клас у виконанні Ірини Старковой, офіційного візажиста L'Oréal Paris в Україні!   Ключові елементи макіяжу - вологий макіяж очей і сяючі губи. Нанесіть світлі ньюдові тіні на всю рухому повіку, доходячи до лінії брів. Чорним лайнером намалюйте активну стрілку від самого куточка ока. Сірим олівцем промалюйте міжвійний контур нижньої повіки. Розтушуйте олівець тінями того ж кольору, створюючи легкий серпанок. Губи нафарбуйте в два етапи. Промалюйте олівцем контур губ, скорегувавши їх форму. Розтушуйте олівець пальцем, рівномірно розподіливши по губах, щоб не було чітких ліній переходу кольору. Блиск "Глем Шайн" нанесіть нестандартним способом - фарбуйте тільки внутрішню частину губ.   Сяючий макіяж - новий тренд цього літа! Будьте яскравими і неповторними!

Відео

Зефірний макіяж з новою помадою Sexy Balm від L'Oréal Paris

Зустрічайте модний літній макіяж з новою помадою Sexy Balm від L'Oréal Paris! Ірина Старкова, офіційний візажист улюбленого французького бренду, презентує новий образ з використанням вологого макіяжу очей і акцентом на зефірні губи.

Відео

Ранковий експрес-макіяж від L'Oréal Paris

Якщо ви вирішили поспати на 15 хвилин довше, але все одно хочете виглядати чудово, цей відео-урок спеціально для вас! Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, показує, як зробити ранковий макіяж за 5 хвилин. А можливо, ви встигнете і за дві! Для початку скористайтеся тональним засобом 4 в 1 "Альянс Перфект Джініус». Він замінить вам базу, коректор, тональну основу і пудру - саме те, що потрібно для ранкового експрес-макіяжу! Далі візьміть світлі матові тіні «Колор Ріш». Нанесіть їх на все рухоме верхню повіку, а також на нижню. Такий макіяж очей допоможе створити ефект свіжого обличчя. Для брів використовуйте універсальну коричневу туш «Броу Артист». Вона миттєво додасть бровам інтенсивний колір і зафіксує їх форму. У легкому ранковому макіяжі головний акцент - на вії. Тому інтенсивно фарбуйте їх тушшю «Обсяг мільйона вій Фелайн», яка зробить очі більш виразними. Для макіяжу губ використовуйте помаду від Колор Ріш «Рожева симфонія» у відтінку Джуліанна. Потім освіжіть обличчя за рахунок нанесення невеликої кількості помади на яблучка щік в якості рум'ян. Наш ранковий експрес-макіяж завершено!

Відео

Ефект лазерної корекції зморшок в кремі, невже це можливо?

Revitalift Лазер х3 від L'Oréal Paris, наш перший антивіковий крем, який кидає виклик лазерній корекціїї зморщок. З потрійною дією: глибоко коригує зморшки, відновлює пружність шкіри, підтягує контури обличчя.

Відео

1001 неперевершений образ з палеткою Ля Палет Нюд від L'Oréal Paris

Насолодіться палітрою з 10 вишуканих відтінків від світлого до більш темного. Створіть свій 1001 неперевершений образ. Ви - дизайнер свого погляду!

Відео

Денний макіяж в стилі нюд з Колор Ріш Ля Палет Нюд від L'Oréal Paris

Хочете стати дизайнером свого образу? Скористайтеся новою палеткою тіней Колор Ріш Ля Палет Нюд! Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, показує, як зробити денний макіяж в стилі нюд з цією палеткою. Ключові елементи витонченого повсякденного образу в рожевих тонах: нюдовий макіяж очей і ніжні губи. Для максимальної стійкості денного макіяжу вибираємо базу Інфелібл. Другим шаром наносимо зволожуючий тональний крем Інфелібл для створення рівного бархатистого покриття. Потім кладемо на все рухоме віко тіні відтінку №5 з палетки. Розтушовуємо до брів. Відтінком №3 підкреслюємо складку повіка і нижню повіку по зростанню вій. Тінями відтінку №1 освітлюєм куточки очей. Акцентуємо увагу на витонченості образу за допомогою туші Обсяг Мільйона Вій Фелайн. Для губ вибираємо напівпрозору помаду-догляд Сексі Балм нюдового відтінку. Вона підкреслює ніжність макіяжу і зволожує губи. Монохромний макіяж з палеткою тіней Колор Ріш Ля Палет Нюд завершено!

Відео

Вечірній макіяж очей в стилі нюд з Колор Ріш Ля Палет Нюд | L'Oréal Paris

Відкрийте для себе тисячу і один спосіб виконати макіяж з палеткою тіней Колор Ріш Ля Палет Нюд! У цьому відео Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, розкриває секрети створення вишуканого вечірнього образу з новою палеткою. Ключові елементи макіяжу в стилі нюд: яскраві губи і макіяж очей в ніжних відтінках. Як зробити вечірній макіяж очей? Використовуйте відтінок тіней №2 в якості базового - нанесіть на всю верхню повіку до брови. Сірим кольором створіть трикутник, рухаючись від середини повіки до скронь. Тіні відтінку №7 нанесіть на кордон двох попередніх кольорів, розтушуйте. Для зовнішнього куточка нижньої повіки використовуйте відтінок №6 з палетки. Простягніть колір до внутрішнього куточка. Лайнером Перфект Слім намалюйте чорні графічні стрілки по всій лінії росту верхніх вій. Додайте віям спокусливий об`єм, пофарбувавши їх тушшю Обсяг Мільйона Вій Фаталь. Для губ виберіть кремовий блиск Глем Шайн яскравого червоного відтінку. Вечірній макіяж в стилі нюд готовий!

Відео

Модний макіяж в стилі нюд з Колор Ріш Ля Палет Нюд | L'Oréal Paris

Хочете приміряти на себе оригінальний фешн-макіяж? Дивіться новий відео-урок! Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, показує, як зробити модний макіяж в стилі нюд. Ключові елементи трендового способу: бордовий акцент на нижньому столітті і вишневі губи. Макіяж з палеткою тіней Колор Ріш Ля Палет Нюд - це можливість вибрати один або кілька кольорів з 10 нюдово-рожевих відтінків в матовому і шіммерному фініші. Зміксуйте відтінки №3 і №4 і нанесіть отриману комбінацію тіней на всю верхню повіку, доходячи до брови. Чорним лайнером Перфект Слім намалюйте активну графічну стрілку вздовж росту верхніх вій. Потім щільно нанесіть тіні бордового відтінку №10 на всю нижню повіку. Ще більше підкреслити макіяж очей допоможе чорна туш Обсяг Мільйона Вій Фаталь. Завершальний етап fashion-макіяжу - нанесення помади Сексі Балм інтенсивного вишневого відтінку. Вона зволожить губи і подарує спокусливий стійкий колір. Модний образ готовий!

Відео

Revitalift Filler – рішення для відновлення об’єму шкіри від L'Oréal Paris

Найкраще рішення від зморшок від L'Oréal Paris!

Відео

Макіяж в стилі Фаталь від L'Oréal Paris

А що для вас означає спокушати одним лише поглядом? З новою тушшю Обсяг Мільйона Вій Фаталь від L'Oréal Paris цього досягти дуже легко!

Відео

Нова туш Об`єм мільйона вій Fatale від L`Oreal Paris

Нова туш Об'єм мільйона вій Фаталь від L'Oreal Paris для твого виразного спокусливого погляду. Фарбує кожну вію від коренів до кінчиків, створюючи ідеально розділені та об'ємні вії з кожним нанесенням.

Відео

Броу Артіст Джиніус – твій професійний набір для макіяжу брів

Створюй брови під настрій: для щоденного, вишуканого або святкового образу. З Броу Артіст Джиніус, твоїм професійним набором для макіяжу – це зробити легше.

Відео

Денний макіяж з акцентом на брови від L'Oreal Paris

Як створити ідеальні брови під будь-який ваш настрій? Дивіться майстер-клас від Ірини Старковой, офіційного візажиста L'Oréal Paris в Україні.

Відео

Вечірній макіяж з графічними бровами від L'Oréal Paris

Як створити стильний макіяж з акцентом на графічні брови? Наш офіційний візажист Ірина Старкова з радістю тобі в цьому допоможе.

Відео

Макіяж в стилі Бохо від L'Oréal Paris

Дізнайся, як підкреслити свій бохо-образ за допомогою нового продукту Броу Артист Джініус від L'Oréal Paris!

Відео

Шампунь Elseve Розкіш 6 Олій від L'Oréal Paris

З шампунем Elseve Розкіш 6 Олій від L'Oréal Paris твоє волосся буде блискуче по всій довжині. А унікальна формула надасть йому шовковистості та слухняності.

Відео

Вишукані палетки для губ Color Riche від L'Oréal Paris

Втілюйте та перевтілюйте свій червоний. 6 культових відтінків у кожній палетці. Червоні або нюдові: обирайте та поєднуйте. Спробуйте трендове омбре на губах разом із L’Oreal Paris.

Дякуємо!

Очікуйте новин :)