як приховати перші вікові зміни шкіри

Корекція вікових змін після 35 років за допомогою макияжу


1. Спочатку наносимо на обличчя стійку тональну основу Infallible від L'Oréal Paris. Її можна наносити будь-яким зручним способом: пальцями, спонжем або пензлем. Наносимо тональний крем на всю поверхню обличчя крім ділянки навколо очей, добиваючись рівного однорідного кольору шкіри.

2. Далі використовуємо коректор Alliance Perfect від L'Oréal Paris, щоб приховати дрібні недоліки шкіри і надати їй сяйва. Висвітлюємо зону навколо очей, маскуючи нерівності і недоліки.

3. Тепер зафіксуємо макіяж пудрою Infallible від L'Oréal Paris. Обов'язково вибирайте світліший відтінок. Дуже важливо не дуже затемнити обличчя, оскільки темніша пудра може візуально додати віку.

4. Освіжимо обличчя рум'янами Alliance Perfect від L'Oréal Paris ніжного персикового відтінку 160. Нанесемо їх на щоки і по крайової лінії росту волосся на лобі.

5. Тепер дуже важливий елемент в макіяжі – брови. Правильно окреслені брови візуально змінюють обличчя. Скорегуємо форму олівцем Color Riche le Sourcil від L'Oréal Paris відтінку 303, добиваючись максимальної симетрії.

6. Далі використовуємо тіні. На всю повіку пальцем наносимо світлі ванільні тіні з палетки Е1 Color Riche Quadro від L'Oréal Paris. Вони додадуть макіяжу очей красивого внутрішнього сяяння.

7. Сірим лайнером Суперлайнер Мат Матік промалюємо стрілку на верхніх повіках від куточка до куточка, а на нижніх повіках до третини ока. Тепер жорстким пензлем розтушуємо ці стрілки. Так ми додамо м'якості погляду. Тепер зафіксуємо результат сірими тінями. Колір став подвійно насиченим і стійким. На внутрішньому куточку ока використовуємо мідний колір і накладаємо його на рухому повіку як перехідний між ванільним і сірим.

8. Густо профарбовуємо вії тушшю Об’єм Мільйона Вій от Кутюр L'Oréal Paris. Вона має акуратну зручну щіточку, якою легко нафарбувати навіть найменші вії. В цьому випадку туш виконує функцію основного контуру очей.

9. На завершення нафарбуємо губи. З віком губи втрачають свій колір, а іноді й чіткість контуру. Тому олівцем Lip Liner Couture by Color Riche від L'Oréal Paris відтінку 302 окреслюємо форму губ. А щоб вони виглядали натурально, пензликом розтушуємо олівець по внутрішньому краю до центру губ.

10. Залишилася помада. Використовуйте помаду натуральних світлих відтінків. Ірина обрала помаду Color Riche від L'Oréal Paris приємного рожевого кольору. Вона додасть свіжості та молодості обличчю.

Макіяж готовий!

схожі відео

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.