Як пофарбувати волосся з Preference (для пофарбованого менше 3х місяців назад волосся)

Спробуйте преміальну якість фарбування з "Преферанс" від L'Oréal Paris! Колоранти Preference більш об'ємні в порівнянні з класичними. Вони довше утримуються в структурі волосся. Тому колір залишається насиченим, а волосся блискучими до 8 тижнів (згідно інструментальному тесту).

Як пофарбувати волосся з Preference (для волосся пофарбованого менше 3-х місяців тому)? В упаковці фарби є все необхідне для процесу фарбування: інструкція, що виявляє крем, гель-фарба, бальзам-підсилювач кольору і рукавички. Перед початком процедури намочіть волосся (Не мийте!). Накиньте на плечі рушник і надіньте рукавички. Приготуйте суміш: перелийте гель-фарбу у флакон з виявляючим кремом, збовтайте. Нанесіть суміш на відрослі корені волосся. Розділіть волосся на пасма однакового розміру за допомогою кінчика аплікатора. Залиште фарбу на 20 хвилин для впливу. Потім фарбувальну суміш нанесіть на всю довжину волосся. Для кращого результату розчешіть волосся. Зачекайте ще 10 хвилин і промийте волосся. Нанесіть бальзам-підсилювач кольору на дві хвилини, після чого змийте його і висушіть волосся. Результат фарбування - рівномірний, насичений і стійкий колір!

тут використовуються:
схожі відео

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.