Фарбування волосся з легкістю з Casting Crème Gloss (для пофарбованого менше 3х місяців тому волосся)

Фарба для волосся Casting Crème Gloss від L'Oreal Paris дозволяє з легкістю отримати модний колір волосся в домашніх умовах. Дивіться навчальне відео, як правильно фарбувати волосся, якщо попереднє фарбування було проведено менше 3х місяців тому. В результаті ви отримаєте насичений модний колір волосся повний сяючих переливів.

Обов'язково проведіть тест на схильність до алергії за 48 годин до фарбування.
Перед фарбуванням волосся намочіть, але не мийте. Після ретельно відіжміть - це забезпечить інтенсивність і однорідність кольору вашого волосся.
У коробці ви знайдете все, що потрібно для фарбування: крем для фарбування, молочко, бальзам «Живлення та Блиск», пару захисних рукавичок для фарбування і інструкцію по застосуванню. Уважно прочитайте інструкцію перед фарбуванням.

Відкрийте кришку флакона з молочком, видавіть весь вміст тюбика з кремом для фарбування у флакон з молочком, ретельно закрийте і енергійно збовтайте для отримання однорідної суміші. Якщо ваше волосся вже було пофарбоване менш 3-х місяців тому, то нанесіть суміш на корені і залиште на 15 хвилин для дії.

Фарбу наносити просто і приємно, так як текстура крему не тече і не розтікається. Після нанесення залиште на 15 хвилин. Через 15 хвилин розподіліть суміш, що залишилася на всю довжину волосся і кінчики. Ретельно помасажуйте волосся для кращого вбирання і рівномірного розподілу суміші і залиште ще на 5 хвилин для дії.

Змивайте фарбу великою кількістю води, поки вона не стане прозорою. Після фарбування нанесіть достатню кількість спеціального бальзаму «Живлення та Блиск» на всю довжину волосся від коренів до кінчиків, він відновить волосся, роблячи його більш гладким і сяючим. Залиште його на 2 хвилини для дії і змийте.
Змінюйся з легкістю з Casting Crème Gloss від L'Oreal Paris!

тут використовуються:
схожі відео

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.