Фарбування волосся з Casting Crème Gloss (для нефарбованого і пофарбованого більше 3х місяців тому волосся)

Як правильно пофарбувати волосся в домашніх умовах? Фарба для волосся Casting Crème Gloss від L'Oreal Paris дозволить отримати ідеальний результат - модний колір волосся з сяючими переливами, при цьому волосся залишиться неймовірно м'яким на дотик. Навчальне відео демонструє, як правильно пофарбувати нефарбоване або фарбоване більше 3х місяців назад волосся.

Обов'язково проведіть тест на схильність до алергії за 48 годин до фарбування.
Щоб забезпечити інтенсивність і однорідність кольору вашого волосся перед фарбуванням волосся намочіть, але не мийте, потім ретельно відіжміть.
У коробці є все, що потрібно для домашнього фарбування: крем для фарбування, молочко, бальзам «Живлення та Блиск», пара захисних рукавичок і інструкція із застосування. Не забудьте уважно прочитати інструкцію перед фарбуванням.

Відкрийте кришку флакона з молочком, видавіть у флакон весь вміст тюбика з кремом для фарбування, щільно закрийте і енергійно збовтайте для отримання однорідної суміші.
Якщо ваше волосся не фарбоване або фарбоване більш 3-х місяців тому, нанесіть фарбу на всю довжину волосся. Нанесіть суміш, розділяючи волосся прикореневої зони носиком аплікатора, і масажними рухами розподіліть фарбу. Після нанесення на прикореневу зону розподіліть суміш по всій довжині. Після повного нанесення ретельно помасажуйте волосся для кращого вбирання і рівномірного розподілу суміші. Залиште на 20 хвилин після повного нанесення суміші для дії.

Змивайте фарбу за допомогою великої кількості води, поки вона не стане прозорою. Після фарбування нанесіть достатню кількість спеціального бальзаму «Живлення та Блиск» на всю довжину волосся від коренів до кінчиків, він відновить волосся, роблячи його більш гладким і сяючим. Залиште його на 2 хвилини для дії і змийте.
Результат - насичений колір повний сяючих переливів. Волосся сяюче-сяюче і неймовірно м'яке на дотик.
Змінюйся з легкістю з Casting Crème Gloss від L'Oreal Paris!

тут використовуються:
схожі відео

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.