Ірина Старкова

ДЕННИЙ ТА ВЕЧІРНІЙ МАКІЯЖ ДЛЯ ОЧЕЙ ІЗ НАВИСЛИМИ ПОВІКАМИ

Основне завдання в цьому макіяжі – це візуально підняти складку повіки і зменшити ділянку над нею. Для цього Ірина використовує тіні з палетки натуральних відтінків Color Riche Quadro N3 від L'Oréal Paris. За допомогою найсвітлішого відтінку висвітлюємо всю ділянку верхньої повіки, місце під бровою, рухому повіку і внутрішній куточок ока.

Далі створимо ілюзію, ніби складка верхньої повіки розташована вище, ніж насправді, а нависла над нею повіка – менша. Використовуємо натурально-коричневий тон з палетки на місці природної складки повіки і розтушовуємо його вгору в напрямку до брови. Правило дуже просте: затемнюючи ділянку, ми візуально віддаляємо і зменшуємо її, а висвітлюючи – ми візуально наближаємо і збільшуємо її. Гарненько розтушуємо все, щоб не було чітких ліній.

Скористаємося лайнером Super Liner Mat-Matic від L'Oréal Paris, щоб промалювати контур ока. Лінію робимо дуже тонку. Якщо зробити дуже товсту підводку, то при відкритих очах нависла повіка перекриє весь світлий відтінок, який ми наносили, і око буде здаватися глибше посадженим.

Далі використаємо туш Об’єм Мільйона Вій від Кутюр: маленька силіконова щіточка з великою кількістю дрібних щетинок дозволить максимально точно й акуратно нафарбувати кожну вію без склеювання і грудочок.

Додамо натурального персикового тону губам за допомогою Glam Shine від L'Oréal Paris відтінку 401. І трохи рожевого тону як рум'яна за допомогою відтінку 140 Alliance Perfect від L'Oréal Paris. Наш денний макіяж готовий!

Щоб перетворити макіяж на вечірній, беремо олівець для очей Color Riche Le Khol темно-синього відтінку 107 і промальовуємо внутрішній контур нижньої повіки.

Далі з тієї ж палетки Color Riche Quadro N3 беремо світло-сірий відтінок і промальовуємо ним нижню повіку і внутрішній куточок ока

Наносимо туш Об’єм Мільйона Вій від Кутюр другим шаром. Наш вечірній образ готовий!

схожі відео

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.