Денний макіяж - трендовий ніжний

Як правильно зробити денний макіяж в ніжних відтінках показує Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні .

1. Підготуємо шкіру для подальшого нанесення макіяжу за допомогою м'якого вдосконалюючого тоніку Абсолютна Ніжність від L'Oréal Paris .

2. Далі ми будемо використовувати засіб нового покоління - ВВ крем. Він поєднує в собі властивості тонального крему і засобу, який доглядає за шкірою. Наносимо за допомогою пензля і акуратно розтушовуємо.

3. Виправляємо дрібні недоліки на шкірі та темні кола під очима за допомогою коректора Alliance Perfect від L'Oréal Paris. Спочатку ставимо крапочки, а потім розтушовуємо їх пальцями.

4. Тепер візьмемо пудру Alliance Perfect від L'Oréal Paris, яка ідеально адаптується під тон шкіри. Наносимо її великим пензлем.

5. Далі наносимо рум'яна Alliance Perfect від L'Oréal Paris з теракотовим відтінком номер 235 , щоб зробити тон шкіри трошки теплішим.

6. Злегка розчісуємо брови і профарбовуємо їх олівцем Color Riche le Sourcil від L'Oréal Paris, де це необхідно. Ірина рекомендує взяти світло-коричневий відтінок олівця під номером 302.

7. Переходимо до макіяжу очей. Тут будемо використовувати мікс палеток тіней Color Riche Quadro від L'Oréal Paris відтінків Е3 і Е2. Почнемо з тіней відтінку Е3. Бронзовий відтінок наносимо на всю рухому повіку за допомогою пальців. Далі палетка Е2: рожево-бежевий відтінок накладаємо по центру повіки, а найсвітліший - під брову . Ним же ставимо відблиски на внутрішні куточки ока.

8. Тепер стрілки. Будемо використовувати два відтінки олівця для очей Color Riche Le Khol від L'Oréal Paris. Темнішим відтінком 102 малюємо верхню стрілку, а відтінок 104 використовуємо для стрілки на нижній повіці.

9. Потім беремо тіні темно-коричневого відтінку з палетки Е3 і наносимо поверх стрілки, розтушовуючи, щоб вийшов нечіткий розмитий контур, а коричнево-теракотовий розтушуємо поверх нижньої стрілки.

10. І нарешті туш. Туш Накладні Вії Крила Метелика від L'Oréal Paris візуально збільшить очі. Профарбовуємо верхні і нижні вії з однаковою інтенсивністю

11. Тепер губи. У цьому випадку будемо використовувати олівець для губ Countour Parfait від L'Oréal Paris відтінку 641 для того, щоб отримати стійкіший результат. Потім візьмемо помаду з Лінійки Color Riche від L'Oréal Paris коралово-оранжевого відтінку 371 .Наносимо її, як показує Ірина на відео вище. Після можна скористатися пензликом, щоб контур вийшов ідеальним.

Наш макіяж готовий!

схожі відео

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.