Денний макіяж Дутсен Крос

Як створити образ посланниці краси L'Oréal Paris, шикарної моделі Дутсен Крос, демонструє Ірина Старкова - офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні. Це натуральний, природний та ніжний макіяж.

1. Нанесемо тональну основу Alliance Perfect від L'Oréal Paris на все обличчя та м'яко розтушуємо. Після цього зафіксуємо результат пудрою з цієї ж лінійки. М'якою, пухнастою щіточкою наносимо пудру на все обличчя та зону навколо очей. Пудра дуже ніжна, так що не бійтеся перестаратись.

2. Тепер рум'яна. На щоки наносимо трохи рум'ян Alliance Perfect від L'Oréal Paris рожевого відтінку 115 для надання свіжості.

3. Підкреслюємо брови олівцем Color Riche le Sourcil від L'Oréal Paris світло-коричневого відтінку № 302, після чого розчісуемо спеціальною щіточкою. В цьому типі макіяжу брови мають бути дуже натуральними.

4. Вії в цьому випадку єдиний акцент на фоні ніжного, наче не нафарбованого обличчя. Але, водночас, потрібно не перестаратись. Ідеальним вибором для натурального макіяжу стане туш Telescopic від L'Oréal Paris. Пласкі зубчики на щіточці розділяють вії, створюючи ефект натурального макіяжу.

5. Фінальний штрих - помада Color Riche з колекції Privee від L'Oréal Paris відтінку, котрий був спеціально сворений для Дутцен Крос. Ніжно-рожевий колір помади пасуватиме буквально до будь-якого тону обличчя та надасть вишуканості образу.

От і все! Макіяж завершено.

Вам вдасться втілити це вдома за допомогою косметики L'Oréal Paris без зайвих зусиль! Адже ви цього варті!

схожі відео

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.