Денний макіяж в стилі нюд з Колор Ріш Ля Палет Нюд від L'Oréal Paris

Хочете стати дизайнером свого образу? Скористайтеся новою палеткою тіней Колор Ріш Ля Палет Нюд! Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні, показує, як зробити денний макіяж в стилі нюд з цією палеткою.

Ключові елементи витонченого повсякденного образу в рожевих тонах: нюдовий макіяж очей і ніжні губи. Для максимальної стійкості денного макіяжу вибираємо базу Інфелібл. Другим шаром наносимо зволожуючий тональний крем Інфелібл для створення рівного бархатистого покриття. Потім кладемо на все рухоме віко тіні відтінку №5 з палетки. Розтушовуємо до брів. Відтінком №3 підкреслюємо складку повіка і нижню повіку по зростанню вій. Тінями відтінку №1 освітлюєм куточки очей. Акцентуємо увагу на витонченості образу за допомогою туші Обсяг Мільйона Вій Фелайн. Для губ вибираємо напівпрозору помаду-догляд Сексі Балм нюдового відтінку. Вона підкреслює ніжність макіяжу і зволожує губи.

Монохромний макіяж з палеткою тіней Колор Ріш Ля Палет Нюд завершено!

схожі відео

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.