Чуттєвий макіяж на 8 березня

Ідеальний макіяж на 8 березня демонструє Ірина Старкова, офіційний візажист L'Oréal Paris в Україні. Ірина покаже, як зробити чуттєвий макіяж з акцентом на губах за допомогою помади глибокого гранатового кольору. Такий образ ідеально підійде для святкування 8 Березня і нікого не залишить байдужим.

1. Будемо використовувати стійкий тональний крем Infallible від L'Oréal Paris із щільним покриттям, оскільки насичений колір губ виграшно виглядає тільки на ідеально рівному, красивому тоні шкіри.

2. Для ділянки навколо очей використаємо коректор Infallible від L'Oréal Paris. Він має щільну покривальну здатність і допоможе усунути навіть сильні сліди втоми під очима. Також завдяки своїй стійкості він послужить хорошою базою під макіяж очей.

3. Зафіксуємо результат за допомогою стійкою пудри Infallible. Вона додасть шкірі оксамитовості та і матовості надовго. Пудру наносимо з акцентом на центральну частину обличчя: лоб, ніс і підборіддя, і лише трохи розтушовуємо до периферії.

4. Далі рум'яна. Будемо використовувати Alliance Perfect від L'Oréal Paris відтінку 200. Вони мають теплий бронзовий підтон. Наносимо рум'яна на вилиці і по нижньому контуру обличчя.

5. Для макіяжу брів використовуємо олівець Brow Artist Designer від L'Oréal Paris у відтінку 303. Заповнюємо брови кольором, просто повторюючи природну форму. І обов'язково скористаємося щіточкою, щоб розтушувати колір і зробити брови більш м'якими і природними.

6. Макіяж очей почнемо з олівця Color Riche Le Khol від L'Oréal Paris чорного кольору. Намалюємо товсту стрілку, продовжуючи її у зовнішньому куточку ока. Далі активно розтушуємо олівець пензлем, розтягуючи колір на всю рухому повіку.

7. Беремо палетку тіней Р2 Color Riche Quadro від L'Oréal Paris. Найсвітліший тон з палетки використаємо на рухомій повіці ближче до внутрішнього куточка ока і під бровою. Шоколадно-бордовим кольором промалюємо складку повіки і додамо кольору по лінії підводки очей. Світло-зеленим відтінком з палетки додамо кольоровий акцент по нижній лінії повіки.

8. Тепер використаємо туш Крила Метелика Інтенза від L'Oréal Paris. Вона надає інтенсивного об’єму і підкручує вії у зовнішніх куточках очей. Такий ефект досягається завдяки подвійній щіточці: одна сторона має зігнуте ребро для підкручування вій у куточках очей, а друга наносить максимальну кількість туші для інтенсивного об’єму.

9. Завершальний штрих макіяжу очей – олівець Color Riche глибокого зеленого відтінку 118. Ним промальовуємо лінію по нижній внутрішній повіці.

10. Головний акцент нашого макіяжу – насичений глибокий гранатовий відтінок помади Color Riche під номером 376. Наносимо помаду, повторюючи природну форму губ, а потім пензлем промальовуємо контур.

Наш чуттєвий макіяж до 8 Березня готовий!

схожі відео

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.