ВИПАДІННЯ ВОЛОССЯ: ПРИЧИНИ І ЯК ІЗ ЦИМ БОРОТИСЯ

 

Волосся завжди вважалося однією з найголовніших прикрас жінки. Якщо коштовності чи красивий одяг можна легко придбати, то густе і здорове волосся за гроші не купиш. Адже це все результат бережного догляду. Та трапляються випадки, коли через певні, часто незрозумілі причини на нашому гребінці залишається забагато волосинок. Ви помічаєте волосся повсюди – у ванній, на подушці. А то і ще гірше: волосся випадає лише в якійсь окремій ділянці голови. В будь-якому з випадків утрати волосся не слід зволікати.

ПРИЧИНИ ВИПАДІННЯ ВОЛОССЯ

 

Причин, що призводять до випадіння волосся чи погіршення його стану, можна виділити величезну кількість. Серед основних:

  • сезонна втрата волосся через авітаміноз, дію зовнішніх факторів, особливо ультрафіолету;
  • гормональні збої в організмі;
  • вживання лікарських засобів та оперативні втручання;
  • стреси;
  • незбалансоване харчування та дієти;
  • неправильний догляд за волоссям.
 

Навіть хімічний склад фарби для волосся, деякі зачіски (наприклад, дреди), хімічна завивка теж можуть спричинити випадіння волосся. При чому важливо пам’ятати, що ви не помітите дію більшості факторів одразу. Зазвичай стрес, прийом лікарських засобів чи інші фактори впливу відображаються на волоссі лише через 2-3 місяці після безпосереднього впливу.

 

Тому спочатку слід задуматися, що саме могло викликати надмірну втрату волосся і якнайшвидше усунути цей негативний фактор. 

ВТРАТА ВОЛОССЯ У МІЖСЕЗОННЯ

 

Більшість людей постійно стикається з такою проблемою, як втрата волосся у міжсезоння. Якщо говорити про весняний період, коли здавалося б усе навколо оживає і радує нас своєю свіжістю і барвами, наше волосся стає тьмяним, сухим, починає інтенсивно випадати. У цей період організмові не вистачає вітамінів і таким чином він сповіщає про те, що варто вжити якихось заходів. Така ж проблема може виникати і коли настає осінь. Однією з причин може бути ультрафіолет, який за літні спекотні дні висушив і виснажив волосся. До того ж різке похолодання і ще й нехтування головними уборами теж не сприяють ростові здорових волосин. Від холоду судини голови звужуються, що порушує кровопостачання волосяного фолікула. Кров, яка транспортує поживні речовини, перестає надходити до цибулин у необхідній кількості, тому волосся стає ослабленим і починає випадати. 

ЯК ЗУПИНИТИ ВИПАДІННЯ ВОЛОССЯ?

 

Якщо ж втрата волосся відбувається надто інтенсивно і уже можна помітити її надзвичайно згубні наслідки, тоді треба негайно звернутися до спеціаліста – трихолога, щоб з’ясувати, що могло викликати цей недуг. Скоріше за все, вам доведеться пройти обстеження організму, адже без цього дуже складно зробити якісь висновки. 

 

Якщо ви фарбуєтесь, робите хімічну завивку, постійно укладаєте волосся, використовуючи фени, праски для вирівнювання волосся, низку косметичних засобів ─ спробуйте мінімізувати шкоду від усіх цих дій. Користуйтесь безаміачною або будь-якою іншою менш шкідливою альтернативою вашій фарбі для волосся. Використовуйте засоби, які захищають волосся під час термальної обробки, коли йдеться про укладку.

 

Якщо ж випадіння волосся відбувається у міжсезоння, то бажано підібрати вітамінний комплекс. Але не займайтеся самолікуванням, обов’язково спочатку проконсультуйтеся з лікарем. І, звичайно, потрібно надавати величезне значення вашому раціону. Він має бути різноманітний і повинен містити всі необхідні групи компонентів: білки, вуглеводи й жири. Не менш важливий і здоровий сон, фізичні вправи та відсутність стресів. Тож слід подумати про правильний розпорядок дня, аби не перевтомлюватися, але й усе встигати. Для організму людини це вкрай важливо.

 

І ні в якому разі не нехтуйте допомогою ззовні! Правильно підібрані засоби для догляду за волоссям – теж запорука його здоров’я. Тому спробуйте засоби із серії Elseve Сила Аргініну від Лореаль Париж, що створені для потрійного зміцнення волосся і мають у своєму складі революційний компонент Аргінін, який живить волосяну цибулину, зміцнює корені та відновлює волокна волосся.

 

Попіклуйтеся про своє волосся належним чином і воно віддячить вам густотою та здоровим блиском!

Поради
трихолога

Дякуємо!

Очікуйте новин :)