ЧИ ШКІДЛИВО СУШИТИ ВОЛОССЯ ФЕНОМ
І ЯК ПРАВИЛЬНО ЦЕ РОБИТИ?

 

Сучасний світ диктує нам свої умови. І найперша з них - це божевільний темп життя. У щоденній метушні ми все частіше забуваємо зупинитися і приділити час собі. Інколи у нас просто немає декілька зайвих годин, щоб голова висохла самостійно після миття. З цієї причини ми змушені сушити і витягувати волосся феном.

 

Сушити чи не сушити? І як правильно укладати волосся феном? Запитання - із розряду вічних. Сухе гаряче повітря випаровує 20% вологи, що міститься у волоссі. Ця невелика кількість води забезпечує йому необхідну еластичність і природнє зволоження. Саме тому високі температури так згубно впливають на волосся і можуть призвести до його ламкості, крихкості і, врешті-решт, до випадіння. Крім того, гаряче повітря сушить не тільки волосся, але й шкіру голови, у результаті чого з'являється дрібнопластинчасте лущення, свербіж, відчуття стягнутості. Якщо у Вас достатньо часу, намагайтеся, щоб Ваше волосся висохло самостійно. Після миття промокніть його рушником, прядку за прядкою, делікатно розчешіть - і нехай воно висихає.

ЯК ПРАВИЛЬНО СУШИТИ ВОЛОССЯ ФЕНОМ З МІНІМАЛЬНОЮ ШКОДОЮ ДЛЯ ВОЛОССЯ?

 

Якщо все ж таки Вам потрібно використовувати фен, намагайтеся слідувати декільком простим правилам, щоб максимально захистити власне волосся від негативного впливу сухого повітря.

 

Як правильно укладати волосся феном:

  • Купуйте фен з іонізуючим випромінюванням - це додатково захистить Ваше волосся.
  • Виберіть найбільш щадний режим роботи приладу. Сушіть не гарячим повітрям, а теплим.
  • Тримайте фен не ближче, ніж за 15 см від волосся і шкіри голови. Трохи не досушіть волосся, нехай воно остаточно висохне саме.
  • Обов'язково перед використанням фена нанесіть термозахисні засоби, розподіливши їх по всій довжині волосся.
 

Найбільш правильне рішення - робити укладку волосся феном, який автоматично може змінювати температурний режим. Якщо температура нагріву волосяного полотна досягла небезпечного максимуму, сенсорний датчик уловлює цей перепад, і прилад автоматично перемикається на більш щадний режим.

 

Важко повністю відмовитися від фена, іноді він стає просто незамінним помічником. Наприклад, коли Вам потрібно швидко зібратися. Але пам'ятайте: тільки нечасте і грамотне його використання, а також максимальний захист волосяного полотна перед процедурою сушіння забезпечать Вам красиве і, головне, природно зволожене волосся!

Поради
трихолога

Дякуємо!

Очікуйте новин :)