ЧИ ШКІДЛИВО СУШИТИ ВОЛОССЯ ФЕНОМ
І ЯК ПРАВИЛЬНО ЦЕ РОБИТИ?

 

Сучасний світ диктує нам свої умови. І найперша з них - це божевільний темп життя. У щоденній метушні ми все частіше забуваємо зупинитися і приділити час собі. Інколи у нас просто немає декілька зайвих годин, щоб голова висохла самостійно після миття. З цієї причини ми змушені сушити і витягувати волосся феном.

 

Сушити чи не сушити? І як правильно укладати волосся феном? Запитання - із розряду вічних. Сухе гаряче повітря випаровує 20% вологи, що міститься у волоссі. Ця невелика кількість води забезпечує йому необхідну еластичність і природнє зволоження. Саме тому високі температури так згубно впливають на волосся і можуть призвести до його ламкості, крихкості і, врешті-решт, до випадіння. Крім того, гаряче повітря сушить не тільки волосся, але й шкіру голови, у результаті чого з'являється дрібнопластинчасте лущення, свербіж, відчуття стягнутості. Якщо у Вас достатньо часу, намагайтеся, щоб Ваше волосся висохло самостійно. Після миття промокніть його рушником, прядку за прядкою, делікатно розчешіть - і нехай воно висихає.

ЯК ПРАВИЛЬНО СУШИТИ ВОЛОССЯ ФЕНОМ З МІНІМАЛЬНОЮ ШКОДОЮ ДЛЯ ВОЛОССЯ?

 

Якщо все ж таки Вам потрібно використовувати фен, намагайтеся слідувати декільком простим правилам, щоб максимально захистити власне волосся від негативного впливу сухого повітря.

 

Як правильно укладати волосся феном:

  • Купуйте фен з іонізуючим випромінюванням - це додатково захистить Ваше волосся.
  • Виберіть найбільш щадний режим роботи приладу. Сушіть не гарячим повітрям, а теплим.
  • Тримайте фен не ближче, ніж за 15 см від волосся і шкіри голови. Трохи не досушіть волосся, нехай воно остаточно висохне саме.
  • Обов'язково перед використанням фена нанесіть термозахисні засоби, розподіливши їх по всій довжині волосся.
 

Найбільш правильне рішення - робити укладку волосся феном, який автоматично може змінювати температурний режим. Якщо температура нагріву волосяного полотна досягла небезпечного максимуму, сенсорний датчик уловлює цей перепад, і прилад автоматично перемикається на більш щадний режим.

 

Важко повністю відмовитися від фена, іноді він стає просто незамінним помічником. Наприклад, коли Вам потрібно швидко зібратися. Але пам'ятайте: тільки нечасте і грамотне його використання, а також максимальний захист волосяного полотна перед процедурою сушіння забезпечать Вам красиве і, головне, природно зволожене волосся!

Поради
трихолога

Підпишись на новини

Дізнавайся про новинки, спеціальні пропозиції та модні тенденції

Дякуємо!

Очікуйте новин :)

Ми використовуємо файли cookies. Залишаючись на сайті, ви погоджуєтесь з нашою Політикою cookies.
Дізнатися більше