ДОГЛЯД ЗА ПОШКОДЖЕНИМ ВОЛОССЯ

 

Ваше волосся перестало радувати вас своїм сяйвом, ламке і жорстке на дотик? Якщо ви не розумієте, що могло привести його у такий занепад, тоді саме час розібратися.

ОЗНАКИ ПОШКОДЖЕНОГО ВОЛОССЯ

 

Зверніть увагу на кінчики. Якщо вони січуться – це перша ознака, яка сповіщає про негаразди з волоссям. А ще лупа, надмірне випадіння, сухість і ламкість. І взагалі пошкоджене волосся виглядає не надто привабливо і його важко сплутати зі здоровими пасмами. Адже воно тьмяне, жорстке і позбавлене блиску. Пошкоджене волосся виглядає саме так, оскільки втратило захисний шар і необхідну вологу.

ЧОМУ ВОЛОССЯ СТАЄ ЛАМКИМ?

 

Щодня на нього впливає безліч зовнішніх факторів природного походження. Але ми самі ще більше погіршуємо становище, використовуючи низку засобів, які пошкоджують структуру волосся: фени, праски для вирівнювання волосся, сталеві гребінці. Регулярно здійснюємо некорисні маніпуляції: фарбуємо, робимо хімічну завивку. І на додачу лінуємося доглядати за своїми пасмами належним чином або ж користуємося неправильно підібраними косметичними виробами. Також жахливо харчуємося, внаслідок чого волосся ще й не отримує необхідний комплекс вітамінів. Природна схильність до сухості волосся, стреси та проблеми зі здоров’ям теж можуть призвести до того, що воно стане сухим і ламким. 

ЯК ПОВЕРНУТИ ВОЛОССЮ ЗДОРОВИЙ ВИГЛЯД?

 

Догляд за пошкодженим волоссям є по-справжньому особливим. Адже потрібно зробити все максимально правильно, щоб не зіпсувати волосся ще більше. Спочатку треба з’ясувати, який чинник найбільш негативно впливає на ваші пасма. Наприклад, причиною може бути фарба для волосся з вмістом аміаку, тоді просто замініть її на безаміачний варіант. Або, якщо колір дозволяє, спробуйте хну та басму. Якщо справа у проблемах зі здоров’ям, зробіть усе, аби налагодити всі його функції. А також дозвольте волоссю висихати природним шляхом, хоча б на деякий час відкладіть прасочку для вирівнювання. Важливо й правильно розчісувати пошкоджене волосся – робіть це гребінцем із рідкими зубцями, починаючи від кінчиків і повільно рухаючись доверху. Пошкоджене волосся ще й зазвичай дуже плутається, тому використовуйте спеціальний засіб для легкого розчісування. 

 

Важливо пам’ятати, що вашому волоссю катастрофічно не вистачає вологи. Тому одними бальзамами тут не обійтися. Звичайно, є безліч народних методів, які начебто стовідсотково повернуть волоссю здоров’я. Але краще скористайтеся інтенсивними засобами для догляду за вашими пасмами, адже діяти треба негайно! Серія Elseve Повне Відновлення 5 від Лореаль Париж вам у поміч! Із новим комплексом Цикамід із керамідами, який заповнює мікротріщини у пошкодженому волокні волосся, створюється ефект повного відновлення. Цей ефект зростає з кожним наступним застосуванням. 

 

І, звичайно, не завадить відвідати трихолога, який підкаже вам, що треба і не слід робити, аби повернути вашому волоссю життєву силу. 

Поради
трихолога

Дякуємо!

Очікуйте новин :)