ПОСІЧЕНІ КІНЧИКИ: ОСНОВНІ ПРИЧИНИ І ЯК БОРОТИСЯ

 

Січуться кінчики волосся? У Вас - трихоптилоз, скаже лікар-трихолог. Із цим неприємним візуальним пошкодженням волосяного полотна, упевнений, стикалася кожна третя володарка довгого волосся! Причина посічених кінчиків волосся дуже проста. Верхній захисний шар волосини – кутикула – складається з декількох шарів кератинових лусочок, які дуже щільно прилягають одна до одної, захищаючи внутрішні шари волосся від пошкодження. Але часто зв’язки між цими лусочками порушуються, і тоді кінчики волосся виглядають виснаженими і неохайними.

ОЗНАКИ ПОСІЧЕНИХ КІНЧИКІВ ВОЛОССЯ

Нормальне та посічене волосся

Посічені кінчики волосся важко сплутати з іншими проблемами. Насамперед, зверніть увагу на зовнішній вигляд кінців волосся. У нормі вони виглядають рівними з суцільною, гладкою поверхнею. Ви не помітите на них шорсткості. Коли ж кінчики починають сіктися, вони стають схожими на пензлик. Верхній шар волосини розшаровується і настовбурчується в різні боки. При більш детальному розгляді Ви побачите, що волосся на кінцях дуже тонке і сухе.

ЧОМУ СІЧУТЬСЯ КІНЧИКИ ВОЛОССЯ

 

  • У першу чергу, варто відзначити неправильний догляд. Сталеві гребінці, праски для вирівнювання прядок, фен, Фен і ще раз ФЕН, неправильно підібрані косметичні засоби. Як наслідок, волосся катастрофічно втрачає вологу!
  • Також не варто забувати, що чим довше волосся, тим більше воно піддається впливу вітру, спеки, дощу і снігу. Крім зовнішніх факторів, посічені кінчики можуть бути маркером внутрішніх проблем! Нестача вітамінів та/або мікроелементів внаслідок дисбактеріозу та захоплення дієтами, проблеми шлунково-кишкового тракту - все це дуже часто стає причиною посічених кінчиків волосся.

ЯК ВИЛІКУВАТИ ПОСІЧЕНІ КІНЧИКИ ВОЛОССЯ?

 

Якщо безліч причин призводить до появи проблеми посічених кінчиків, отже, і лікування має бути комплексним! Перш за все, по можливості, скоротіть вплив усіх перерахованих мною агресивних факторів, що діють на волосся. Постарайтеся забезпечити бережливий догляд за посіченими кінчиками волосся. Велике прохання: ну, не захоплюйтеся народними бабусиними способами, масками, закутуваннями! Косметична індустрія досягла такого високого рівня, що здатна запропонувати передові технології й активні інгредієнти для вирішення тієї чи іншої проблеми.

 

 

Elseve Повне Відновлення для посічених кінчиків

Якщо Ви не знаєте, як відновити посічені кінчики волосся, спробуйте серію Elseve Повне Відновлення Для Посічених Кінчиків від Лореаль Париж. У складі всієї лінійки міститься цінна молочна кислота, яка має унікальні зволожуючі властивості. Вона здатна проникати в глибокі шари волосся, зволожуючи його зсередини. Також до складу серії входять кераміди. Це воскоподібні речовини, дуже близькі за структурою до власних ліпідів нашої шкіри. Кераміди допомагають відновити водно-ліпідну мантію шкіри і волосся, тим самим затримуючи вологу! Дуже важливо послідовно використовувати всі засоби, що входять у лінійку, аби досягти стійкого результату.

І не нехтуйте візитом до професійного трихолога. Ви ж пам'ятаєте, що посічені кінчики - це часом не тільки косметична проблема. Лікар розповість, що робити, коли січуться кінчики волосся, підбере активні вітамінні та мінеральні комплекси, призначить відновлювальні процедури в умовах трихологічного кабінету.

Любіть себе і своє волосся!

Поради
трихолога

Дякуємо!

Очікуйте новин :)