РИТУАЛ ДОГЛЯДУ ЗА ВОЛОССЯМ: ЧОМУ ЦЕ ВАЖЛИВО

 

Ми всі живемо у світі, де вільний час, який можна витратити на себе, інколи стає недозволеною розкішшю. Догляду за собою та за своїм волоссям приділяється все менше часу. Ми жертвуємо якістю і, відповідно, результатом таких процедур «нашвидкуруч». «Мені достатньо використовувати тільки шампунь», – скаже хтось. «У мене дуже мало часу, тому мій догляд за волоссям полягає лише в митті голови», - додасть інший. Затримайтеся біля полиці, де виставлена ​​вся гама продуктів тієї чи іншої серії з правильного догляду за волоссям – пораджу Вам я.

ПОРАДИ ЩОДО ДОГЛЯДУ ЗА ВОЛОССЯМ

Існує особлива культура догляду за волоссям. Вона включає послідовне використання шампуню, кондиціонера і періодичне використання маски. Це обов'язкові процедури, навіть якщо жодних проблем із волоссям у Вас немає. Шампунь повинен якісно промити волоски, прибрати з шкіри і волосся пил і бруд, що накопичилися за день. Саме шампунь виступає основним миючим засобом. Це його основне завдання.

Окрім якісного миття голови, важливу роль відіграє і правильний догляд за волоссям. Мікроелементний склад води, використання фена після миття волосся і, нарешті, сам шампунь може трохи «наїжачити» кератинові лусочки кутикули. У цьому випадку на арену догляду за волоссям виходить наступний гравець – кондиціонер для волосся. Його завдання – дбайливо пригладити лусочки, які стоять дибки, і закрити мікроскопічні розриви кутикули. Крім того, у складі бальзамів і кондиціонерів для волосся дуже багато додаткових доглядаючих інгредієнтів, які живлять волосся. Тому, доцільно витримати кондиціонер на волоссі декілька хвилин.

 

Використовувати шампунь і кондиціонер для волосся за одне миття - це золоте правило, якщо хочете, правило хорошого тону у догляді за волоссям!

 

І нарешті, 1-2 рази на тиждень обов'язково застосовуйте маску. У складі маски - дуже висока концентрація активних речовин, доглядаючих складових та кондиціонуючих добавок.

Поради
трихолога

Дякуємо!

Очікуйте новин :)