ЧОМУ ВАРТО ВИКОРИСТОВУВАТИ ЗАСОБИ ПО ДОГЛЯДУ ЗА ВОЛОССЯМ ОДНІЄЇ ЛІНІЙКИ

 

Ще одне важливе правило, яким ні в якому разі не варто нехтувати, – це застосування косметичних продуктів з однієї серії. Навіщо використовувати засоби по догляду за волоссям однієї лінійки? Давайте розглянемо на прикладі.

 

Ви миєте голову зволожуючим шампунем, але під рукою виявляється кондиціонер для фарбованого волосся. І після миття Ви можете помітити, що не досягли ефекту гладкості волосся, а, можливо, й навпаки – волосся погано розчісується і через кілька годин знову стає жирним. Уся справа в тому, що інгредієнти з різних ліній, спрямованих на вирішення різних проблем, вступили у конкуренцію один з одним. Зрештою, такий догляд за волоссям не приносить бажаного результату.

 

У продуктах однієї лінійки засобів по догляду за волоссям все активні інгредієнти точно дозовані. Вони не "перенасичують" волосся, а якісно доповнюють і підсилюють дію один одного. У результаті Ви отримуєте саме той ефект, на який розраховували.

 

Дбайте про своє волосся не тільки за допомогою звичайного миття, яке є обов'язковою процедурою гігієни. Ваше волосся потребує додаткових косметичних процедур, щоб завжди виглядати здоровим і красивим. Обирайте ту лінійку засобів по догляду за волоссям, яка вирішуватиме Вашу проблему (наприклад, сухість або жирність волосся). Використовуйте всі продукти з однієї гами – і захоплені погляди оточуючих Вам забезпечені!

Поради
трихолога

Дякуємо!

Очікуйте новин :)