ЯК ПОЗБУТИСЯ ЕЛЕКТРИЗАЦІЇ ВОЛОССЯ ВЗИМКУ

 

Волосся може електризуватися в будь-яку пору року. Але взимку це явище виникає найбільш часто і стає справжньою проблемою для багатьох! Адже наелектризоване волосся неможливо укласти в зачіску, воно погано розчісується, заважає та лізе в очі. Зрештою, це може стати причиною ламкості і випадіння волосся.

ЕЛЕКТРИЗАЦІЯ ВОЛОССЯ ВЗИМКУ: В ЧОМУ ПРИЧИНА?

Перепади температур та тертя капюшона

Причина дуже проста, і зняти електризацію волосся можливо. Вся справа в перепадах температур: холодне повітря на вулиці та занадто сухе і пересушене повітря в приміщеннях, що опалюються електроприладами і кондиціонерами. А також дуже часто, накидаючи на голову капюшон, ми створюємо зайве тертя через не надто щільне прилягання капюшона до голови, що теж може провокувати електризацію волосся.

ЯК ПОЗБУТИСЯ ВІД ЕЛЕКТРИЗАЦІЇ ВОЛОССЯ?

 

Особливість догляду за таким волоссям полягає у делікатному догляді. Мийте голову теплою, а не гарячою водою. Намагайтеся максимально скоротити використання фена і прасок для випрямлення прядок. А якщо неможливо повністю відмовитися від фена, зверніть увагу на прилади, в яких є функція додаткової іонізації. Також забезпечте волоссю якісне і ніжне розчісування. Пам'ятайте, що металеві гребінці можуть погіршити ситуацію.

 

Основне правило, щоб зняти електризацію волосся, – зволожувати! Для цього ідеально підійдуть засоби, що містять натуральні олії. Я рекомендую звернути Вашу увагу на Elseve Екстраординарна Олія від Лореаль Париж. За 20-30 хвилин до миття волосся нанесіть невелику кількість олії на прядки. Ви можете додатково закутати волосся рушником, створюючи ідеальне середовище для проникнення олій у глибокі шари волосся. Після миття обробіть олією виключно кінчики волосся. Це буде завершальний штрих у боротьбі з електризацією волосся взимку!

Експрес-кондиціонер ELSEVE

Також ви можете скористатися експрес-кондиціонерами Ельсев, які захищають волосся від електризації, сприяють їх легкому розчісуванню та забезпечують гладкість. Такими продуктами можна користуватися декілька разів протягом дня. Візьміть з собою свій улюблений експрес-кондиціонер і наелектризоване волосся більше не буде Вам докучати.ы не будут вам мешать.

Поради
трихолога

Дякуємо!

Очікуйте новин :)