Stand Up

L’OREAL PARIS ДАЄ МОЖЛИВІСТЬ ЧОЛОВІКАМ І ЖІНКАМ БОРОТИСЯ З ВУЛИЧНИМИ ДОМАГАННЯМИ, УПРОВАДИВШИ ПРОГРАМУ STAND UP (ДАЙ ВІДСІЧ).

ЩО СОБОЮ ЯВЛЯЄ STAND UP?


Stand Up — це програма протидії вуличним домаганням, розроблена компанією L’Oréal Paris в партнерстві з експертною неурядовою організацією Hollaback! Програма пропонує перевірену методику — 5D’s , щоб допомогти чоловікам і жінкам безпечно втручатися, якщо вони стають свідками або самі стикаються з вуличними домаганнями.

ЧОМУ МИ ВТРУЧАЄМОСЯ?


Згідно з дослідженням компанії IPSOS, проведеним у 2019 році й присвяченим рівним правам чоловіків та жінок, сексуальні домагання в публічних місцях було визначено найважливішою проблемою, з якою стикаються жінки та дівчата в усьому світі.


Дійсно, вуличні домагання позбавляють жінок почуття безпеки й власної гідності, і це суперечить усьому, за що виступає L’Oréal Paris. Тому для нас так важливо втрутитися й допомогти в боротьбі з цією проблемою, яка стосується нас усіх.


НАШІ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ


Компанія L’Oréal Paris вже давно виступає за розширення прав і можливостей жінок, підвищення їхньої впевненості в собі й допомагає їм усвідомлювати свою цінність.


У рамках нашої міжнародної програми Stand Up ми хочемо внести вклад у створення культури й спільноти, що ґрунтуються на повазі, гідності та цінності, надавши впевненість у собі понад 1 мільйону осіб завдяки методиці 5D’s — навчання можна пройти в електронному форматі або очно.


Разом з експертною неурядовою організацією Hollaback! та нашими місцевими благодійними організаціями ми проводитимемо тренінги в режимі реального часу й протягом року братимемо участь у відповідних заходах, таких як Міжнародний жіночий день (8 березня) та Міжнародний тиждень боротьби з домаганнями в публічних місцях (19—25 квітня).

НАШІ ГЛОБАЛЬНІ ПАРТНЕРИ З ІНІЦІАТИВИ STAND UP


Компанія L’Oréal Paris уклала глобальне партнерство з Hollaback! , неурядовою організацією та експертом у питанні вуличних домагань. Їхня методика втручання, що ґрунтується на принципах 5D’s, довела свою ефективність, знизивши сексуальне насильство в американських студентських містечках на 17%. Щоб отримати додаткову інформацію про них, відвідайте вебсайт https://www.ihollaback.org/.

ДАВАЙТЕ ВІДСІЧ РАЗОМ ІЗ НАМИ

Приєднуйтеся до спільноти «Stand Up» зараз і допоможіть нам протистояти вуличним домаганням, взявши участь у нашій електронній програмі навчання тут. У ній ви дізнаєтеся п’ять різних способів безпечного втручання, якщо станете свідком або відчуєте вуличні домагання на собі. Пройдіть програму навчання й станьте активними борцями вже сьогодні.

Дякуємо!

Очікуйте новин :)