Зірковий образ Наташі Полі на Каннському кінофестивалі 2016

Зірковий образ Наташі Полі на Каннському кінофестивалі 2016

Грандіозний Каннський Кінофестиваль у Франції триває! У сьомий день заходу відомі моделі та Посланниці краси L'Oréal Paris не тільки дефілювали червоною доріжкою, але й брали участь у майстер-класах та зйомках відео.

Чарівна супермодель Наташа Полі обрала для цього дня образ кінодіви. Розкішну сукню з відкритим декольте доповнили довгі сережки та ефектний макіяж. Волосся було зачесане назад, щоб нічого не відволікало уваги від обличчя дівчини.

 

Хочете відтворити зірковий образ Наташі Полі на Каннському Кінофестивалі 2016? Усього 6 кроків відділяють вас від мети!

Крок 1. Для досягнення ідеального тону шкіри обличчя, без будь-яких недосконалостей, використовуйте компактний тональний засіб 4 в 1 Альянс Перфект Джиніус. З його допомогою можна легко замаскувати почервоніння і темні кола під очима. А наявність дзеркальця та ​​спонжа роблять застосування цього засобу максимально зручним, незалежно від місця вашого перебування.

Крок 2. Надайте бровам ідеальної форми й більш насиченого кольору, пофарбувавши їх олівцем Броу Артіст Дизайнер, тон 303.

Крок 3. Для макіяжу очей оберіть тіні для повік Колор Ріш Квадро, відтінок Е3. Найтемніший колір з палетки покладіть у зовнішній куточок ока, а найсвітліший - у внутрішній. Центр пофарбуйте одним із двох відтінків, що залишились. Добре розтушуйте, стерши межу між різними тонами.

Крок 4. Щоб отримати ефект хижого погляду, намалюйте виразні чорні стрілки за допомогою підводки для контурів повік Супер Лайнер Суперстар. Подовжіть лінії до кінчиків брів і зробіть підводкою охайні галочки, як у Наташі Полі.

Крок 5. Завершіть макіяж очей, пофарбувавши вії тушшю Накладні вії Крила Метелика Скульпт.

Крок 6. Оскільки ключовий акцент у макіяжі зроблено на очі, то для губ оберіть спокійний відтінок помади Колор Ріш  - тон 632 (нюд, глянцева). Глянець на губах добре гармонує з ефектом мокрого волосся, як у Наташі Полі, та надає всьому образу свіжості й літнього настрою.

 

Дізнайтеся, як відтворити макіяж вашої улюбленої Посланниці краси L'Oréal Paris! Читайте інші статті на нашому сайті!

Статті по темі:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.