Зірковий образ Єви Лонгорії на Каннському кінофестивалі 2016

Зірковий образ Єви Лонгорії на Каннському кінофестивалі 2016

11 травня відбулося урочисте відкриття 69-го Каннського кінофестивалю. Ось уже 19 років L'Oréal Paris є офіційним партнером цього грандіозного заходу.

В перший день гості мали можливість побачити на червоній доріжці відому актрису та Посланницю краси L'Oréal Paris Єву Лонгорію. Її білу елегантну сукню гармонійно доповнив ніжний макіяж, створений за допомогою косметичних продуктів французького бренду.

 

Ніжний нюдовий образ Єви Лонгорії

До дня відкриття кінофестивалю у Каннах Єва Лонгорія обрала білосніжне облягаюче вбрання, що вигідно підкреслило її темне волосся та засмаглу шкіру. У макіяжі головний акцент було зроблено на очах - верхні повіки прикрашали золотисті паєтки. Посилювали ефект насичені чорні стрілки й густі об'ємні вії. Для губ було обрано нейтральний відтінок помади.

 

Хочете відтворити ніжний нюдовий образ Єви Лонгорії на Каннському кінофестивалі 2016? L'Oréal Paris розкриває секрети зіркового мейкапу!

Крок 1. Нанесіть на обличчя тональний засіб Альянс Перфект Джиніус за допомогою зручного спонжа. Особливу увагу приділіть зоні навколо очей.

Крок 2. Надайте бровам інтенсивніший відтінок та зафіксуйте потрібну форму, використовуючи туш для брів Броу Артист. Доглянуті брови гарної форми зроблять ваш погляд  глибшим та виразнішим.

Крок 3. Намалюйте ефектні чорні стрілки з загостреним кінчиком за допомогою підводки для контурів повік Супер Лайнер Суперстар. Рухайтеся від куточка верхньої повіки у напрямку скроні.

Крок 4. Профарбуйте вії тушшю Накладні вії Крила Метелика Скульпт. Верхнім "крилом" щіточки нанесіть туш на верхні вії, а нижнім "крилом" - на нижні. Особливу увагу приділіть зовнішнім кутикам очей.

Крок 5. Виділіть вилиці і надайте їм ніжний рожевий відтінок, використовуючи  тріо рум'яна для обличчя Інфелібл Скульпт Блаш, тон 201. За допомогою пензля або кінчиками пальців нанесіть найтемніший відтінок трохи нижче лінії вилиць, а світліші - на вилиці та трохи вище.

Крок 6. Підфарбуйте губи помадою Колор Ріш, тон 233 (нюд, сяюча), щоб надати їм гарний ніжний відтінок.

 

Дізнайтеся про інші образи Посланниць краси L'Oréal Paris на Каннському кінофестивалі 2016 в наших наступних статтях!

Статті по темі:

Журнал L'OREAL

Щоб отримувати інформацію о спеціальних пропозиціях, акціях, безкоштовні зразки та нові продукти L'OREAL, будь-ласка, заповніть наступну форму.